NIETYPOWY KONKURS

Zakończone edycje Konkursu Historycznego Forum Strategie i innych konkursów z nagrodami.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3966 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

NIETYPOWY KONKURS

Post autor: Raleen »

Ten konkurs będzie odbiegał od tych, które zwykle organizujemy. Przeznaczony jest on dla aktywnych użytkowników forum, czyli mówiąc najkrócej dla osób lubiących się na nim wypowiadać i wnoszącym coś od siebie w życie forum.

NAGRODA

Nagrodą w konkursie jest świeżo wydana książka Radosława Sikory pt. "Kłuszyn 1610". Wyszła ona w niezbyt wielkim nakładzie, stąd tylko jedna sztuka. W sklepach wkrótce może być nie tak łatwo ją dostać, stąd polecam uwadze nasz konkurs. Jest to nieco bardziej szczegółowa publikacja niż książka tego samego autora będąca nagrodą w Konkursie Husarskim.

Obrazek

Do tego, dla osób, które zajmą drugie i trzecie miejsce, przewidziane są nagrody w postaci czasopism anglojęzycznych o tematyce historycznej i/lub wargamingowej (do ustalenia ze zwycięzcami).

ZASADY KONKURSU

Zasady są proste: zwycięża osoba, która w czasie trwania konkursu zamieści najwięcej możliwie najbardziej merytorycznych postów. Oceniana będzie więc zarówno ilość, jak i jakość, z naciskiem na to drugie. Premiowane będą także osoby wypowiadające się w różnych działach forum.

Zasady konkursu, jak widać, nie są ścisłe, w razie wątpliwości przeprowadzę losowanie między osobami, które były najbardziej aktywne i wniosły najwięcej merytorycznych treści. Moja ocena może być do pewnego stopnia subiektywna, ale lepszej metody nie widzę.

Czas trwania konkursu: do 22 września. Rozstrzygnięcie: następnego dnia, czyli jeszcze przed Polami chwały.

Życzę powodzenia. Zawsze czytam całe forum, od dziś będę to robił uważniej niż zwykle.

Sponsorami nagród w konkursie są wydawnictwo Erica oraz księgarnia internetowa WOJENNA.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 27 września 2010, 18:35 przez Raleen, łącznie zmieniany 1 raz.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3966 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Co by było ładnie, dodałem okładkę.

Do zakończenia konkursu zostały jeszcze niecałe 2 tygodnie, więc starajcie się.

A niedługo kolejna edycja konkursu ospreyowego (jabu już szykuje pytania) oraz konkurs gdzie nagrodami będą książeczki "Z dziejów husarii".
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3966 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Rozstrzygnięcie NIETYPOWEGO KONKURSU

Pierwsze miejsce zajął Teufel i do niego też powędruje książka "Kłuszyn 1610" Radosława Sikory.

Ponadto wyróżnieni zostali (tutaj miałem więcej wątpliwości, więc, żeby było sprawiedliwie, wyróżnionych będzie o jednego więcej):

wizun
Przemos19
q.b.


Do wyróżnionych powędrują czasopisma historyczne i wargamingowe (do negocjacji na privie).

Gratulacje!

Pamiętajcie, że to do pewnego stopnia moje subiektywne oceny.

Zaraz po Polach chwały startujemy z kolejną edycją konkursu Osprey'owego (pytania i nagrody mam już przygotowane). Będzie też kolejna edycja Konkursu husarskiego, z książką o husarii Radosława Sikory do wygrania.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Teufel
Legatus Legionis
Posty: 2424
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:55
Lokalizacja: Stadt Thorn/Festung Posen
Has thanked: 17 times
Been thanked: 53 times

Post autor: Teufel »

Dziękuję, nie spodziewałem się.
Ku chwale Forum :)
Legiony i ja mamy się dobrze.
Awatar użytkownika
Przemos19
General der Panzertruppen
Posty: 4986
Rejestracja: sobota, 10 czerwca 2006, 22:46
Lokalizacja: Zawiercie/Katowice
Been thanked: 18 times
Kontakt:

Post autor: Przemos19 »

Także nie spodziewałem się, dziękuję :)
http://www.przemos85.blogspot.com/ - blog poświęcony OWW2 i wargamingowi

http://www.battlegroup.net.pl - strona poświęcona Operation World War 2 i wargamingowi
Awatar użytkownika
q.b.
Major
Posty: 1211
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:07
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: q.b. »

Wow - w szoku jestem... o_O - Dzięki ! :jupi:
"Duty, Honor, Country"
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3966 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

W sumie jeszcze jedną osobę powinienem wyróżnić, ale to już postaram się nadrobić przy innej okazji.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
wizun
Lieutenant
Posty: 533
Rejestracja: wtorek, 1 stycznia 2008, 21:55
Lokalizacja: Poznań i ziemia gnieźnieńska

Post autor: wizun »

q.b. pisze:Wow - w szoku jestem... o_O - Dzięki ! :jupi:
Ja również :) dziękuję - szczerze mówiąc to jest moja pierwsza wygrana w konkursie internetowym :jupi:
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez wizun, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Konkursowe”