Kohortis - system przenoszenia i przechowywania armii

Newsy, informacje o imprezach, dyskusje o hobby.
Drakkainen
Enfant de troupe
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 18 listopada 2013, 18:39

Kohortis - system przenoszenia i przechowywania armii

Post autor: Drakkainen »

Cześć!

Od jakiegoś czasu produkuje akcesoria do gier bitewnych.

Własnie ruszyliśmy z nowym projektem: Kohortis - system przenoszenia i przechowywania armii.
Projekt realizujemy w formie kampanii w serwisie Indiegogo:
http://igg.me/at/Kohortis/x/3165038


Najważniejsze elementy systemu:
- Dwa rodzaje opakowań:
Uniwersalne i wytrzymałe: Torby
Tańsze ale równie praktyczne: Pudełka

Wkłady gąbkowe:
Oferujemy ponad 100 rodzajów gąbek plus gąbki typu raster.
A dodatkowo jeśli nie znajdziesz gąbki spełniającej Twoje wymagania, wykonamy także indywidualnie dopasowane gąbki.

System magnetyczny:
Proponujemy również prawdziwa nowość na polskim rynku - rozwiązanie w którym modele są przytwierdzane do metalowych platform za pomocą magnesów wklejonych podstawki.

Polecamy go zwłaszcza do transportowania dużych modeli o nieregularnych kształtach oraz w przypadku licznych oddziałów występujących w szykach, formacjach.

Uniwersalność:
System gąbkowy i magnetyczny można stosować zamiennie ze sobą lub razem w obrębie jednego pojemnika. Dodatkowo pudelka i torby tego samego typu(o tej samej nazwie) maja te same wymiary wewnętrzne.

Wsparciem dla kampanii jest także strona internetowa: http://kohortis.com.pl/ (strona w języku polskim i angielskim)
Znajdziesz tam więcej informacji, pełen katalog produktów i ciekawe artykuły.

Korzyści z uczestnictwa w kampanii:
Dodatkowe bonusy, których wartość wzrasta wraz z kwota wsparcia(nawet sześć wyjątkowych gadżetów, które przygotowaliśmy

specjalnie na te okazje), darmowa wysyłkę oraz powiększenie kwoty do wydania na produkty z naszego katalogu o 10%

Cena produktów w kampanii jest zdecydowanie niższa niż ich przyszła cena detaliczna.

Przykładowo
Zestaw:
Pudełko Mars oraz:
- 3x gąbka o wysokości 35 mm + separator
- 1x gąbka o wysokości 45mm + separator
- 1x gąbka typu raster 65mm + separator
(Daje to możliwość przetransportowania w komfortowych warunkach 60 standardowych modeli piechoty (gąbka GG3506) + 16 modeli na szerokich podstawkach( GG4506) + jakieś niestandardowe modele (gąbka typu raster)
Można mieć za 31$

A można jeszcze więcej! zapraszam do zapoznania się z możliwościami naszych gąbek:
http://kohortis.com.pl/index.php?id_cat ... r=category

Do wsparcia naszej kampanii wystarczy konto w serwisie PayPal. Jeśli podoba Ci się nasz projekt, ale nie chcesz udzielać

wsparcia finansowego, przekaż informacje o kampanii dalej - opowiedz o niej swoim znajomym, podziel się nią w serwisie

Facebook https://www.facebook.com/kohortisbynula, na forach internetowych czy blogach. Będziemy także wdzięczni

za wszelkie uwagi i pomysły, które w miarę możliwości postaramy się wykorzystywać i wdrożyć.
Awatar użytkownika
WarHammster
Général de Division
Posty: 3211
Rejestracja: czwartek, 8 marca 2012, 22:56
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Kontakt:

Re: Kohortis - system przenoszenia i przechowywania armii

Post autor: WarHammster »

Drakkainen pisze:
za wszelkie uwagi i pomysły, które w miarę możliwości postaramy się wykorzystywać i wdrożyć.
Witam,
W odpowiedzi na Wasz post, spieszę ze swoją odpowiedzią. Jeśli byłaby taka możliwość, i chęć współpracy z Waszej strony (z mojej jest, jak widać po poście ;)), moglibyście wysłać mi kilka swoich produktów do przetestowania i recenzji. Mam sporo modeli w skali 1/72, figurki, pojazdy i działa. Zobaczymy jak to wygląda w praktyce. Aktualnie przewożę swoje modele z własnoręcznie wykonanych gąbek i w zwykłych pudełkach wyłożonych matą magnetyczną. Od kilku lat chodzi za mną myśl kupienia właśnie takich wkładów gąbkowych i toreb jakie prezentujecie.

