Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna

Czasopisma oraz szeroko rozumiana publicystyka, wydarzenia kulturalne i inne tematy niemieszczące się w ramach filmu i literatury.
Awatar użytkownika
Strategos
Censor
Posty: 8264
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:53
Lokalizacja: Łódź

Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna

Post autor: Strategos »

Teatr TV 1985 r. sztuka chorwackiego autora Ivo Breszana reżyserowała Olga Lipińska .

Teatr w teatrze .
Spektakl organizuje aktyw Frontu Narodowego spółdzielni produkcyjnej i organizacji partyjnej, na której czele stoi towarzysz Bukara ...

Obsada rewelacyjna :
Janusz Gajos , Janusz Rewiński ,Stanisława Celińska ,Adam Ferency ...

Władza ludowa w całej krasie. Ciekawe czy sztuka ( którą tak dawno ogladałem )okaże się ponadczasowa :)

TVP Kultura ,dziś o 20 . 30 .
"Bądź szybki jak wicher, spokojny jak las, napastliwy i żarłoczny jak ogień, niewzruszony jak góra, nieprzenikniony jak ciemność, nagły jak piorun"

Sun Tzu
Zeka

Re: Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna

Post autor: Zeka »

Strategos pisze:Władza ludowa w całej krasie. Ciekawe czy sztuka ( którą tak dawno ogladałem )okaże się ponadczasowa :)
Nie mów, że wątpisz :wink: Myslę, że jest to bardzo dobra sztuka - za każdym razem kiedy ją oglądałem, okazywała się nadal żywa.
P.S. Jak niedawno byłem w Belgradzie, to wystawiali ją w Teatrze Narodowym.
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 marca 2007, 22:50 przez Zeka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Strategos
Censor
Posty: 8264
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Strategos »

Nie zestarzała się i jest uniwersalna jak cholera :)
"Bądź szybki jak wicher, spokojny jak las, napastliwy i żarłoczny jak ogień, niewzruszony jak góra, nieprzenikniony jak ciemność, nagły jak piorun"

Sun Tzu
Awatar użytkownika
WP
Porucznik
Posty: 567
Rejestracja: środa, 9 sierpnia 2006, 07:48
Lokalizacja: Płock

Post autor: WP »

Niestety wczoraj nie mogłem ogladać.
Ale jest to dla mnie ponadczasowe przedstawienie.
Sam widziałem tą sztukę kilkukrotnie.
si vis pacem, para bellum
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”