Szczegółowe zasady II edycji - ogłoszenie organizatora

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43338
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3918 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Szczegółowe zasady II edycji - ogłoszenie organizatora

Post autor: Raleen »

1. Zgodnie z pkt. 5 regulaminu konkursu wyodrębnione zostają 3 kategorie (grupy), w ramach których można wystawiać swoje prace do konkursu. Dla zwycięzcy każdej z grup przewidziana jest oddzielna nagroda.

Kategorie konkursowe:

1) Modele postaci (1-3 modele)
2) Oddział (co najmniej 9 modeli postaci)
3) Pojazdy i sprzęt wojskowy (1-3 modele)

2. W konkursie przewidziano 3 nagrody, po jednej dla zwycięzcy w każdej z kategorii (grup). Nagrodą dla zwycięzcy każdej z kategorii jest bon na zakupy w sklepie Wargamer o wartości 50 zł.

Sponsorem tych nagród jest firma Wargamer: http://www.wargamer.pl/

Ponadto:
1) Dla zwycięzcy w kategorii 1 (Modele postaci) przewidziano jako nagrodę książkę F. Kurowskiego "Pancerne asy" t. 1, wyd. Erica (2011).
2) Dla zwycięzcy w kategorii 2 (Oddział) przewidziano jako nagrodę zestaw figurek firmy QR Miniatures.
3) Dla zwycięzcy w kategorii 3 (Pojazdy i sprzęt wojskowy) przewidziano jako nagrodę dwa zestawy figurek firmy Oddział Ósmy do wyboru.

Sponsorami nagród dodatkowych są firmy QR Miniatures i Oddział Ósmy oraz Instytut Wydawniczy Erica.

3. Terminy konkursowe
Termin rozpoczęcia konkursu: 27.X.2011
Termin do wykonania prac: 28.XII.2011

4. Jury konkursu
Marcin Kaźmierczak (Marcin2501)
Jarosław Kocznur (Greebo)
Krzysztof Stawiarski (Szkocki)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Jarek
Général en Chef
Posty: 4621
Rejestracja: środa, 7 lutego 2007, 10:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Has thanked: 9 times
Been thanked: 85 times

Re: Szczegółowe zasady II edycji - ogłoszenie organizatora

Post autor: Jarek »

Potwierdzam odbiór nagród, mojej i Krassusa.

Field of Glory i Tomorrow`s war dojechały szczęśliwie. W imieniu swoim i kolegi dziękujemy sponsorowi :D
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43338
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3918 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Re: Szczegółowe zasady II edycji - ogłoszenie organizatora

Post autor: Raleen »

Mam dobre wieści.

Pula nagród zostaje rozszerzona - dla zwycięzcy w I kategorii dodatkową nagrodą, poza bonem od Wargamera, będzie książka Franza Kurowskiego "Asy pancerne" (tom I) niedawno wydana przez wydawnictwo Erica, które jest sponsorem nagrody. Dotychczas I kategoria była trochę poszkodowana, bo do dwóch kolejnych były dodatkowe nagrody, a do tej nie. Teraz się to wyrówna. Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi za złe tej zmiany szczegółowych warunków konkursu z uwagi na to, że jest ona na korzyść wszystkich. Zmieniłem już stosownie do tego główne ogłoszenie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”