II Pola chwały (28-30 września 2007)

Impreza historyczno-wargamingowa odbywająca się co roku w Niepołomicach pod Krakowem w drugiej połowie września.
Awatar użytkownika
wujaw
Général de Brigade
Posty: 2075
Rejestracja: sobota, 11 marca 2006, 11:15
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post autor: wujaw »

Ja też do GBoH w jakiejś postaci i na szkolenie RyTo z Carhage.
Inne gry, jak będzie okazja.
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Do Samuraia jest też chętny M.Y. jak da radę przybyć.
Ja chętnie dołączył bym do jakiejś bitwy z GBoH z Rzymem (chce poznać ich dowodzenie).
Mam ochotę rozegrać coś naprawdę dużego z Flying Colors - w końcu system zaprojektowany do dużych bitew.
Do dyspozycji jest dwa i pół dnia więc liczę też na oponentów do BoW - Ligny-Quatre Bras na trzech mapach.
To z tych pewniejszych. Oprócz tego chętnie się gdzieś dołączę, np. żeby lepiej poznać Carthage.
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Bogus_law
Captain
Posty: 833
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 11:58
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Bogus_law »

Ja bym z chęcią sobie antycznymi galerami popływał jeżeli to nie jest zbyt skomplikowane. Później bym porównał którymi się lepiej pływa tymi z papieru czy tymi z ołowiu.
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

Z przyjemnością zasiądę na ławę galerniczą razem z Tobą, Bogus_ławie :) To nie jest skomplikowane. Raz Ty, raz ja i tak do końca... etapu :)
As-tu le cauchemar, Hoffmann?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Noclegi - info od głównego organizatora:

1. Podłoga- bezpłatnie, w oddalonej 150m od Zamku szkole, do dyspozycji sale szkolne z materacami oraz węzły sanitarne - prysznic, toalety. Trzeba mieć własny śpiwór.
2. Miejsce w 7 osobowym domku- pobliskie (ok. 1 km) gospodarstwo agroturystyczne - 20 zł/noc -zarezerwowałem 2 takie domki na piątek/sobotę i sobotę/niedzielę, więc pozostałe osoby w domku też będą z imprezy - można się od razu umówić z kolegami, jak będzie Was 7 to macie domek dla siebie. Można też nawiązać kontakt bezpośrednio z szefową interesu, panią Bartnikowską, i z nią sprawdzić inne opcje. Szczegóły - http://www.g.bartnikowska.krakinfo.pl/index.php?id=14
3. Pobliski (do 3 km) hotel na skraju Puszczy Niepołomickiej - ceny 90-130zł/noc
http://www.ostoja.niepolomice.pl/cennik.htm
4. Hotel bezpośrednio na Zamku, w którym będzie impreza - ceny
na www.zamekkrolewski.com.pl (będzie jakiś rabat dla uczestników imprezy, ale jeszcze nie wiem jaki) hotel w Szarowie (ok. 5 km przez las) ceny ok 110zł/noc
http://www.hotelazalia.emeteor.pl/
5. Oczywiście Zamek dla grających jest otwarty całą dobę, podobno są chętni do całonocnego grania - jest taka możliwość.

Wyżywienie: we własnym zakresie, aczkolwiek pracujemy nad jakąś formą bezpłatnego lub możliwie najtańszego wyżywienia dla uczestników imprezy - na dziś jednak nie mogę tego zagwarantować. Natomiast na pewno mogę zagwarantować wspólnego grilla pod zamkiem - w sobotę wieczorem, na jakieś 120-150 osób, które biorą udział we wszystkich pokazach.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Just do it! :wink:
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10548
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2089 times
Been thanked: 2820 times

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Ekipa ropczycko-bocheńska zaprasza chętnych do stoczenia krwawej bitwy w obronie konwoju SC 48. Stado Mordbrenner atakuje :!:
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

W tamtym roku pare osób sobie przywiozło karimaty , rozłożyli się na sali i nikt im nie przeszkadzał w spaniu. Więc można coś przyoszczędzić.
A mówi wam to krakowski centuś :P
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Czy są jacyś chętni do wspólnego wynajęcia pokoju?
Nie bardzo mam ochotę na karimatę szczególnie też, że przez ten weekend na pewno nie odpocznę, bo już poniedziałek już wracam do Eire.
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

POST EDYTOWANY

Poniżej mapki dojazdu do miejsca konwentu !

http://www.strategieistratedzy.za.pl/Za ... ojazd.html
Ostatnio zmieniony środa, 29 sierpnia 2007, 23:03 przez Gonzo, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

Ja zdecydowałem się na karimatkę ze śpiworem. Niestety, Grenadyerze. Widocznie wolę nowe pudełko z mapami i żetonikami - bardziej od dwóch noclegów w łóżku i innych mieszczańskich luksusów. :oops:
As-tu le cauchemar, Hoffmann?
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Raleen pisze:Noclegi - info od głównego organizatora:

2. Miejsce w 7 osobowym domku- pobliskie (ok. 1 km) gospodarstwo agroturystyczne - 20 zł/noc -zarezerwowałem 2 takie domki na piątek/sobotę i sobotę/niedzielę, więc pozostałe osoby w domku też będą z imprezy - można się od razu umówić z kolegami, jak będzie Was 7 to macie domek dla siebie. Można też nawiązać kontakt bezpośrednio z szefową interesu, panią Bartnikowską, i z nią sprawdzić inne opcje. Szczegóły - http://www.g.bartnikowska.krakinfo.pl/index.php?id=14
Podany link kontaktowy nie działa - strona nie ląduje się. Czy jesteś w stanie jakoś to sprawdzić? Potrzebuję kontakt ze włodarzami owych domków...
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
Camillus
Sergent
Posty: 132
Rejestracja: poniedziałek, 30 stycznia 2006, 18:20
Lokalizacja: Prusy Królewskie

Post autor: Camillus »

Z dawna nieobecny na forum też się wybiera na Pola Chwały z własnym śpiworkiem ;)

Trzeba kogoś z organizatorów informować o swoim przybyciu?
Awatar użytkownika
maly_kapral
Capitaine
Posty: 830
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 14:22
Lokalizacja: Kościan pod Poznaniem

Post autor: maly_kapral »

kurcze... kusi... kusi... ciekawe co żona na to...
Bogus_law
Captain
Posty: 833
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 11:58
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Bogus_law »

Trzeba kogoś z organizatorów informować o swoim przybyciu?
Jeżeli ze spiworkiem to z tego co wiem to nie. W szkole miejsc do spania powinno wystarczyć :).

kurcze... kusi... kusi... ciekawe co żona na to...
To niech skusi :D
Mojej żonie udało się już wytłumaczyć że ta impreza jest priorytetowa itp.
Albo weź żone ze sobą, ładne okolice itp rodzinna wycieczka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwent POLA CHWAŁY”