XII Pola Chwały (22-24.IX.2017)

Impreza historyczno-wargamingowa odbywająca się co roku w Niepołomicach pod Krakowem w drugiej połowie września.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: XII Pola Chwały (22-24.IX.2017)

Post autor: Samuel »

Raleenie, ja i tak podziwiam, że ogarnąłeś tak dużą część imprezy. Żeby ogarnąć całość, trzeba by mieć zdolność nawet nie bi- lecz co najmniej heptalokacji. :D Moje posty nie są w żadnym razie krytyką Twojej relacji, jedynie jej uzupełnieniem.
Przeniesienie jednego z punktów ciężkości imprezy, a konkretnie punktu "młodzieżowego" w okolice "Mercedesa" nie jest przypadkiem, lecz świadomym zamiarem organizatorów. Myślę, że w znacznym stopniu to się udało. Natomiast nie do końca sprawdziło się rozłożenie jej na większym obszarze (Rynek jako stałe miejsce pokazów rekostrukcyjnych, obszar za kościołem), bo w tym roku z powodu pogody nie dotarła część zapowiedzianych rekonstruktorów, było też mniej widzów i po prostu zrobiło się trochę pustawo w porównaniu ze stanem z poprzednich edycji.
W kwestii modelarskiej - na przyszły rok Robert umawia się z zupełnie nowym partnerem, jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami, postaram się sprawdzić.
Awatar użytkownika
cadrach
Capitaine
Posty: 875
Rejestracja: niedziela, 6 listopada 2011, 10:30
Lokalizacja: Puszcza Piska
Has thanked: 82 times
Been thanked: 139 times
Kontakt:

Re: XII Pola Chwały (22-24.IX.2017)

Post autor: cadrach »

Jak to mawiali w Krainie Goblinów, lepiej późno niż toporem między oczy...

Byłem pierwszy raz na Polach Chwały. Nie czas to i miejsce na spisywanie wrażeń, więc chciałem tylko podziękować moim przeciwnikom za gry (Raleen, Samuel i Khamul).

Najbardziej żałuję, że tak mało wojenniczek jest na tym świecie, bo w sali obok, gdzie uczono jakiegoś tańca sprzed kilku wieków, czułem się po prostu nieprzyzwoicie, stojąc i podpierając ścianę. Lepiej by mi było pozostać na jakimś polu bitwy i tych tańców nie widzieć... Następnym razem muszę pamiętać, że najlepiej w ogóle nie wychodzić z okopów.
no school, no work, no problem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwent POLA CHWAŁY”