KSIĘGARNIA INTERNETOWA "WOJENNA"

Literatura, ze szczególnym uwzględnieniem literatury historycznej i militarnej.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43400
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Podzieliłem temat, wydzielając starszą część dyskusji o wyborze nazwy księgarni i zostawiając do niej link, również w pierwszym poście wątku.

Wątek zawierający wcześniejszą dyskusję (z ankietą) o wyborze nazwy księgarni:
http://www.strategie.net.pl/viewtopic.p ... 0fef099066
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
ChevalierVernix
Sous-lieutenant
Posty: 449
Rejestracja: poniedziałek, 6 września 2010, 19:25
Lokalizacja: obecnie Białystok
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post autor: ChevalierVernix »

Co prawda jedynie jestem jedynie laureatem Osprey'owego konkursu, ale wypowiem się na temat samej księgarni. Miałem/mam kapitalny kontakt z Jabu, dostaję wyczerpujące informacje co do stanu interesujących mnie tytułów i o aktualnej sytuacji związanej z zamówieniem, mogę tylko polecić i zachęcić do zaglądania tam. Tego nie spotyka się często :P
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

W zasadzie księgarnia ma tylko jedna wadę (choć pisze tu o wadzie z przymrużeniem oka oczywiście :)

Trudno z niej wyjść jak już się dotrze na miejsce ;>
Awatar użytkownika
Albert Warszawa
Adjoint
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek, 12 listopada 2007, 18:54
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Post autor: Albert Warszawa »

ChevalierVernix pisze:Co prawda jedynie jestem jedynie laureatem Osprey'owego konkursu, ale wypowiem się na temat samej księgarni. Miałem/mam kapitalny kontakt z Jabu, dostaję wyczerpujące informacje co do stanu interesujących mnie tytułów i o aktualnej sytuacji związanej z zamówieniem, mogę tylko polecić i zachęcić do zaglądania tam. Tego nie spotyka się często :P
Potwierdzam! Książki w bardzo atrakcyjnych cenach (wiele, w tym cała oferta Ospreya, najtaniej w kraju), stopniowo poszerzająca się oferta (książki coraz większej liczby wydawców), świetny kontakt mailowy i telefoniczny, możliwość odbioru osobistego i przy okazji zawsze interesującej rozmowy z Jabu, polecam serdecznie, to po prostu najlepsza militarna księgarnia internetowa w Polsce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura”