Bitwa sam ze sobą

Newsy, informacje o imprezach, dyskusje o hobby.
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Bitwa sam ze sobą :)

Post autor: AWu »

Adamie - w takiej sytuacji pograj w szachy lepiej :)
DKSabir
Appointé
Posty: 34
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2012, 21:45

Re: Bitwa sam ze sobą :)

Post autor: DKSabir »

Witam
Przedstawię się na wstępie, mam na imię Darek i jestem z małopolskiej grupy wargamingowej, wiek mamy zbliżony :D
Obecnie przebywam w Bydgoszczy, może masz ochotę się spotkać i pogadać o przepisach, my gramy na przepisach Newbury Rules Napoleon, a także próbuję przepisy General de Brigade, moim ulubionym okresem jest epoka napoleońska, więc jak będziesz miał ochotę się spotkać lub nawet zagrać daj znać.
Może być to ulga dla Twoich bliskich :lol:
Mój nr to 518614711

Pozdrawiam
Darek
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Bitwa sam ze sobą :)

Post autor: Raleen »

Co ja widzę... :D
A myślałem Darku, że już się nigdy do nas nie ruszysz mimo moich licznych zachęt :mrgreen:
Ale ciągnie wilka do lasu :lol: Tak czy inaczej witamy na pokładzie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Mores
Tambour
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 6 kwietnia 2012, 19:26

Re: Bitwa sam ze sobą

Post autor: Mores »

Dziękuje za wpisy kolegom.
Żeby nie było że autor tematu znikł, sytuacja z kolegą Darkiem jak i Zeka jest na bieżąco aktywna.
Wyszedł pewien plan i pomysł który zasugerował Darek, żeby za pośrednictwem jednego sklepu w Bydgoszczy spróbować w ramach zachęcenie i być może skonsolidowania graczy z regionu zrobić pokaz napoleonki w oparciu o popularny system w ramach skal 15 lub 28mm.
Wymaga to pewnie jeszcze czasu i dogrania kilku elementów. Ale grunt ze coś się dzieje :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Bitwa sam ze sobą

Post autor: Raleen »

To dajcie znać na forum jak coś z tego wyjdzie, najlepiej jak byście zrobili jakąś relację (optymalnie ze zdjęciami).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach bitewnych”