Kącik poezji forumowej

Czasopisma oraz szeroko rozumiana publicystyka, wydarzenia kulturalne i inne tematy niemieszczące się w ramach filmu i literatury.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3966 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

Kącik poezji forumowej

Post autor: Raleen »

Poemat mobilizacyjny

Kiedy ranne wstają zorze
Ty wstac także wtedy możesz
I na forum to zawitac
Kiedy rano będzie świtac

Oł Jea, czuję, że rymuję :wink:

Mam nadzieję, że w trudnym dla forum okresie wakacji i urlopów ta pieśń będzie Was podtrzymywac na duchu :wink:
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
tstaszek
Adjoint
Posty: 728
Rejestracja: sobota, 18 marca 2006, 19:06
Lokalizacja: SKĄD SIĘ DA

Post autor: tstaszek »

Poemat de-mobilizujący :)

Kiedy ranne wstają zorze
wtedy nic mi nie pomoże.
Nie zawitam na to forum
nawet jeśli grają larum,
Bo ja o tej porze sypiam,
i po forach nie przemykam :) :P :) .
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3966 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

No, ale dziś całkiem wcześnie wstałeś :lol: :wink:
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
tstaszek
Adjoint
Posty: 728
Rejestracja: sobota, 18 marca 2006, 19:06
Lokalizacja: SKĄD SIĘ DA

Post autor: tstaszek »

Niestety codziennie wcześnie wstaję ale to się mocno kłóci z moimi zasadami :D :D. Ten wierszyk był protestem przeciwko, przeciwnym przeciwnościom losowego losu :) ;) :P .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”