Forumowe koszulki na Pola chwały

Impreza historyczno-wargamingowa odbywająca się co roku w Niepołomicach pod Krakowem w drugiej połowie września.
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

Ok, dla mnie biała, sztuk jeden, rozmiar XL pasował na mnie na Grenadierze Warszawskim, pewnie więc będzie pasował i w Niepołomicach :)
As-tu le cauchemar, Hoffmann?
Awatar użytkownika
czaki
Chorąży koronny
Posty: 1337
Rejestracja: niedziela, 11 stycznia 2009, 21:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czaki »

To samo ja, biała XL sztuk jeden. Chyba, że koszt wyjdzie kosmiczny. ;)
Awatar użytkownika
DT
Divisní generál
Posty: 3698
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:41
Lokalizacja: Kowary
Been thanked: 18 times

Post autor: DT »

przeklejam to co Grenadyer napisał jakis czas temu, bo chyba koledzy nie wgłębiali się w lekturę wczesniejszych postów... tu jest wszystko napisane, gdzie zgłaszać, jakie mniej więcej koszta itd....
Itagaki pisze:
Arteusz pisze:A chętni mają się zgłaszać tutaj czy na PW?
Zgłoszenia proszę kierować na to konto mailowe:

pch.koszulki@gmail.com

Ale zanim zaczniemy, to trzeba coś ustalić:
- rozumiem, że w pewnym stopniu mają być zunifikowane, tzn. oprócz forumowego nicku jakaś grafika/napis. Pytanie co i jak?
- jak się umówimy na powyższe, można będzie dodawać własne rzeczy w tym dodatkowy nadruk (koszt +1,5 euro).
- nadruki muszą mieścić się na jednej kartce A4 (dwóch jeżeli dodatkowy nadruk), z tym że jeżeli będzie napis to może on być szerszy niż rzeczony format (można rozciąć i "poskładać" na koszulce)

Więc dajmy sobie czas np do końca przyszłego tygodnia (niedziela 19 lipca) na ustalenie tych spraw, zanim zaczniemy zgłaszać.

I jeszcze jedna uwaga. Jeżeli ktoś ma ochotę zrobić sobie koszulkę "po za programem" to także można pisać pod ten adres z tytułem maila "PRYWATNIE". Oprócz koszulek nadruki można mieć na np. matach pod myszki, portfelach na płyty CD/DVD, przypinanych kapslach itp. :)


I jeszcze taka prośba aby tematem zgłoszenia był nick - znacznie mi to uporządkuje robotę ;)
Czesi również bronili Polski w 1939 roku
Awatar użytkownika
Jarek
Général en Chef
Posty: 4621
Rejestracja: środa, 7 lutego 2007, 10:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Has thanked: 9 times
Been thanked: 85 times

Post autor: Jarek »

A nie da rady zrobić negatywu tej białej? Tak żeby koszulka była czarna a rysunek i napisy białe?

Jak nie to ta wersja może być i kończmy dyskusje, bo dojdziemy do porozumienia na dzień przed rozpoczęciem konwentu, ale w 2020 r.

Dane do wysyłki Grenadierowi wysłałem, rozmiar też - ma być duuuuża :)
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

Ja jestem za białą koszulką. Z tyłu grafika i napisy, z przodu nick. Co do daty to bym się zastanowił bo bez daty będzie bardziej uniwersalnie, ale dostosuję się z tym szczegółem do reszty - jest mi to w sumie obojętne. Co do odbioru to proponowałbym, żeby ktoś zabrał (jadący autem najlepiej) wszystkie koszulki na konwent i tam np od Ryśka można by je odebrać osobiście - nie będzie wtedy problemów. Koszulek się nie pomyli bo będą z nickami.

