[CB] I Wojna Bałkańska

Dostępne w sieci instrukcje gier i ich tłumaczenia, cyberboardy (gameboxy) i różnego rodzaju inne moduły do grania w planszówki przez sieć, home rulesy, erraty i uzupełnienia zasad gier, wykazy żetonów, użyteczne programy do tworzenia gier i wszystko inne co się graczowi przydać może.

Czy grałeś kiedykolwiek w I Wojnę Bałkańską ?

TAK
3
21%
NIE ale posiadam ją
2
14%
NIE ale słyszałem o niej
3
21%
NIE grałem, NIE mam i NIE słyszałem
6
43%
 
Liczba głosów: 14
Awatar użytkownika
Grohmann
Starosta
Posty: 898
Rejestracja: środa, 4 stycznia 2006, 22:39
Lokalizacja: Szczecin
Been thanked: 2 times

[CB] I Wojna Bałkańska

Post autor: Grohmann »

Do pobrania kolejny gamebox - tym razem "Wojna Bałkańska" na zasadach Tannenbergu.

I Wojna Bałkańska_1912


Przy okazji mała ankieta.
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Czy to ta z Dragona na zasadach Tannenbergu?
Jak tak to słyszałem/widziałem ale nie grałem.
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Tak, to ta. Z miłymi żetonami, aczkolwiek trochę od strony historycznej niedopracowana.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Leo
Colonel
Posty: 1594
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:08
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 14 times

Post autor: Leo »

Jak to niedopracowana od strony historycznej?
A tak się starałem... :(
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Leo pisze:Jak to niedopracowana od strony historycznej?
A tak się starałem... :(
No sam mówiłeś jeszcze w dyskusji kiedyś z tego co pamiętam, że coś ze skalą jest nie tak. Opieram się tylko na Twoich opiniach (byc może to jeszcze opinie Zulu i może mi się zlewa). Jeśli coś pokręciłem, przepraszam.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria do gier planszowych”