Odbiór nagród za IX edycję

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43396
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Re: Odbiór nagród za IX edycję

Post autor: Raleen »

Dobrze, że dajesz znać. Ja nie mam na to wpływu, ale ostatnio spotkałem się z wieściami, że Ci co kupują miewają tak samo. Oczywiście nie jest to pocieszenie... Myślę, że jak byśmy z innym sklepem zaczęli współpracować w ten sposób przy konkursie też nie masz gwarancji, że będzie lepiej (też różne rzeczy zdarzało mi się słyszeć np. o Jadarze w Warszawie). No i Wargamer jednak się sam też dorzuca do nagród. Nie żebym ich bronił, ale myślę, że po prostu jakieś przeciążenie mogą mieć...
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Max Savastianowicz
Sous-lieutenant
Posty: 408
Rejestracja: wtorek, 1 grudnia 2015, 00:16
Has thanked: 69 times
Been thanked: 63 times

Re: Odbiór nagród za IX edycję

Post autor: Max Savastianowicz »

Ja oczywiście nie mam do nikogo pretensji. Sam sobie jestem "winien" bo domówiłem towar, którego nie mieli na stanie ;) mimo szystko za chwilę miną 3 miesiące. Najpierw zbierali przez miesiąc zamówienia od klientów by zrobić zamówienie u producenta. No rozumiem, w dzisiejszych realiach ciężko by małe sklepy miały wszystko na stanie. Później czekali na dostawę. Po kolejnym miesiącu, przepraszali ale producent postanowił wysłać im jedną dużą paczkę zamiast dwóch i dlatego jest kolejne opóźnienie, ale w przeciągu tygodnia będzie. To była informacja z 20-04-2016. Dziś około 11:00 wysłałem maila z pytaniem, czy w ogóle są w stanie je zrealizować i nawet odpowiedzi nie dostałem.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43396
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Re: Odbiór nagród za IX edycję

Post autor: Raleen »

Może to być zależne od tego producenta figurek. Wiesz, to najczęściej nie są wielkie firmy wytwarzające te figurki tylko bardziej czyjaś indywidualna działalność, czasem trochę bardziej hobbystyczna. I stąd tak to wygląda, z punktu widzenia klienta, który już nabył dobrych kapitalistycznych przyzwyczajeń, nie do końca profesjonalnie ;)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Odbiór nagród za IX edycję

Post autor: Telamon »

Max najpewniej zamówił figurki Warlord Games, to duża firma.
Gdy ja wygrałem kiedyś autko pancerne też musiałem czekać do maja. Ale w końcu przyszło. ;)
Awatar użytkownika
Max Savastianowicz
Sous-lieutenant
Posty: 408
Rejestracja: wtorek, 1 grudnia 2015, 00:16
Has thanked: 69 times
Been thanked: 63 times

Re: Odbiór nagród za IX edycję

Post autor: Max Savastianowicz »

Nie, akurat zamówiłem murki i budynek z 4grounda. :) Średnio inne sklepy się w miesiącu wyrabiają. Robiłem też zamówienia bezpośrednio u Perrych i w Warlord Games i najdłużej trwało to z wysyłką półtorej miesiąca gdy figurki były robione na zamówienie. Modele ze Stanów docierają w dwa tygodnie. Już pal licho ten rabat, ale zwykłego zamówienia też nie potrafią zrealizować. Olewają klienta i zbierają kilka zamówień żeby im się wysyłka opłaciła. Ale przed zamówieniem zapytałem o dostępność i czas realizacji. Odpowiedź: czas realizacji to około dwa tygodnie ;)
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Odbiór nagród za IX edycję

Post autor: Telamon »

Odebrałeś już nagrodę?

Oraz

Kiedy ruszy nowa edycja? Z początkiem czerwca czy później?
Awatar użytkownika
Max Savastianowicz
Sous-lieutenant
Posty: 408
Rejestracja: wtorek, 1 grudnia 2015, 00:16
Has thanked: 69 times
Been thanked: 63 times

Re: Odbiór nagród za IX edycję

Post autor: Max Savastianowicz »

Tak, w piątek był kurier. Wreszcie ;)

Również przyłączam się do pytania o termin kolejnej edycji :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43396
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Re: Odbiór nagród za IX edycję

Post autor: Raleen »

Niedługo będę miał wieści jak z nagrodami ze strony WOJENNEJ, bo spędza mi to sen z powiek, ale idzie ku dobremu.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Kretus
Baron
Posty: 1195
Rejestracja: niedziela, 31 grudnia 2006, 19:14
Lokalizacja: Lublin/Biłgoraj
Has thanked: 136 times
Been thanked: 78 times

Re: Odbiór nagród za IX edycję

Post autor: Kretus »

Wstrzymuję zatem malowanie Madziarów, zostało mi ostatnich 8 a chciałbym ich pomalować w ramach konkursu :)
Z czasem nowa z nas powstanie wodzów rota
Uzbrojona w historyczne argumenty...
Zablokowany

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”