Pozdro
Thomas
.:: !! POSZUKIWANI WARGAMERZY Z ŁODZI I OKOLIC. ZGŁOSZENIA I INFO NA PW !! ::.
Awatar użytkownika
DT
Divisní generál
Posty: 3698
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:41
Lokalizacja: Kowary
Been thanked: 18 times

Post autor: DT »

Thomas pisze:Co do odbioru to proponowałbym, żeby ktoś zabrał (jadący autem najlepiej) wszystkie koszulki na konwent i tam np od Ryśka można by je odebrać osobiście - nie będzie wtedy problemów. Koszulek się nie pomyli bo będą z nickami.
Koszulki ma robić Grenadyer -->> miejsce pobytu Dublin na zielonej wyspie ;D , dlatego pisałem że mogę je zabrać o ile nie przekroczą ok. 7-8 kg. Przesyłka do Zjednoczonego Królestwa Brytfanny powinna być tańsza niż do kraju nad Wisłą... ;D
Czesi również bronili Polski w 1939 roku
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Poszło zamówienie z mojej strony.
Reszta zależy już nie ode mnie. ;D
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Dobrze mam zgłoszenia, mamy design tylko jeszcze nie otrzymałem grafiki - ta załączona jest za mała i po powiększeniu zabijecie "widzów" pikselami :lol2:
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Stan aktualny to 5 koszulek zamowionych. Nie mam jeszcze grafiki. Zostaly dwea-trzy tygodnie gora...
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
DT
Divisní generál
Posty: 3698
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:41
Lokalizacja: Kowary
Been thanked: 18 times

Post autor: DT »

Itagaki pisze:Stan aktualny to 5 koszulek zamowionych.
to marnie :/ a oprócz mnie i Jarka to kto jeszcze sié zdeklarowal?

RyTo i czaki pisali ze chca na górze tej strony....
Czesi również bronili Polski w 1939 roku
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Po wnikliwej analizie jest 6 :D

Nie wiem czy mogę podać pozostałych (tych wymienionych nie potwierdzam ale też nie zaprzeczam) bo mogę naruszyć jakąś ustawę czy coś a na pewno zaufanie klientów :rotfl: ;)
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
elahgabal
Maréchal d'Empire
Posty: 6108
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 19:14
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 10 times
Been thanked: 84 times

Post autor: elahgabal »

A przepraszam, takie pytanie na szybko: czy ew. dałoby się jakoś koszulkę odebrać nie będąc na konwencie ? Bo temat zauważyłem dopiero dzisiaj, grafika zaproponowana przez Gonzo mnie rozbroiła, także z dziką chęcią zamówię sztukę. Ale jeśli miałyby być problemy z dostarczeniem, to nie chcę dodawać kłopotów i zmartwień.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Itagaki - proponuję, przypomnij wszystkich, którzy się zgłaszali na forum, a nie napisali do Ciebie maila, żeby się zdecydowali i najlepiej odpisali wprost: tak/nie czy chcą koszulkę, bo szkoda, żeby potem ktoś przegapił.

Elahgabalowi też spraw jak możesz. A Ty elahgabal, mógłbyś wpaść na konwent, bo nie masz daleko.

Ja jakby co zamówiłem i maila wysłałem.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Jak dużej grafiki potrzeba ?
Coś może w wektorach w Corelu pogrzebać ? (Słyszałem że o to głównie chodzi przy projektowaniu koszulek ale nie wiem jak to działa :rotfl: )

Ja bym się zgłosił na jedną L albo XL zależy jak to rozmiarowo wygląda ...
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Gonzo pisze:Ja bym się zgłosił na jedną L albo XL zależy jak to rozmiarowo wygląda ...
To wyślij mu maila tak jak wcześniej napisał, a nie pisz tutaj po raz nty, że Ty "byś się zgłosił". I zdecyduj się na rozmiar, przecież on nie będzie się zastanawiał komu jaki rozmiar pasuje i jak mu napiszesz, że L albo XL to potem nie wie, jaki Ci wziąć.

Konkretnie niech każdy napisze czy chce czy nie i jaki rozmiar.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwent POLA CHWAŁY”