Klub w Tychach

Newsy, informacje o imprezach, dyskusje o hobby.
Adamdo
Caporal-Fourrier
Posty: 82
Rejestracja: niedziela, 26 listopada 2006, 15:54
Lokalizacja: Tychy, Śląskie
Kontakt:

Klub w Tychach

Post autor: Adamdo »

Jest klub bitewniaków w Tychach - Szybki Szpil, który choć początkowo był klubem stricte battlowym, to teraz , jeśli będą chętni, może także powstać sekcja OWW2.
Składka miesięczna (za jedną sekcję - tu OWW2), jest jeszcze nie ustalona, ale będzie do 5 zł. Składka obejmuje zniżki na turnieje z sekcji i cotygodniowe darmowe granie w mdku w Tychach (piątki o 17).
Jeśli ktoś jest chętny, niech się zgłosi w tym temacie.



Jest i tylko jedna ważna sprawa - tereny. Nie mamy terenów w skali 1/72 (no, może tylko laski z batla się nadadzą), więc jeśli by ktoś w te piątki przywoził je ze sobą (można je zostawiać w mdku), bylibyśmy wdzięczni (trochę składki oczywiście będzie przeznaczane na tereny).
zbyszek
Appointé
Posty: 34
Rejestracja: niedziela, 26 listopada 2006, 15:36
Lokalizacja: Okolice Katowic

Post autor: zbyszek »

Bardzo chetnie "podaruje" sporo bunkrów do grania ale tylko napisz prosze gdzie są te Tychy ba za ch..... nie kojarze :lol: no i czasem w piatek to znajde chwile.
Adamdo
Caporal-Fourrier
Posty: 82
Rejestracja: niedziela, 26 listopada 2006, 15:54
Lokalizacja: Tychy, Śląskie
Kontakt:

Post autor: Adamdo »

Tychy to całkiem spore miasto obok Katowic (śląskie ;) ).
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

Adamdo pisze:Tychy to całkiem spore miasto obok Katowic (śląskie ;) ).
Przy Katowicach trudno zobaczyć mniejsze miasta. Teren jest tak zurbanizowany ,że człowiek się nie kapnie ,że przyjechał przez 5 miast :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43342
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Dobrze by było jak by przedstawiciel klubu do nas częściej zaglądał, bo tak nie do końca wiadomo, czy żyje :wink: i ten klub też :wink: . Oczywiście z natury jestem optymistą :) .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: xardas12r »

Ja też. W tym roku będe w Tychach i mam nadzieję ,że uda mi się spotkać z kimś co rozegrał przynajmniej jeden scenariusz w O:WWII :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach bitewnych”