Zamówienie z Petera Piga

Newsy, informacje o imprezach, dyskusje o hobby.
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Zamówienie z Petera Piga

Post autor: Telamon »

Ja osobiście znalazłem już inny obiekt westchnień i za niego dzisiaj zapłaciłem, ale jeżeli inni chcą się tak bawić z Pigiem to proszę bardzo. ;)
Mapcit, Pablo i AWu - dzisiaj pieniądze posłałem, reszta (Tomcio, Fanir, Corsarii) muszą poczekać aż PP mi je przeleje.
macpit
Enfant de troupe
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 7 lutego 2013, 11:28

Re: Zamówienie z Petera Piga

Post autor: macpit »

Kasa dotarła. Dzięki. Szkoda, że tak to się skończyło. W razie podobnej akcji, czekam na wiadomość :)
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Zamówienie z Petera Piga

Post autor: Telamon »

Nie zapomnę dać na mitrila stosownej notki.

Tomcio ma zamiar złożyć zamówienie (do 35 funtów przesyłki) więc w razie czego pisz do niego. Może cię jakoś upcha. ;)
Awatar użytkownika
elmo
Chasseur
Posty: 19
Rejestracja: niedziela, 22 lipca 2012, 12:36
Lokalizacja: Kraków

Re: Zamówienie z Petera Piga

Post autor: elmo »

Odgrzebując stary temat. Strasznie nie lubię takiego traktowania.

Właśnie prowadzę ożywioną korespondencje z europejskim centrum konsumenckim na temat zgodności z prawem takich zapisów w regulaminie sklepu (zawyżone koszty wysyłki do jednego kraju). Na chwilę obecną prawnik centrum to analizuje.

Dlatego mam prośbę jeżeli zachowała się jakaś korespondencja w której "prosiaczki" informowali o podwyższeniu kosztów wysyłki to dajcie znać na priv. Podam adres gdzie mi to można podesłać bo może się przyda.
Centrum również prowadzi rozmowy z przedsiębiorcami, więc może jak nie prawnie, to ugodowo może udało by się ich przekonać, że polska to nie kraj trzeciego świata.
Awatar użytkownika
Asienieboje
Adjudant Commandant
Posty: 1762
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2011, 15:03
Lokalizacja: Edynburg/Wielka Brytania
Has thanked: 45 times
Been thanked: 43 times

Re: Zamówienie z Petera Piga

Post autor: Asienieboje »

Taniej Wam wyjdzie zamówić figurki z PP z pośrednictwem adresu w UK. Tak robiłem z Tomkiem i chyba nie było problemu i koszty o niebo niższe.
Z tego co mi wiadomo to PP przejechał się na pomysłowości co niektórych naszych rodaków i dziwnym trafem figurki nie dochodziły do odbiorcy po kilka razy - stąd taki koszt (przesyłka jest rejestrowana i wysyłana kurierem)
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zamówienie z Petera Piga

Post autor: AWu »

Znajomy mi odebrał z Salute'a.

Jestem jak najbardziej za wpłynięciem na firmę ale obawiam się że przy skali i niszowości działalności może to mieć efekt odwrotny do zamierzonego, a jak dostana kare to mogą splajtować.. :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach bitewnych”