Pozdrawiam serdecznie,
Sławek.
http://warhammster.blogspot.com/
W żywocie Herborda - starszyzna nie może podjąć żadnej decyzji bez konsultacji z ludem.
Goldi
Sous-lieutenant
Posty: 362
Rejestracja: piątek, 27 września 2013, 14:22
Lokalizacja: Kraków

Re: Kohortis - system przenoszenia i przechowywania armii

Post autor: Goldi »

Nie zebym sie czepial albo cos ale to juz chyba bylo....www.safeandsound.pl (w zaden sposob nie jestem zwiazany z podana firma, ot od ponad roku uzywam ich pudelek) - ale taniej troche wiec git. Ps. Dajcie info na stronie ile jakich wkladow miesci sie do pudelka.
System magnetyczny.....za 15$ chcecie mi sprzedac 2 kawalki oksydowanej na czarno blaszki?? Khe khe....
Powodzenia...
Ma Anglia Nelsona i Francja Villeneuve'a,
Medina-Sidonia w Hiszpanii żył.
A kto dziś pamięta Arenda Dickmanna?
To polski admirał, co z Szwedem się bił.
Awatar użytkownika
Sarmor
Lieutenant General
Posty: 4286
Rejestracja: wtorek, 21 września 2010, 14:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 146 times
Been thanked: 110 times
Kontakt:

Re: Kohortis - system przenoszenia i przechowywania armii

Post autor: Sarmor »

Było, ale konkurencja zawsze mile widziana.
Zwłaszcza, gdy ta konkurencja proponuje torbę do przenoszenia niewielkiej ilości modeli... S&S przez długi czas oferowało wyłącznie kartonowe pudełko o wymiarach średniej wielkości obrazu - super poręczne, nie powiem.
TheNode.pl – zapraszam!
Kadzik

Re: Kohortis - system przenoszenia i przechowywania armii

Post autor: Kadzik »

Sarmor pisze:Było, ale konkurencja zawsze mile widziana.
Zwłaszcza, gdy ta konkurencja proponuje torbę do przenoszenia niewielkiej ilości modeli... S&S przez długi czas oferowało wyłącznie kartonowe pudełko o wymiarach średniej wielkości obrazu - super poręczne, nie powiem.
Dokładnie :) Sam mam walizkę S&S na 4 pianki i sprawdza się wyśmienicie. Problemem jest przeniesienie 1 pianki, bo nawet moim dośc sporym plecaczku się nie mieści.
Mam też wrażenie, że to właśnie przez pojawiającego się konkurenta, S&S wprowadziło niedawno nowe pudełka, które są o połowę węższe :D
Goldi
Sous-lieutenant
Posty: 362
Rejestracja: piątek, 27 września 2013, 14:22
Lokalizacja: Kraków

Re: Kohortis - system przenoszenia i przechowywania armii

Post autor: Goldi »

Hmmm skirmiszowe torebki byly od poczatku w ofercie ss prawda? Czy mi sie juz z feldherem myli?? Hmmm
Ma Anglia Nelsona i Francja Villeneuve'a,
Medina-Sidonia w Hiszpanii żył.
A kto dziś pamięta Arenda Dickmanna?
To polski admirał, co z Szwedem się bił.
Kadzik

Re: Kohortis - system przenoszenia i przechowywania armii

Post autor: Kadzik »

Goldi pisze:Hmmm skirmiszowe torebki byly od poczatku w ofercie ss prawda? Czy mi sie juz z feldherem myli?? Hmmm
Myli Ci się z Feldherem :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach bitewnych”