Granie w Gdańsku

Awatar użytkownika
murass
Sergent
Posty: 123
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 12:10
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Granie w Gdańsku

Post autor: murass »

W sobote 3 pazdziernika o 11.00 prawdopodobnie bedziemy grali w DBA w GKF, tutaj zarzucam linkiem z lokalizacja: http://www.gkf.art.pl/?str=7&lang=9

Jesli znajdzie sie choc jeden chetny na granie to ja na pewno bede, w razie potrzeby moge uzyczyc armii.
Ostatnio zmieniony piątek, 21 sierpnia 2015, 21:45 przez murass, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Cezary29
Adjudant-Major
Posty: 321
Rejestracja: poniedziałek, 23 lipca 2007, 12:21
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Cezary29 »

Murass ja wogole bym byl za podpieciem sie z DBA do sekcji strategiczno-figurkowej GKFu, pamietasz jak bez porbelmow udalo nam sie zorganizowac turniej i jaka to byla dobra lokalizacja. Podejrzewam ze w ramach ich sobotnich spotkan bez zadnego ale udalo by sie zorganizowac cykliczne granie grupy z 3miasta. Warto sie zastanowic nad zapisaniem chociaz jednego grajacego do klubu GKF, tak zeby miec oficjalne wejscie do pomieszczen klubowych. Rilian tez cos mi ostatnio sie odzywal ze go namawiacie znowu, wiec moze awrto przycisnac. A ci Twoi koledzy co malowali armie 15 mm, dalej sa chetni do grania?
________________________________
si vis pacem para bellum
_________________________________
Awatar użytkownika
Szyderca
Caporal-Fourrier
Posty: 82
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 11:42
Lokalizacja: ty mieszkasz?
Kontakt:

Post autor: Szyderca »

Możliwe, że wpadnę - tak na 50%, bo albo dziecko rozchoruje mi się bardziej albo wyzdrowieje. Mam jedną niepomalowaną i kiepsko zbazowaną armię (za to dość "intrygujący" wybór).
Uprzedzając jęczenie Czarka - oczywiście nie będę mógł wpadać regularnie. :P
Awatar użytkownika
murass
Sergent
Posty: 123
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 12:10
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post autor: murass »

@Cezar

To jest dobry pomysl z tym podpieciem sie pod GKF, bedzie trzeba pogadac o tym z Faraonem (zdaje mi sie zreszta ze juz kiedys o tym wspominales). A koledzy sa chetni jak najbardziej, ostatnimy czasy gramy srednio raz na dwa/trzy tygodnie. Nawet raz w Maciusiu gralismy, twoja plansza do skali 15mm o dziwo przetrwala i spisywala sie bardzo dobrze. Niestety w zwiazku ze zblizajaca sie obrona magisterki czestsze spotkania byly niemozliwe, ale mam nadzieje ze pod koniec pazdziernika temat ruszy pelna para i wtedy stworzymy dzial DBA w GKF.


@Szyderca

Jesli bedziesz mial mozliwosc to wpadaj jak najbardziej, wstepnie dwie osoby zglosily chec udzialu, z toba byloby nas juz czterech (nie mam jeszcze info od wszystkich, wiec moze byc nas wiecej). Armia sie nie przejmuj, poki co mamy kilka pomalowanych armii, ja sam mam dwie wiec jedna chetnie pozycze.
Awatar użytkownika
Cezary29
Adjudant-Major
Posty: 321
Rejestracja: poniedziałek, 23 lipca 2007, 12:21
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Cezary29 »

tam od razu dzial:). Ja od razu wiedzialem ze to dobra miejscowka, tylko jak zniknalem to sie po kosciach kurcze rozeszlo jakos :rotfl: . Poki co jak jest gdzie grac (a to najwazniejsze) to trzeba siupac, i chetni tez sie znajda, przyjda popatrza podpytaja sami sprobuja, wiesz jak jest :devil:
________________________________
si vis pacem para bellum
_________________________________
multik
Tambour
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 1 października 2009, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: multik »

Siema, ja raczej napewno się pojawię. Nie wiem może uda mi się zmobilzować brackeigo żeby skończył swoich chłopów ^^
multik
Tambour
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 1 października 2009, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: multik »

@Cezar
Generalnie chęci co do grania nam nie brakuje :D. Problem to czas, a tego jest jak na lekarstwo.... Podpięcie się w GKF jako sekcja DBA to ciekawy pomysł i myślę,że po naszych wojażach październikowych można obadać opcję i zacząć promocję :D. Ostatnia nasza rogrywka w GKF-ie skupiła praktycznie całą uwagę obecnych ludków ;D.
someone
Enfant de troupe
Posty: 1
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 20:35
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: someone »

Ja tez postaram sie w koncu pojawic:) Co prawda mojej armii jeszcze duzo brakuje do swietnosci ale moze cos sie uda podzialac.
Awatar użytkownika
KANE
Appointé
Posty: 37
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 22:39
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: KANE »

nmm możliwe że dojadę :)
Awatar użytkownika
murass
Sergent
Posty: 123
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 12:10
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post autor: murass »

Ciesze sie ze jest taki pozytywny odzew, jak dobrze pojdzie to moze bedzie nas okolo 6 osob. Mam tylko mala prosbe do Was - zrobcie znaczniki, bo moich na tylu graczy raczej nie wystarczy ;-)
Awatar użytkownika
MiSiO
Chef de bataillon
Posty: 1040
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 14:20
Lokalizacja: Babilon
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: MiSiO »

Koniecznie zróbcie dokumentację fotograficzną!
Awatar użytkownika
murass
Sergent
Posty: 123
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 12:10
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post autor: murass »

Dobry pomysl - jak ktos ma aparat to niech zabiera ze soba, wrzucimy pozniej foty na forum.
multik
Tambour
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 1 października 2009, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: multik »

Dobra jutro wezme photo machine.
Awatar użytkownika
Wesolek
Chasseur
Posty: 17
Rejestracja: piątek, 2 października 2009, 19:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Wesolek »

Heja wszystkim ja też mam zamiar się pojawić :> zabiore polaczków ze sobą to zrobimy małą rozróbe :>
You know my style I make anything to make you smile :)
Awatar użytkownika
Szyderca
Caporal-Fourrier
Posty: 82
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 11:42
Lokalizacja: ty mieszkasz?
Kontakt:

Post autor: Szyderca »

Już wróćiłem. Co mogę powiedzieć. Towarzystwo do bani (studenciaki jakieś same i żaden nie zainteresowany graniem w LOTR-a), gra dziwaczna (kawaleria krokami się porusza), miejscówka kilometr od mojego lokum. Tragedia jakaś...

Tak naprawdę, to było 6 grajacych, zagrałem raz (z Murassem) i przegrałem 3 do 4 (bitwa mogła zakończyć się każym wynikiem pomiędzy 1-4 do 4-3). Uznaję, że Murass zawdzięcza swój sukces zastosowaniu nowego manewru: "Rozszerzenie pola bitwy o 25cm", dzięki któremu jego lekka konica hasała po moich tyłach aż furczało.
Jak dla mnie spotkanie zakończyło się, pomimo mojej porażki, sukcesem i wyglądam kolejnych.
Czas zacząć malować...
PS nie wiem jaką armią i przeciwko jakiej grałem - europejskie średniowiecze jakieś
Ostatnio zmieniony sobota, 3 października 2009, 16:19 przez Szyderca, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DBA”