Wargamer - opinie o sklepie

Newsy, informacje o imprezach, dyskusje o hobby.
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Wargamer - opinie o sklepie

Post autor: Telamon »

Pisałem już, że Corvus wszedł na rynek USA i nie wyrabia z produkcją. A rynek polski nie jest priorytetem.
Wiem o tym, tamto zdanie miało na celu tylko potwierdzić ten smutny fakt.
Powodzenia. Wargamer zamawia bezpośrednio od nich, więc jeżeli narzekałeś na braki to i tutaj będziesz miał problem.
Dziękuję. To też wiem. Ale prawdopodobnie niższe koszta (bądź porównywalne, w każdym razie nie będę musiał zamawiać kopy figurek aby przeżyć jakoś koszta kuriera), czas realizacji a może też lepszy kontakt jakoś mi to wynagrodzą. Zresztą niebawem zamierzam dokonać małego zamówienia (uzupełnię grupę Thureophoroi do bitewnego stanu, co się mają chłopcy marnować), zobaczę jak to będzie a jak mi się spodoba to napiszę.
Kadzik

Re: Wargamer - opinie o sklepie

Post autor: Kadzik »

GRZ pisze:Daj mu marzyć ;p
Po prostu smutno mi, bo się chłopak marnuje. Wizje wizjami, ale to już opary absurdu :P
sosna
Caporal
Posty: 61
Rejestracja: wtorek, 9 maja 2006, 21:03
Kontakt:

Re: Wargamer - opinie o sklepie

Post autor: sosna »

Dla jasności: Strategia Centrum Gier kupuje modele od nas. Jak my nie mamy oni też mieć nie będą. Żadna to zatem alternatywa.

Telamon - niestety nie da się ukryć, że masz rację. Niestety nie jesteśmy producentem figurek Xystona tylko czekamy jak przyjdą do nas z Anglii. Niestety Xyston podobnie jak większość firm tego typu to przedsięwzięcia jedno lub maks kilku osobowe. Jesteśmy przy nich gigantem :lol: Standardem jest, że pierwszeństwo mają zamówienia od osób fizycznych na których producent więcej zamawia. Potem zaś jak mają czas i możliwości to realizują zamówienia sklepów. I tyle. Co do zwrotu pieniędzy to na przełomie grudnia i stycznia mieliśmy: przenosiny centrali, przenosiny sklepu w Kielcach, remanenty etc. nie dałem rady wcześniej tego załatwić. Za całą sytuację kilkakrotnie Cię przepraszaliśmy i szkoda że robisz z tego powodu taki raban. Oczywiście masz jednak do tego pełne prawo.

Limity rabatowe obowiązują niezmiennie od kilku lat. Proszę przeczytaj je dokładnie zanim zaczniesz burzę na forum...
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Wargamer - opinie o sklepie

Post autor: Telamon »

Za całą sytuację kilkakrotnie Cię przepraszaliśmy i szkoda że robisz z tego powodu taki raban. Oczywiście mas jednak do tego pełne prawo.
To trzeba było np. napisać iż macie totalny rozgardiasz i nie macie zielonego pojęcia kiedy wyślecie mi pieniądze, a nie zwodzić mnie "wieczorem wyślemy". Mniej przeprosin, więcej szczerych (jakichkolwiek) informacji i faktów to bym żadnego rabanu nie robił. :P
Limity rabatowe obowiązuję niezmiennie od kilku lat. Proszę przeczytaj je dokładnie zanim zaczniesz burzę na forum...
Kadzik mi już to wyjaśnił jakiś czas temu. ;)
Awatar użytkownika
Pablo
Chef de bataillon
Posty: 1036
Rejestracja: czwartek, 1 października 2009, 00:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 7 times

Re: Wargamer - opinie o sklepie

Post autor: Pablo »

sosna pisze: Niestety nie jesteśmy producentem figurek Xystona tylko czekamy jak przyjdą do nas z Anglii. Niestety Xyston podobnie jak większość firm tego typu to przedsięwzięcia jedno lub maks kilku osobowe. Jesteśmy przy nich gigantem :lol: Standardem jest, że pierwszeństwo mają zamówienia od osób fizycznych na których producent więcej zamawia.
Potwierdzam, zamówienia składane przez osoby prywatne do Xystona przychodzą w ciągu 1 tygodnia góra 2.
Zawsze wszystko mają, nawet nowości, jeszcze nigdy nie miałem problemu. Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Wargamer - opinie o sklepie

Post autor: Telamon »

Będę o tym pamiętał jak zapragnę znów budować wielką żydowską armię. ;)
Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Staff Sergeant
Posty: 216
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2012, 15:52
Lokalizacja: Warszawa/Loos

Re: Wargamer - opinie o sklepie

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Telamon pisze:
Za całą sytuację kilkakrotnie Cię przepraszaliśmy i szkoda że robisz z tego powodu taki raban. Oczywiście mas jednak do tego pełne prawo.
To trzeba było np. napisać iż macie totalny rozgardiasz i nie macie zielonego pojęcia kiedy wyślecie mi pieniądze, a nie zwodzić mnie "wieczorem wyślemy". Mniej przeprosin, więcej szczerych (jakichkolwiek) informacji i faktów to bym żadnego rabanu nie robił. :P
Przecież to, że Wargamer przeżywał własną wersję wędrówki ludów to było wszystkim, którzy dokonywali w tym czasie zamówień, wiadome. :P
"Gassed last night, and gassed the night before
Going to get gassed tonight;
If we never get gassed anymore.
When we're gassed, were sick as we can be
For Phosgene and Mustard Gas is much too much for me."
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Wargamer - opinie o sklepie

Post autor: Telamon »

Przecież to, że Wargamer przeżywał własną wersję wędrówki ludów to było wszystkim, którzy dokonywali w tym czasie zamówień, wiadome
Eeeeeeee...

Tylko jakoś nikt mnie nie powiadomił iż przeżywa "własną wersję wędrówki ludów" w wersji mikro z całym tym ogromnym bałaganem z tym związanym (w tym przypadku, bo pustka informacyjna nie ogranicza się tylko do tej sprawy).
Nie chce mi się już nawet o to toczyć sporów - znalazłem inne sklepy, innych dostawców, sposoby, inne armie i producentów z odpowiednimi wzorami więc nie muszę już korzystać z usług Wargamera - w związku z tym nie będę robić rabanu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach bitewnych”