Piraci z Karaibów - Na Krańcu Świata

Filmy, seriale, programy telewizyjne i wszelkie inne tematy związane z kinem i telewizją.
Awatar użytkownika
pablo8019
Praefectus Castorium
Posty: 577
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:44
Lokalizacja: Markuszów

Post autor: pablo8019 »

Ja z kolei podpiszę sie pod tymi głosami, które uznają "Na krańcu świata" za najlepszą spośród wszystkich 3 części. Co prawda część I była zrobiona z podobnym rozmachem, ale III-ka wywołuje u widza o wiele większe emocje i wrażenia. Co prawda na samym początku pogubiłem się nieco w materii kto z kim trzyma, ale późniejszy rozwój akcji w pełni to wynagrodził. Świetnie jest pomyślana scena ślubu na statku podczas bitwy, zaskakujące rozwiązanie z Willem jako kapitanem "Latającego Holendra", zakończenie, które sugerowałoby dalszy ciąg historii no i przede wszystkim rewelacyjna, najlepsza ze wszystkich trzech, muzyka filmowa. Tylko zastanawia mnie (bo nie widziałem) co to się dzieje po tych napisach końcowych... :wink:
Awatar użytkownika
ozy
Tai-sa
Posty: 1498
Rejestracja: czwartek, 30 marca 2006, 10:30
Lokalizacja: Opole

Post autor: ozy »

Ble, najsłabsza część. Mocno się rozczarowałem, akcja przydługa, nudna czasami, nie ma żadnego nowego motywu, tylko powtórki z I i II części. Sceny które w II były widowiskowe i 'biło grozą' - np. wchodzenie na scene Holendra - tutaj są sztampowo powtarzane jako zwyczajna codzienność. To jak rozwiązali problem Krakena - skandal :D dobrze że się choćby dużo biją. ;)
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Darth Stalin
Censor
Posty: 6598
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:58
Has thanked: 79 times
Been thanked: 180 times

Post autor: Darth Stalin »

pablo8019 pisze:Tylko zastanawia mnie (bo nie widziałem) co to się dzieje po tych napisach końcowych... :wink:
Duży błąd... trzeba było zostac i popatrzeć... :D :lol:
A konkretnie - cóż, mamy nawiązanie do sceny, w której Will spędza ostatin dzień ze świeżo poślubioną małżonką... oraz do "zielonego światła" :lol:
Awatar użytkownika
WP
Porucznik
Posty: 567
Rejestracja: środa, 9 sierpnia 2006, 07:48
Lokalizacja: Płock

Post autor: WP »

Filmu jeszcze :evil: nie widziałem ale muzyczka jest naprawdę super.
si vis pacem, para bellum
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film”