Zaokrąglacz do żetonów

Dostępne w sieci instrukcje gier i ich tłumaczenia, cyberboardy (gameboxy) i różnego rodzaju inne moduły do grania w planszówki przez sieć, home rulesy, erraty i uzupełnienia zasad gier, wykazy żetonów, użyteczne programy do tworzenia gier i wszystko inne co się graczowi przydać może.
Awatar użytkownika
ghostdog
Sous-lieutenant
Posty: 488
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2006, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zaokrąglacz do żetonów

Post autor: ghostdog »

Plus masakryczna cena wysyłki.
"Obydwaj pochodzimy ze starożytnych plemion Obydwaj jesteśmy już na wymarciu Wszystko wokół nas zmienia się....."
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Zaokrąglacz do żetonów

Post autor: Probe9 »

Jakby co to po zamówieniu grupowym zostało kilka egzemplarzy zaokrąglacza od Oregon Lamination (standard R2 - 2mm). Sprzedaje po koszcie zakupu - 170 PLN.
Awatar użytkownika
jacus1944
Lieutenant
Posty: 534
Rejestracja: czwartek, 21 listopada 2019, 22:41
Has thanked: 142 times
Been thanked: 191 times

Re: Zaokrąglacz do żetonów

Post autor: jacus1944 »

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to polecam kupić, bo w takiej cenie nie ma możliwości, żeby dostać zaokrąglacz. Ja zamówiłem jedną sztukę od producenta i razem z przesyłką wyszło prawie 70 dolarów, a na koniec dostałem jeszcze VAT...więc można policzyć ile zapłaciłem, chyba najgorszy interes w życiu :-)
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Zaokrąglacz do żetonów

Post autor: Probe9 »

Nam się jeszcze poszczęściło bo 1 paczka nie trafiła na kontrolę celną, więc nam realny koszt wyszedł jeszcze niższy - 133 PLN :) Dopiero 2 paczkę dopadli i doliczyli VAT :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria do gier planszowych”