Okładki w polskiej wersji Ścieżek chwały

Gra wydawnictwa GMT Games (polska edycja wyd. Gołębiewski)
Awatar użytkownika
Monthion
Sous-lieutenant
Posty: 478
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:55
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 16 times

Okładki w polskiej wersji Ścieżek chwały

Post autor: Monthion »

Obrazek

Obrazek


Okładki te symbolizują 1 i 2 edycją, podstawę i dodruk, czy dwa warianty polskiej edycji ?


Jakie różnice są między zawartością pudełka okraszonego jedną i drugą okładką ?
adalbert
Général de Brigade
Posty: 2058
Rejestracja: czwartek, 17 kwietnia 2008, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 87 times
Been thanked: 186 times

Post autor: adalbert »

mój egzemplarz ma tę pierwszą okładkę, wyżej. podejrzewam, że ta druga, to z fazy projektowania. chyba nie było żadnej drugiej edycji, od pewnego czasu mówi się o dodruku.
Awatar użytkownika
Match
Captain
Posty: 1647
Rejestracja: poniedziałek, 30 stycznia 2006, 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Match »

Napewno nie z fazy projektowania - mam drugą okładkę.
Z pewnością nie jest to druga edycja, ale czym dokładnie (jeśli w ogóle) się różnią, nie wiem.
Moje gry
"Diplomats! The best diplomat I know is a fully activated phaser bank!" - Lt. Cmdr. Montgomery Scott
Obrazek
pivi
Tambour
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2009, 10:54
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pivi »

Ścieżki kupiłem w zeszłym roku (czy na początku tego) i mam okładkę nr 1 (i starą instrukcję) - możliwe że to jakieś stare zapasy. Ale co mnie zdziwiło - kupiłem również angielski Player's Guide - i co? i karty mają inny rozmiar!!! tego się nie spodziewałem - szkoda - bo żeby grać nimi trzeba kombinować jakieś duże koszulki (żeby polskie karty weszły) - ciekawe dlaczego się polski wydawca nie zdecydował na zachowanie rozmiaru kart. No i żetony polskie są wyraźnie gorszej jakości. Ale cóż - przynajmniej gra jest po polsku.

A z innej beczki czy ktoś używał mapy politycznej do POG (z podziałem na Państwa? - fajnie widać granice Państw - chociaż jest kilka literówek)
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

pivi pisze:Ścieżki kupiłem w zeszłym roku (czy na początku tego) i mam okładkę nr 1 (i starą instrukcję) - możliwe że to jakieś stare zapasy. Ale co mnie zdziwiło - kupiłem również angielski Player's Guide - i co? i karty mają inny rozmiar!!! tego się nie spodziewałem - szkoda - bo żeby grać nimi trzeba kombinować jakieś duże koszulki (żeby polskie karty weszły) - ciekawe dlaczego się polski wydawca nie zdecydował na zachowanie rozmiaru kart. No i żetony polskie są wyraźnie gorszej jakości. Ale cóż - przynajmniej gra jest po polsku.
Instrukcję najlepiej ściągnąć z działu Download (ta z poprawkami z 2004) http://www.sis.polebitwy.pl/FTP/sciezki ... %20r.).pdf
Karty do PoG na zachodzi są mniejsze niż te we wszystkich edycjach polskich.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ścieżki chwały”