GRENADIER 2007

Newsy, informacje o imprezach, dyskusje o hobby.
Awatar użytkownika
apj
Lieutenant
Posty: 564
Rejestracja: środa, 12 kwietnia 2006, 12:59
Lokalizacja: Warszawa

GRENADIER 2007

Post autor: apj »

Zdjęcia z konwentu

http://www.polebitwy.pl/gallery/GRENADI ... index.html

Było fajnie ! :D
Awatar użytkownika
dragon
Starszyj Lejtienant
Posty: 704
Rejestracja: środa, 27 września 2006, 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dragon »

Niestety ja nie moger Grenadier-a zaliczyc do udanych. Bylo stosunkowo malo pokazów, malo uczestników. Na sama moja prezentacje Mein Panzer (gratuluje wygranej apjapj ;) ) w ciagu calego dlugiego dnia zawitalo ledwie 5 osob. No coz.. Moze lepiej bedzie na Polach Chwaly...

Franek
Politycy wszędzie są tacy sami. Obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki.

Nikita Chruszczow
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

podle wykozystale mtwoje zdjecie i zapostowalem na grupe o 3 mm czolgach
zeby amerykanie zobaczyli jak wyglada producent najlepszych na swiecie ;>
Bogus_law
Captain
Posty: 833
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 11:58
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Bogus_law »

Niestety ja nie moger Grenadier-a zaliczyc do udanych. Bylo stosunkowo malo pokazów, malo uczestników. Na sama moja prezentacje Mein Panzer (gratuluje wygranej apjapj ) w ciagu calego dlugiego dnia zawitalo ledwie 5 osob. No coz..
Może system się już graczom przejadł ? Smutne takie wrażenia z konwentu :( Czemu nie robiłeś pokazu OO/OWWII ?
Moze lepiej bedzie na Polach Chwaly...
Na pewno będzie :D.
Awatar użytkownika
Jarek
Général en Chef
Posty: 4621
Rejestracja: środa, 7 lutego 2007, 10:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Has thanked: 9 times
Been thanked: 85 times

Post autor: Jarek »

W co oni graja ?

http://www.polebitwy.pl/gallery/GRENADI ... 70788.html

i gdzie mozna kupic zasady do tego?
Awatar użytkownika
kadrinazi
Tat-Aluf
Posty: 3578
Rejestracja: wtorek, 9 maja 2006, 12:09
Lokalizacja: Karak Edinburgh
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: kadrinazi »

Tak jak napisano pod zdjęciem - nowy XVII wieczny system Wargamera - wejdź na ich stronę i sprawdź.
Kontakt tylko na maila
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

kupic nigdzie
- zasady sa dopiero w produkcji

za to modele juz wychodza i sa bardzo fajne
(15 mm)
Awatar użytkownika
Jarek
Général en Chef
Posty: 4621
Rejestracja: środa, 7 lutego 2007, 10:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Has thanked: 9 times
Been thanked: 85 times

Post autor: Jarek »

Nie doczytałem :oops: ,ale juz znalazlem droge do wiedzy :)
Dzieki
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

apjapj, że też jakoś się minęliśmy w tym roku, nie wiem jak to się stało :)

Jakoś tak rzeczywiście w tym roku było mniej figurek, a za to więcej Wargamera :) W tym roku mieli koszulki, nie pamiętam czy rok temu.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
apj
Lieutenant
Posty: 564
Rejestracja: środa, 12 kwietnia 2006, 12:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: apj »

Mi się nawet zdawało że gdzieś w oddali migneła Twoja twarz ale niestety po dotarciu w dane miejsce znalazłem tylko planszówki bez właściciela a potem to już zostałem wciągnięty w wir rozgrywek przez syna...
Awatar użytkownika
dragon
Starszyj Lejtienant
Posty: 704
Rejestracja: środa, 27 września 2006, 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dragon »

Nie robilem pokazu OO z powodu braku wspolorganizatora tejze prezentacji.Osoba ta zwie sie (taki ma nick na forum ;) ) qbicz, i niestety nie mogla przyjsc na Grenadier-a z powodów osobistych. Dowiedzialem sie o tym w ostatniej chwili i juz nie bylo czasu na zabranie modeli do gry. ;)
A jezeli chodzi o Mein Panzer to nadal jest bardzo popularny system, jednak Sosna przestal go juz promowac. Postawil na inne systemy, i ten czeka "na lepsze czasy". ;)
Ostatnio zmieniony wtorek, 15 maja 2007, 18:46 przez dragon, łącznie zmieniany 1 raz.
Politycy wszędzie są tacy sami. Obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki.

Nikita Chruszczow
Awatar użytkownika
apj
Lieutenant
Posty: 564
Rejestracja: środa, 12 kwietnia 2006, 12:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: apj »

Mein Panzer jest ciekawym systemem, a że tylko 5 osób podeszło, no cóż jak sam powiedziałeś niska frekwencja, ale za to ta 5 może w przyszłości okazać sie kluczowa, wciągając kolejne osoby :)

Tak przy okazji muszę doszukać się więcej informacji o Mein Panzer ;)
sosna
Caporal
Posty: 61
Rejestracja: wtorek, 9 maja 2006, 21:03
Kontakt:

Post autor: sosna »

Franek – zapomniałeś dodać, że równolegle do Twojego pokazu pokazy MP robił także Rademon.

System się bynajmniej nie przeżył zainteresowanie graczy utrzymuje się od 2 lat na tym samym poziomie. Faktem jednak jest, że trochę ludzi przesiadło się na lżejsze rzeczy takie jak Blitzkrieg Commander.

Wargamer promuje cały czas system – ostatni turniej MP odbył się w Krakowie, kolejne planowane są w ciągu miesiąca w Warszawie i Kielcach.

Nie zgodzę się także z Twoją uwaga o ilości ludzi – zwróć uwagę na jedną rzecz prezentacji było ponad 2 razy więcej niż ostaniem razem a żadne stół nie stał pusty


Jarek pisze:W co oni graja ?

http://www.polebitwy.pl/gallery/GRENADI ... 70788.html

i gdzie mozna kupic zasady do tego?
napisz do mnie maila: kontakt@wargamer.pl to wyślę Ci to co w tej chwil jet zrobone do zapoznania się.

Modeliki też robimy - wczoraj dostalismy rzeźby husarii są miażdżące i nie mogę się doczekać kiedy będą już w metalu.

Pozwolilem sobie polaczyc posty ;)
Dragon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach bitewnych”