Warszawskie spotkanie przy kuflu

Newsy, informacje o imprezach, dyskusje o hobby.
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

Łe tam przyspieszony z centralnego to jest :>
Nie ma bata coby normalny osobowy jechał godzinę choćby pękł :P

Ja też mogę wklejać takie :P

A przez co ten pociąg przez Skierniewice czy Sochaczew?
I kończę Oftop.
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez AWu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nazaa
Tribunus Angusticlavius
Posty: 692
Rejestracja: poniedziałek, 16 marca 2009, 16:38

Post autor: nazaa »

Sochaczew.
"Każda trudność zdawała się beznadziejna i nie do pokonania, bo nie było Aleksandra by ich z niej wydobyć" (Arrian VI, 12, 2)
Awatar użytkownika
czaki
Chorąży koronny
Posty: 1337
Rejestracja: niedziela, 11 stycznia 2009, 21:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czaki »

nazaa pisze:Ta, na którą przyjedzie czaki ;)
Czaki planuje przyjechać do Warszawy na koniec października jakoś, albo weekend po Wszystkich Świętych. Ten drugi termin byłby dla mnie znacznie lepszy.
Ostatnio zmieniony piątek, 1 października 2010, 00:02 przez czaki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Inkub
Colonel en second
Posty: 1425
Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 11:26
Lokalizacja: Wawa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Inkub »

Ja mimo wszystko proponowalbym spotkanie w srodku tygodnia... Ciezko w weekend wyrwac mi sie do Wawy. Raleen, moze przenies temat gdzies w bardziej ogolne miejsce, prosze. Faktycznie nie ma sie co zamykac w gettcie figurek:)
A co do czasu i miejsca na pewno sie jakos dogadamy, zadecyduje vox populi:)
Umpapa
Général en Chef
Posty: 4159
Rejestracja: czwartek, 10 września 2009, 01:58
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 541 times
Been thanked: 255 times
Kontakt:

Post autor: Umpapa »

Będę w Warszawie w najbliższy piątek czyli 8.10.2010 i mam czas od 18.00 do 22.00.

Chętnie bym poznał ludzi i coś pooglądał albo nawet w coś zagrał (raczej coś lekkiego, nie mózgożernego, będę po pracy). Planszówki albo wargaming.

W ten piątek będzie Agresor otwarty?
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Umpapa, łącznie zmieniany 1 raz.
http://umpapas.blogspot.com/

Choć słońce skrył bojowy gaz / Choć żołdak pławi się w rozbojach
Wciąż przed upadkiem chroni nas / Zbroja
Awatar użytkownika
Pejotl
Major en second
Posty: 1131
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 22:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 7 times
Been thanked: 9 times

Post autor: Pejotl »

Też byłbym "za" jakby się można było wprosić. Do Warszawy daleko nie mam ;-)
Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43397
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Umpapa pisze:W ten piątek będzie Agresor otwarty?
W piątki otwarty jest zawsze tylko nie zawsze ktoś od nas z forum tam jest, głównie bywają eurogracze od Nataniela, dla których to jest podstawowy dzień spotkań.

Ale ja mogę się zjawić po 17-tej, co do szczegółów - proponuję przejść na priv.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Jumper666
Starszy Sierżant
Posty: 230
Rejestracja: wtorek, 23 lutego 2010, 23:28
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Jumper666 »

To jak sprawa stoi, doszło do spotkania czy dalej plany. Sam roczek akademicki rozpocząłem, a co do Warszawy, mieszkam w Sochaczewie, ale większość czasu i tak przebywam w stolicy, praca no i szkoła. Więc jak wygląda sytuacja?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43397
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

No, z Bogusiem już się widziałem, a co do większego spotkania - czekamy na czakiego kiedy będzie wolny :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
czaki
Chorąży koronny
Posty: 1337
Rejestracja: niedziela, 11 stycznia 2009, 21:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czaki »

Ja najwcześniej będę w weekend 6-7 listopada.
Awatar użytkownika
nazaa
Tribunus Angusticlavius
Posty: 692
Rejestracja: poniedziałek, 16 marca 2009, 16:38

Post autor: nazaa »

Poczekamy czaki, poczekamy ;)
"Każda trudność zdawała się beznadziejna i nie do pokonania, bo nie było Aleksandra by ich z niej wydobyć" (Arrian VI, 12, 2)
Awatar użytkownika
czaki
Chorąży koronny
Posty: 1337
Rejestracja: niedziela, 11 stycznia 2009, 21:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czaki »

Już raczej na pewno będę 6 i 7 listopada w Warszawie. Pasowałoby zatem w sobotę, 6. listopada, jakieś piwko popołudniowo-wieczorową porą?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43397
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ja zaklepuję czas w takim razie :)

Pozostaje ustalić godzinę. Może np. 17-ta?
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
nazaa
Tribunus Angusticlavius
Posty: 692
Rejestracja: poniedziałek, 16 marca 2009, 16:38

Post autor: nazaa »

A może być z godzinę wcześniej? O 19:20 mam pociąg do Łodzi, a jeszcze nie wiem, czy zostanę w stolicy na weekend :P
"Każda trudność zdawała się beznadziejna i nie do pokonania, bo nie było Aleksandra by ich z niej wydobyć" (Arrian VI, 12, 2)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43397
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Proponuję kompromisowo godz. 16.30.

Pozostaje jeszcze ustalić gdzie. Jeśli ktoś jest w stanie zaproponować jakąś knajpkę w centrum, walcie śmiało.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach bitewnych”