Towarzysz Stalin i "zemsta sprawiedliwa"

Awatar użytkownika
cdc9
Generał Broni
Posty: 5618
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2006, 09:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: cdc9 »

Co z tego, ze premier lub minister odwiedza jakąś fabrykę ? o_O
Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi.

Józef Piłsudski (24 września 1895 r.)
Awatar użytkownika
Strategos
Censor
Posty: 8264
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Strategos »

cdc9 pisze:Strategos opisywał nam jakie to ciężkie kłopoty są aby zdobyć w Rosji wiadomość ..............
Strategosowi w głowie się nie mieściło ,że moża wykazać się taką niekompetencją jaka najwyrażniej miała jednak miejsce . :evil:
Poza tym Strategos jako człowiek obiektywny dał dobrowolnie oręż do rąk swoich adwersarzy w dyskusji po tym kiedy jako jedyny zwrócił uwagę na ślad prowadzący do "informatora" ... ;D

A tak swoją drogą mam coraz gorsze mniemanie o kondycji naszego dziennikarstwa również po tym wczorajszym publicznym łkaniu przez naszego żuranlistę w związku z zachowaniem dziennikarzy rosyjskich i tej żałosnej prośbie o interwencję , na którą po europejsku odpowiedział ambasador Rosji.
Ostatnio zmieniony czwartek, 28 sierpnia 2008, 12:35 przez Strategos, łącznie zmieniany 2 razy.
"Bądź szybki jak wicher, spokojny jak las, napastliwy i żarłoczny jak ogień, niewzruszony jak góra, nieprzenikniony jak ciemność, nagły jak piorun"

Sun Tzu
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

cdc9 pisze:Co z tego, ze premier lub minister odwiedza jakąś fabrykę ? o_O
w polityce takie rzeczy maja znaczenie - przeciez to sie sklada na czesc komunikatu wysylanego przez rzadzacych

jak nasz premier pojechal do Afganistanu, to tez mialo swoj wydzwiek
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Gustavus
Warrant Officer
Posty: 830
Rejestracja: piątek, 2 marca 2007, 18:36
Lokalizacja: Włochy ;)

Post autor: Gustavus »

cdc9 pisze:Co z tego, ze premier lub minister odwiedza jakąś fabrykę ? o_O
Niby nic. Premierzy itp. zwykle coś odwiedzają.
Ale tak jakoś inaczej wygląda jak wizytują fabrykę czołgów a inaczej jak fabrykę maszyn do szycia.
Dziwnym zbiegiem okoliczności rodzaj odwiedzanej fabryki jest jakoś powiązany z rodzajem/kierunkiem polittyki który podobno prowadzi dany polityk.
Strategos pisze:A tak swoją drogą mam coraz gorsze mniemanie o kondycji naszego dziennikarstwa
Tak swoją drogą mam podobnie. A zaczęło się to od oglądania telewizji w ostatniego sylwestra...
Zeppelin, flieg,
Hilf uns im krieg,
Flieg nach England,
England wird abgebrannt,
Zeppelin, flieg.
Awatar użytkownika
Strategos
Censor
Posty: 8264
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Strategos »

Wiecie to było tak najpierw jak przeczytałem po raz pierwszy te doniesienie szukałem czy tylko jedna gazeta o tym pisze . Okazało się ,że dwie i to nie brukowe .
GW na początku konfliktu nawoływała do tego ,żeby automatycznie nie brać strony Gruzji bo problem jest złożony więc wydało mi się ,że jest w miarę obiektywna. Patrzyłem ta ten mocny jak cholera tekst z niedowierzaniem , zaszokowany ale zakodowałem w pamięci ,że jest jakieś nadające się do weryfikacji źródło czyli rosyjska gazeta.No jak sami o tym piszą to jest chyba prawda.
Potem w ogniu dyskusji zapominałem zupełnie dlaczego uznałem tekst za wiarygodny . Wyleciało mi to zupełnie głowy zresztą nie zapamiętałem nazwy pisma nawet przez chwilę . Tytuł był chyba zbieżny z częścią nazwy podręcznika . Dopiero potem przyszło olśnienie na temat przyczyny zamrożenia u mnie instynktu niedowierzania i przypomniałem sobie o tej rosyjskiej gazecie. :).
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Strategos, łącznie zmieniany 1 raz.
"Bądź szybki jak wicher, spokojny jak las, napastliwy i żarłoczny jak ogień, niewzruszony jak góra, nieprzenikniony jak ciemność, nagły jak piorun"

Sun Tzu
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Jest! Jest odpowiedz Rosji na instalacje tarczy! JUZ maja pocisk, ktory tarczę spenetruje!

Mowili, ze odpowiedza militarnie i tak zrobili. Jak Rosjanie cos obiecaja, to raz-dwa i gotowe jest. A u nas ciagle tarczy nie ma! Na szczescie Rosjanie nie beda juz mogli protestowac, ze tarcza jest wymierzona w nich.

Ale czy Amerykanie nie zechca uznac, ze budowanie pociskow, ktore sa zdolne spenetrowac tarcze to nie jest akt agresji?

Z innego frontu: kiedy polscy kibole pokrzykiwali "jebac Ruskich" oraz "Gruzja, Gruzja" na meczu Legii z FK Moskwa, nie spodobalo sie to Rosjanom, wiec wezwanie "bij Lacha" umiescili na oficjalnej stronie klubu. Brawo! Oto wlasciwa odpowiedz i profesjonalne podejscie. Na prowokacje nalezy odpowiadac zdecydowanie!

Prezydent Medvedev oglosil, ze Zwiazek zdRadziecki i Rosja ukochaly pokoj i nikogo nigdy nie atakowaly. Pozostaje w to uwierzyc. Ambasador rosyjski zapewnia, ze Rosja nie ma zlych zamiarow. Cale szczescie! Uff!



Sadze, ze my rowniez w naszej polityce powinnismy wykazac wiecej konsekwencji i na prowokacje odpowiadac profesjonalnie.
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Historia dwudziestolecia międzywojennego i II wojny św.”