Kto lepszy?

Gra wydawnictwa GMT Games (polska edycja wyd. Gołębiewski)
Awatar użytkownika
hubertok
Capitaine
Posty: 881
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Kielce

Post autor: hubertok »

czyzby pierwsze ligowe zatargi i wrogość przeniesiona z "fiction" do "real" :?:
Na pochybel kazdemu kto twierdzi że PC są w lepszej sytuacji :lol:
"O Boże, jeśli w ogóle istniejesz, zbaw mą duszę, jeśli w ogóle mam jakąś duszę!"

Brytyjski żołnierz w bitwie pod Blenheim
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

Psycho_l pisze:
jasz pisze:Obejrzyj sobie moje wyniki z tej ed ligi. Wynika z nich, że PC zwycięzyli w 80% a to 20% to w szemranych okolicznościach (zagapiłem się i pomimo, że zaraz poprawiłe ruch była wtopa)
Ciekawe że jak wygrywasz w 2 etapie dzięki jakiemuś ekwilibrystycznemu ruchowi (na który pozwoliła ci nieuwaga i błąd przeciwnika) w 2 etapie to jest to wielkie zwycięstwo wspaniełego i wielkiego jasza. A gdy przegrywasz w ten sam sposob to jest to szemrane zwycięstwo podstępnego przeciwnika.
HEHE.
Nie szemrane jest to, że w poprzedniej edycji twierdziłeś, że można cofnąć ruc jeśli nie rzuci się kostkami, w tej oczywiście byłeś juz innego zdania. No ale cóż dla nie których zwycięstwo jest ważniejsze od gry. Nie miałem zamiaru i nadal nie mam wykłucać się z Tobą. Wygrałeś w taki a nie inny sposób i to jest FAKT. Widze, że nawet dla Ciebie to zwycięstwo nie jest w pełni wartościowe bo się odezwał Twoja urażona duma :twisted:
Nie rozumiem tego tekstu o 2 etapie może jakieś szczególy?
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Panowie, proszę ochłonąć
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Darth Stalin
Censor
Posty: 6598
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:58
Has thanked: 79 times
Been thanked: 180 times

Post autor: Darth Stalin »

hubertok pisze:czyzby pierwsze ligowe zatargi i wrogość przeniesiona z "fiction" do "real" :?:
Na pochybel kazdemu kto twierdzi że PC są w lepszej sytuacji :lol:
PC zaiste mają cieżko, niestety. Sam tego doświadczyłem - za dużo błędów i poddaje się Jeffreyowi (z rebelem było inaczej, ale toteż inna gra byla) :(
Robert_Golebiewski
Caporal-Fourrier
Posty: 80
Rejestracja: niedziela, 25 lutego 2007, 22:29

Post autor: Robert_Golebiewski »

Panowie! Panowie!
Przypominam, że nie chodzi o to, aby króliczka złapać ale żeby go gonić.
Oczywiście, że chodzi o współzawodnictwo, bo bez tego wszelkie granie nie wywołuje emocji... ale to granie ma też budować przyjaźnie..właśnie tak na to patrzę. Każdy ma innych charakter ale spotkacie się nad planszą aby zaspokoić jakąś potrzebę. Zastanówcie się jaką a łatwiej będzie nabrać dystansu do własnych reakcji.
P.S. Sugeruję emocje zapakować w pięknie rozpisany replay..... W replaju można a nawet należy literacko wpompować emocje....nawet te złe... i niech tam zostaną.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ścieżki chwały”