Moderacja działu

Forum o wydanych grach wydawnictwa ("1939", "Feudalizm") oraz o innych projektach.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Moderacja działu

Post autor: Raleen »

Temat ten służy do zamieszczania przez moderatorów ogłoszeń organizacyjnych, a także do zadawania pytań i dyskusji na tematy organizacyjne dotyczące działu. Prosimy wykorzystywać ten temat do komunikacji z moderatorami w sprawach organizacyjnych, innych niż sprawy indywidualne (o tych należy pisać na PW).

Aktualnie moderatorem działu jest: brak moderatora

Informacja o moderacji działów aktualizowana na bieżąco: https://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=107&t=19447


Mam przyjemność poinformować, że po rozmowie z wydawcą powołujemy na naszym forum oficjalny dział gry. Mam nadzieję, że projekt będzie się z czasem rozwijać. Zainteresowanie i emocje jakie do tej pory wzbudzał wróżą temu jak najlepiej. W przyszłości dział posłuży także jako platforma dla innych projektów SO.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Myślę, że aby się dyskusja lepiej rozwijała warto założyć kilka wątków tematycznych, tak by podzielić zasady na grupy i tak o nich dyskutować. Z doświadczenia wiem, że tak dyskusja prędzej idzie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
DT
Divisní generál
Posty: 3698
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:41
Lokalizacja: Kowary
Been thanked: 18 times

Post autor: DT »

Ja myslę że warto przeniesć tu taj kampanię wrzesniową by e-mail, gdyż jest nie rozerwalnie związana z tą grą i nie trzeba będzie skakać po forumowych działach
Czesi również bronili Polski w 1939 roku
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

A ja napisze ponownie to co w Kampanii Wrześniowej: Pomogę głównie w technicznej moderacji, bo w sprawach instrukcyjno-organizacyjno-zasadowych zdajemy się w pełni na autora. :smile:
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Właśnie to jest do przedyskutowania czy nie połączyć z tym działem tamtego.

Minus takiego rozwiązania jest moim zdaniem taki, że obie gry będą się mieszać i jak ktoś nowy tu wejdzie to nie będzie wiedział czy ta gra w końcu jest w wersji elektronicznej czy to jest karcianka.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

A na pewno to są te same gry?
Ja bym nie łączył, bo to planszówka a tamto przez maila.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Moderacja działu

Post autor: Raleen »

Dziękuję za sprawowanie moderacji Piskorowi. Ostatnio dawno go nie było i nie mam z nim kontaktu, więc muszę go zdjąć z zaszczytnej funkcji moderatora.

Moderację działu przejmuje farmer.

W ciągu najbliższego roku zastanowimy się nad dalszym funkcjonowaniem działu. Najkrócej mówiąc będzie to zależało od aktywności w nim. Jeśli zainteresowania nie będzie, zwiniemy go do archiwum.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Moderacja działu

Post autor: Raleen »

W związku z tym, że wydawnictwo faktycznie zakończyło działalność i nie ma perspektyw by coś się tu zmieniło, ostatecznie po dyskusji w gronie moderatorów postanowiliśmy przenieść dział do archiwum.

Wątek poświęcony grze "1939" zostanie przeniesiony do działu ogólnego planszówek o II wojnie światowej. Co do innych gier, w razie potrzeby prosimy zakładać odpowiednie wątki w działach poświęconych grom historycznym albo w dziale "Ogólnie o grach planszowych.

Dziękuję farmerowi za sprawowanie moderacji.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zablokowany

Wróć do „Wydawnictwo KORDYT”