Crisis 06 - Belgia czyli jak się bawią na zachodzie

Newsy, informacje o imprezach, dyskusje o hobby.
Bogus_law
Captain
Posty: 833
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 11:58
Lokalizacja: Poznań

Crisis 06 - Belgia czyli jak się bawią na zachodzie

Post autor: Bogus_law »

http://www.tsoa.be/html/crisis06_fotos_titelblad.htm

Pozostaje pozazdrościć i mieć nadzieje, że Pola Chwały staną się równie atrakcyjne.
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Bogus_law, łącznie zmieniany 1 raz.
Zeka

Post autor: Zeka »

Niewątpliwie duża impreza, obfitująca w różne gry. Chyba i na naszym podwórku uda się, za jakiś czas, zorganizować coś takiego... Ale nim to nastąpi, jeszcze nas trochę pracy czeka.
P.S. Naprawdę jestem pod wrażeniem rozmachu i organizacji spotkania antwerpijskiego.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Tak, trochę czasu upłynie nim i u nas to tak będzie wyglądac :)

Piękne są zwłaszcza makiety widoczne na tych środkowych zestawach zdjęc.

Zastanowiła mnie jeszcze gra Wings of War I. Bo u nas jak wiadomo wyszła taka karcianka, wydana przez Galaktę. Może kolegów to zainteresuje.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Bogus_law
Captain
Posty: 833
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 11:58
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Bogus_law »

Wings of War jest caly czas na mojej liście zakupów, może na gwiazdkę się wreszcie uda ??
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Raleen pisze:Zastanowiła mnie jeszcze gra Wings of War I. Bo u nas jak wiadomo wyszła taka karcianka, wydana przez Galaktę. Może kolegów to zainteresuje.
Wygląda to na samoróbkę na bazie Wings of War (w tle widać pudełko od Famous Aces). Bo o ile wiem, wersja WoW z miniaturami samolotów w skali 1:144, czyli WoW-Deluxe Edition, jeszcze się nie ukazała: http://www.boardgamegeek.com/game/22510

Bogus_law: nie podpadnij Świętemu Mikołajowi na ostatniej prostej, szkoda by było! :wink:
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach bitewnych”