Lista graczy

Newsy, informacje o imprezach, dyskusje o hobby.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43385
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3946 times
Been thanked: 2512 times
Kontakt:

Lista graczy

Post autor: Raleen »

Pojawiła się taka inicjatywa, zasugerowana mi w mailu przez jednego z kolegów wargamerów, żeby sporządzic listę graczy, gdzie każdy wpisywałby poza swoimi danymi ulubiony system, jakie figurki posiada itp.

Nie wiem co o tym sądzicie i czy ewentualnie umieszczac taką listę tutaj czy w dziale "Spotkania, konwenty, kluby" :?:
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
dragon
Starszyj Lejtienant
Posty: 704
Rejestracja: środa, 27 września 2006, 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dragon »

Tak, inicjatywa dobra, ale mysle , ze zrobienie jednej listy na wszystkie systemy nie byloby dobrym pomyslem. Kazdy kto chce zobaczyc kto gra np. w system Mein Panzer musi przewertowac zalozmy parenascie sron , zeby znalezc dla przykladu gracza z drugiego konca Polski. :)
Politycy wszędzie są tacy sami. Obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki.

Nikita Chruszczow
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43385
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3946 times
Been thanked: 2512 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Nie sądzę by z początku graczy było aż tylu. Bałbym się raczej o brak frekwencji biorąc pod uwagę ostatnio ogólną frekwencję w tematach o wargamingu historycznym, zarówno u nas jak i na innych podobnych forach.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
dragon
Starszyj Lejtienant
Posty: 704
Rejestracja: środa, 27 września 2006, 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dragon »

No tak, frekwencja moze byc problemem. :/ Rzeczywiscie na sam pocztaek mozemy zrobic wspolna liste graczy , a pozniej porozdzielac je na inne, mniejsze. :)
Politycy wszędzie są tacy sami. Obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki.

Nikita Chruszczow
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

A ja bym zrobił tak. Gracze wpsiują swoje dane (takie jakie chcą - nick, imie/nazwisko/ mail etc) ale proponowałbym koniecznie wpisać PRZYNAJMNIEJ województwo i/lub miasto w którym mieszka. Później w drugim temacie, za który będzie odpowiedzialna jedna osoba (mogę być ja, żaden problem) będzie lista województw i odpowiedni podział. Przykładowo:

Łódzkie:

- gracz a
- gracz b
- gracz c

Mazowieckie

- gracz d
- gracz e

itd. Co wy na to?

Pozdro
.:: !! POSZUKIWANI WARGAMERZY Z ŁODZI I OKOLIC. ZGŁOSZENIA I INFO NA PW !! ::.
Awatar użytkownika
dragon
Starszyj Lejtienant
Posty: 704
Rejestracja: środa, 27 września 2006, 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dragon »

Tak, pomysl dobry. Popieram. Moge byc odpowiedzialny za "graczy" w woj. Mazowieckim.
Politycy wszędzie są tacy sami. Obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki.

Nikita Chruszczow
Zeka

Post autor: Zeka »

W sumie warto spróbować stworzyć taką listę. Mogę się zaopekować jej kujawsko-pomorską częścią (choć tu dominuje fantasy GW).
Awatar użytkownika
Thomas
First Lieutenant
Posty: 626
Rejestracja: czwartek, 1 czerwca 2006, 12:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Thomas »

Ludziska, mnie chodziło o to żeby stworzyć JEDEN temat w którym będą wypisane PO KOLEI w JEDNYM temacie. Czy teraz rozumiecie? :) Dlatego powiedziałem że jedna osoba może być odpowiedzialna za ten temat, i dlatego się zgłosiłem. Mam nadzieję teraz jest zrozumiałe wszystko. Dodajmy że na poprzednim forum był już taki temat. Przypnę go teraz żeby był bardziej widoczny i tam niech się wszyscy wpisują. Temat jest w podforum Operation Overlord :!:

Pozdro
Ostatnio zmieniony sobota, 16 grudnia 2006, 15:09 przez Thomas, łącznie zmieniany 1 raz.
.:: !! POSZUKIWANI WARGAMERZY Z ŁODZI I OKOLIC. ZGŁOSZENIA I INFO NA PW !! ::.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43385
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3946 times
Been thanked: 2512 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Słusznie, niech się jedna osoba tym zaopiekuje, a reszta jak zachęci kolegów do zgłaszania się to będzie OK.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach bitewnych”