Forumowe koszulki na Pola chwały 2010 (info pierwszy post)

Impreza historyczno-wargamingowa odbywająca się co roku w Niepołomicach pod Krakowem w drugiej połowie września.
Awatar użytkownika
Claymore
Caporal-Fourrier
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 17 czerwca 2010, 08:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Claymore »

Ceny wysyłki za granice Polski dopisane, dodałem także tabelkę z rozmiarami koszulek.

Wystarczy zmierzyć swoje koszulki, które nam najlepiej leżą i porównać je z tymi wymiarami. W razie problemów ze wstrzeleniem się w którykolwiek rozmiar, służę pomocą w doborze.
Awatar użytkownika
Claymore
Caporal-Fourrier
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 17 czerwca 2010, 08:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Claymore »

Dodałem wizualizację przykładowej czarnej koszulki na tegoroczną edycję. Do obejrzenia w pierwszym poście.
Awatar użytkownika
DT
Divisní generál
Posty: 3698
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:41
Lokalizacja: Kowary
Been thanked: 18 times

Post autor: DT »

Koszulka z logiem na całych plecach jest do bani, za taką serdecznie dziękuje...
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez DT, łącznie zmieniany 1 raz.
Czesi również bronili Polski w 1939 roku
Awatar użytkownika
Claymore
Caporal-Fourrier
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 17 czerwca 2010, 08:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Claymore »

Podaj swoją propozycję (bo pisanie, że coś jest do bani niewiele wnosi do dyskusji) - nie widzę problemu w dokonaniu zmian w projekcie. Bazując na tym co pisali mi użytkownicy poprzednich koszulek (wiem jedynie o nadruku na plecach i nicku na piersi), bez konkretnych danych, zrobiłem pierwszą wstępną wizualizację.

Przypomnę wizualizację z zeszłego roku:

Obrazek

Starałem się zachować proporcje w koszulce tegorocznej - nadruk z 2009 roku był jak widzę pomyślany tak, by zajmował dużo większą powierzchnię :roll:
Awatar użytkownika
DT
Divisní generál
Posty: 3698
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:41
Lokalizacja: Kowary
Been thanked: 18 times

Post autor: DT »

Po prostu mi się niepodoba :ban: , logo (ale małe) może być pod nickiem, a na plecach własnie grafika w stylu zeszłorocznym
W zeszłym roku czarna koszulka miała grafikę w białym kole
Czesi również bronili Polski w 1939 roku
Awatar użytkownika
Claymore
Caporal-Fourrier
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 17 czerwca 2010, 08:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Claymore »

Mnie by nawet pasowało bardziej umieszczenie małego logo na piersi, a nicka na ramieniu - jeśli już mógłbym coś zasugerować. Niemniej - propozycje muszą wyjść od Was. Nie zamierzam przepychać jakiejkolwiek propozycji - oferuję tu jedynie swoje usługi w przygotowaniu koszulek.

Co do grafiki na plecach - jeśli masz jakiś obrazek, który można tam umieścić, pokaż go, proszę. Co do grafiki zeszłorocznej - to z przyczyn niezależnych ode mnie, nie można jej użyć w tym roku.
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Claymore pisze:Co do grafiki zeszłorocznej - to z przyczyn niezależnych ode mnie, nie można jej użyć w tym roku.
I nie tylko od Ciebie, bo i od nas też.
Koszulki zapewne będą tylko z nickiem i logo. Chyba że ktoś sam narysuje jakąś grafikę i udostępni na koszulki.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Claymore
Caporal-Fourrier
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 17 czerwca 2010, 08:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Claymore »

Dlatego właśnie, póki mamy nieco czasu (a forum wychynęło z czeluści niebytu), chciałbym podrzucić inny pomysł na grafikę na plecy:

Obrazek

Na przód trafiło by okrągłe logo z nickiem, bądź też, nick można by nanieść na rękawek koszulki. Oczywiście na przodzie logo byłoby wielkości ok. 10-12 cm (średnica), by nie było zbyt napastliwe.

Wzór na plecach można uzupełnić o adres forum, ale nie trzeba.

Dlaczego wzór z alianckim żołnierzem (konkretnie polskim spod Monte Cassino)? Konwent wypada akurat na rocznicę bitwy o Arnhem, można by nieco przypomnieć pola chwały PSZ z 2WŚ (choć niekoniecznie z operacji Market-Garden) :roll:

Mam jeszcze przygotowany wzór dla pancerniaków i można by przyszykować wzór dla fanów lotnictwa z np. Spitfire'm lub Hurricane'm...
Ostatnio zmieniony wtorek, 13 lipca 2010, 09:24 przez Claymore, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Bardzo ładne. Będzie coś z II wojny światowej, która też ma wielu fanów i dla każdego roku możemy spróbować robić inny obrazek - będzie ciekawiej.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
DT
Divisní generál
Posty: 3698
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:41
Lokalizacja: Kowary
Been thanked: 18 times

Post autor: DT »

Claymore pisze: Mam jeszcze przygotowany wzór dla pancerniaków i można by przyszykować wzór dla fanów lotnictwa z np. Spitfire'm lub Hurricane'm...
A mógłbyś je pokazać? A coś w morskich klimatach by się nie znalazło? ;D
Czesi również bronili Polski w 1939 roku
Awatar użytkownika
Claymore
Caporal-Fourrier
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 17 czerwca 2010, 08:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Claymore »

Do usunięcia....
Ostatnio zmieniony wtorek, 13 lipca 2010, 09:25 przez Claymore, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

To ja chce w klimatach wojny o niepodległość USA. ;D

Obrazek

Obrazek
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Claymore
Caporal-Fourrier
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 17 czerwca 2010, 08:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Claymore »

Poszukam czegoś adekwatnego do zrobienia nadruku na koszulkę. Może zamiast kilku wzorów z 2WŚ zrobimy kilka wzorów z różnych epok... :P
Awatar użytkownika
Claymore
Caporal-Fourrier
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 17 czerwca 2010, 08:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Claymore »

@Arteusz - co powiesz o takim wzorku?

Obrazek
Ostatnio zmieniony wtorek, 13 lipca 2010, 09:25 przez Claymore, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Dla mnie super. Ja chce taką. :*
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwent POLA CHWAŁY”