Strategie

Forum historyczno-wargamingowe
Teraz jest poniedziałek, 23 października 2017, 15:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Nagrody za XII edycję
PostNapisane: niedziela, 17 września 2017, 20:29 
Colonel Général

Rozdanie nagród

Uczestnicy konkursu, którzy wygrali nagrody sponsorowane przez sklep Modelmania i firmę Tereny do Gier otrzymali już odpowiednie kupony (bony) do wykorzystania.

Uczestnicy konkursu, którzy wygrali nagrody od księgarni internetowej "Wojenna", proszeni są o wybranie podręcznika wargamingowego, który chcieliby otrzymać jako nagrodę i skontaktowanie się z jabu przez maila: jabu@o2.pl i dodatkowo przez PW na naszym forum.

Uczestnicy konkursu, którzy wygrali nagrody od sklepu Tank Models proszeni są o zarejestrowanie się na stronie sklepu i przy dokonywaniu zakupu wpisaniu w uwagach, że wygrali nagrodę w Konkursie Modelarskim Forum Strategie z podaniem jej wartości. Postarajcie się, żeby dane, które podajecie, odpowiadały tym, które podaliście przy rejestracji na forum, tak by prowadzący sklep nie miał problemów ze zidentyfikowaniem Was. Informuję też, że w ciągu najbliższego 1-2 tygodni może być utrudniony kontakt z właścicielem sklepu z powodu jego poważnych problemów zdrowotnych.

Uczestników konkursu, którzy wygrali nagrody od Fundacji "Pola Chwały", proszę o zastanowienie się w jakim sklepie chcieliby zrealizować nagrody (oczywiście każdy indywidualnie) i skontaktowanie się ze mną za pomocą prywatnych wiadomości na forum. Preferujemy firmy, które sponsorują konkurs czyli sklepy Modelmania i Tank Models oraz firmę Tereny do Gier. W tym przypadku rozdanie nagród potrwa trochę dłużej, ale za to macie większy wybór co do sklepu.

Uczestników konkursu, którzy wygrali książki od wydawnictwa Erica, proszę o wybranie trzech kolejnych najbardziej interesujących ich tytułów spośród publikacji wydawnictwa, które chcieliby otrzymać jako nagrody i przesłanie mi tej informacji za pomocą prywatnych wiadomości na forum. Postaramy się, abyście otrzymali którąś spośród wybranych przez Was pozycji. Na ogół nie ma problemu z tym byście dostali to co sobie życzycie, o ile ta książka jest w ogóle dostępna w wydawnictwie (czasem zdarza się jednak, że nakład jakiegoś tytułu się wyczerpał albo w wydawnictwie nie mają już egzemplarzy promocyjnych i wtedy zwykle staramy się znaleźć coś bliskiego danemu tytułowi pod względem tematycznym).

Uczestników konkursu, którzy wygrali nagrody od GM Boardgames, proszę o kontaktowanie się z Torgillem.

Uczestnika, który wygrał nagrodę od Black Grom Studio, proszę o kontaktowanie się z Ancestorem.

Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)

Tytuł: Re: Nagrody za XII edycję
PostNapisane: sobota, 7 października 2017, 08:38 
Lieutenant

Czy jest jakiś kontakt do TerenyDoGier inny niż ich formularz ?

Ponad 2 tyg. temu złożyłem u nich zamówienie (nagroda konkursowa) i opłaciłem - widzę status "opłacone" ale nie mam maila potwierdzającego zakup i zero odzewu od nich na wiadomości wysłane w ramach ich systemu. Nie spieszy mi się jakoś specjalnie ale dobrze byłoby wiedzieć kiedy mogę się spodziewać przesyłki.

Czy inni nagrodzeni również czekają na realizację ich zamówień ? (może moje zamówienie jakoś się im zawieruszyło w systemie ?)

PostNapisane: sobota, 7 października 2017, 08:41 
Colonel Général

Najlepiej chyba pisać na użytkownika TerenydoGier.pl na naszym forum i dodatkowo na jego maila.
Jak będzie dalej problem, będę się kontaktował. Z samymi bonami akurat Tereny do Gier najszybciej załatwiły sprawę.

Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)

PostNapisane: sobota, 7 października 2017, 09:00 
Adjudant

Niestety u nich bardzo długa czeka się na realizację zamówienia. Kontakt jest z nimi bardzo utrudniony. Mnie się ostatnio udało uzuskać jakieś informacje dopiero po napisaniu do nich na FB. Fakt, że gdy paczkę wysłali, to dali więcej niż zamawiałem.

PostNapisane: sobota, 7 października 2017, 18:03 
Lieutenant

Dzięki za informacje. Postaram się ich łapać na forum lub FB.

PostNapisane: sobota, 7 października 2017, 20:40 
Sergent

Potwierdzam, TerenydoGier trzeba łapać na fb, wszystkie inne formy kontakty były bardzo niepewne gdy składałem swoje zamówienie.

PostNapisane: piątek, 13 października 2017, 14:49 
Lieutenant

Kontakt na FB przyniósł odpowiedni skutek - zamówienie jest już u mnie w domu :)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]