Współpraca QR Miniatures i Forum Strategie

Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Współpraca QR Miniatures i Forum Strategie

Post autor: Raleen »

Witajcie!

Z przyjemnością chciałem poinformować wszystkich, że z Pawłem Kurem, prowadzącym firmę QR Miniatures, umówiliśmy się co do współpracy między jego firmą a naszym forum. W związku z tym powołujemy dział poświęcony figurkom oraz innym akcesoriom wargamingowym produkowanym przez QR Miniatures. Dział w założeniu stać się ma oficjalnym forum QR Miniatures. Czy tak się stanie oraz jak rozwinie się nasza współpraca i ten dział, zależeć będzie głównie od zainteresowania tematem, czyli od Was Szanowni Forumowicze. QR Miniatures produkuje głównie figurki dla popularnego ostatnio okresu XVII wieku, w szczególności armię polską i jej przeciwników. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa będzie sprzyjać ich sprzedaży, tym bardziej, że często są to unikalne figurki, niemające swoich odpowiedników wśród produktów innych firm, i że znajdą one nowych odbiorców, także poza granicami naszego kraju.

Pieczę nad działem będzie miało kilku spośród dotychczasowych moderatorów oraz jeszcze jedna osoba szczególnie kompetentna jeśli chodzi o ten okres historyczny. Mam nadzieję, że poprowadzą go ku świetlanej przyszłości, czego im życzę. Dział nie będzie się jednak mógł rozwinąć bez zaangażowania wszystkich zainteresowanych tematem, więc już teraz zachęcam do udziału w dyskusjach, zadawania pytań itd.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Grodzio
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: poniedziałek, 7 lutego 2011, 18:35
Lokalizacja: Lublin

Re: Współpraca QR Miniatures i Forum Strategie

Post autor: Grodzio »

Świetna wiadomość :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Współpraca QR Miniatures i Forum Strategie

Post autor: Raleen »

Dla fanów Ogniem i Mieczem i ogólnie XVII wieku myślę, że będzie jak znalazł :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zablokowany

Wróć do „DBA”