Dlaczego WARGAMER tak nie lubi 72?

Newsy, informacje o imprezach, dyskusje o hobby.
vendetta_222
Sergent-Major
Posty: 159
Rejestracja: środa, 2 września 2009, 14:48
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: vendetta_222 »

ktos chcial koreanczyków:) zapomnialem całkiem o tym że firma wspolpracująca zemna ma to u siebie:)
http://theredbox.com.ua/
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

Gdzie i po ile to kupić ??
Obrazek
vendetta_222
Sergent-Major
Posty: 159
Rejestracja: środa, 2 września 2009, 14:48
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: vendetta_222 »

Az tak obeznany to ja nie jestem:/ to ukraińska firma więc na pewno są w polsce.
Awatar użytkownika
Bagu
Sous-lieutenant
Posty: 404
Rejestracja: niedziela, 25 lutego 2007, 13:43
Lokalizacja: Kraków/Souhwick Massachusetts
Kontakt:

Post autor: Bagu »

Mowisz ze firma z toba wspolpracuje a nie wiesz gdzie kupic w polsce ich produkty? Dziwna wspolpraca. xardas: czesc zestawow maja w kamracie
http://spartan-painting.blogspot.com/ <---BLOG O MODELARSTWIE I WARGAMINGU!
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

Ciekawe czy mają , czy piszą że mają ;)
Obrazek
vendetta_222
Sergent-Major
Posty: 159
Rejestracja: środa, 2 września 2009, 14:48
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: vendetta_222 »

czemu uwazasz ze musze wiedziec konkretnie gdzie mozna je dostac? wspolpracuje z wieloma firmami i to nie moja sprawa sprawdzanie gdzie jaki zestaw bedzie dostepny to jest rynek. A poza tym wspolpracuje z zagranicznymi firmami rowniez dla tego poniewaz system w tych krajach po przetlumaczeniu rowniez bedzie wydawany. Google nie gryzie a ja nie mam czasu na ustawianie pod nosem gotowców.
Reasumując jeśli znalazłem to gdzieś je będzie można dostac jak nie tu to za granicą. Teraz to żaden problem.
Awatar użytkownika
czaki
Chorąży koronny
Posty: 1337
Rejestracja: niedziela, 11 stycznia 2009, 21:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czaki »

Xardas, część oferty RedBoxa mają w Poznaniu w Panterze, a oni zaopatrują się w IBG. Szkaj tu --> www.ibg.com.pl

Tu są dokładne namiary --> http://www.ibg.com.pl/pl/index.php?cPat ... ter_id=159

vendetta - wyluzuj, czasem odnoszę wrażenie, że nie da się normalnie z Tobą rozmawiać na tym forum, spokojniej i "bez nerf"... ;)
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

Nie mają tego na co się szykuje ;)
Obrazek
vendetta_222
Sergent-Major
Posty: 159
Rejestracja: środa, 2 września 2009, 14:48
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: vendetta_222 »

Czasem wqrw mnie niektóre wypowiedzi na forach poprostu. Gdyby poprostu ktoś zapytał się gdzie to mozna znaleść to niema sprawy ale jak ktos wyjeżdża z tekstem masz mi to znaleźć to chyba każdy ma prawo się zdenerwować? xardas a co jest Ci potrzebne? tzn co Ci potrzeba może gdzieś będe miał info na ten temat.
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

Piechota rosyjska z powstania boxerów ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

Bo burackimi wypowiedziami nie dorastasz do imidzu ktory lubisz roztaczac...

Wspolpracuje to dla wiekszosci powaznych ludzi cos znaczy, a dla ciebie to " zezwolili mi na umieszczenie swojego logo"...
vendetta_222
Sergent-Major
Posty: 159
Rejestracja: środa, 2 września 2009, 14:48
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: vendetta_222 »

Nie zezwolenie na umieszczenie loga ale równiez promocja ich figurek jako pasujacych do systemu, a po wydaniu systemu np info na ich stronach o systemie oraz info że te figurki pasują i sa uzywane w systemie.
Burakiem nie jestem raczej kogos innego mógłbym tak nazwać. Kultury widać niektórym bardzo brakuje. Ja przynajmiej staram się cos zrobić dla ludzi a nie tylko zajmuje sie pokazywaniem swoich racji nad innymi.

Co do piechoty rosyjskiej to bedzie problem bo to nie mój okres. Ale poszperam może sie znajdą.
Awatar użytkownika
czaki
Chorąży koronny
Posty: 1337
Rejestracja: niedziela, 11 stycznia 2009, 21:24
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czaki »

vendetta_222 pisze:Nie zezwolenie na umieszczenie loga ale równiez promocja ich figurek jako pasujacych do systemu, a po wydaniu systemu np info na ich stronach o systemie oraz info że te figurki pasują i sa uzywane w systemie.
Informacja na stronie producenta o jakimś systemie jest tak naprawdę reklamą głównie dla sprzedawcy figurek, który sygnalizuje, że jego produkt pasuje do tej gry. Przy tak postawionej sytuacji dużo więcej zyskuje producent modeli niż autor/wydawca systemu. Biznes życia żeś zrobił... :/ Będzie chociaż tak, jak w przypadku Alzo Zero, że na pudełkach będzie logo gry? Albo w środu jakaś broszurka na temat systemu (vide DUKW Italeri, albo figurki Zvezdy, które promją ich Age of Battles)? No Zvezda i Italeri na to nie pójda na pewno. A chociaz ktokolwiek Ci to zaoferował?
vendetta_222
Sergent-Major
Posty: 159
Rejestracja: środa, 2 września 2009, 14:48
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: vendetta_222 »

Na razie nie rozmawiałem na ten temat wole zajac sie systemem. Dla mnie to tez spora reklama jest że producent wspiera grę i reklamuje ja wśród swoich odbiorców. Co do konkretów to na razie nie mam kiedy sie tym zająć. Stosowne konkretne rozmowy będą na pewno prowadzone gdy zakończymy beta testy. Choc może sie to wydawać mało ale póki nie mamy gotowych i zakończonych zasad nie ma co szarżować.
vendetta_222
Sergent-Major
Posty: 159
Rejestracja: środa, 2 września 2009, 14:48
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: vendetta_222 »

Powiem szczerze że i mi 15 się podobają (ostatnio mialem okazję obejrzeć polaków, litwinów i krzyżaków w tej skali) i chociaż KoT jest przeznaczony docelowo do 1/72 to ani papierowymi ani żadnymi innymi nie pogardze na stole i nikogo nie przegonie za to że ma takie czy inne figurki. Dla tego jedynym wyznacznikiem u nas są tylko podstawki uniwersalne. Ja mam sentyment do 1/72 jeszcze z podstawówki i tak mi zostało.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach bitewnych”