Pomocy - szukam instrukcji "Waterloo 1815"

Dostępne w sieci instrukcje gier i ich tłumaczenia, cyberboardy (gameboxy) i różnego rodzaju inne moduły do grania w planszówki przez sieć, home rulesy, erraty i uzupełnienia zasad gier, wykazy żetonów, użyteczne programy do tworzenia gier i wszystko inne co się graczowi przydać może.
RyldArgith
Enfant de troupe
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 14 maja 2006, 19:47

Pomocy - szukam instrukcji "Waterloo 1815"

Post autor: RyldArgith »

Przeszukalem wszystkie posty i raczej nie ma takiego tematu wiec pisze (jak jest podajcie link). Robiłem przeprowadzke do nowego domu, a że wcześniej zdarzyło się że pudełko od "Waterloo" mi sie rozwaliło i wszystkie zetony musiałem tasować i wkładać do innych pojemników, więc nie zwróciłem wtedy uwagi. Otóż chce zagrać w ową gre i nie mam instrukcji, zapodziała sie. Czy ktoś miał już taki problem? Jak też sie zgubiła i nie może znaleźć niech sie podłącza. Mam wiec prosbe. Jeśli nie sprawi to kłopotu, prosiłbym o zeskanowanie tejże instrukcji i wysląnie na mój adres meilowy, który podam jak ktoś odpisze. Zalezy mi wiec pomożcie.
Ostatnio zmieniony wtorek, 1 marca 2011, 13:27 przez RyldArgith, łącznie zmieniany 2 razy.
Panzerfan

Post autor: Panzerfan »

RyldArgith
Enfant de troupe
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 14 maja 2006, 19:47

Post autor: RyldArgith »

Dzięki za pomoc. Nie wiedziałem o tej stronie.
Panzerfan

Post autor: Panzerfan »

Nie ma sprawy :wink: . Temat zamykam.
Zablokowany

Wróć do „Akcesoria do gier planszowych”