Giełda - Poszukuję/Kupię

Sprzedaż, kupno i zamiana figurek oraz innych akcesoriów wargamingowych i modelarskich. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
akkon
Tambour
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek, 1 maja 2017, 11:42

Re: Giełda - Poszukuję/Kupię

Post autor: akkon »

Kupię:
- blistery Pendraken do Średniowiecza, najchętniej kusznicy, wieśniaki, mnisi (mogą być pojedyncze figurki),
- orków z Kallistry (dowolne oddziały), trebusz.
Wiadomość na PW.
Warmaster Fantasy:
- Imperium 3000+ pktów,
- Szlachetne Elfy 2000 pktów,
- Bretonia 1500 pktów w rozbudowie,
- Orki - początek.

Warmaster Ancient: Medieval:
- Zakon Krzyżacki 1500 pktów w rozbudowie.
Awatar użytkownika
Karacha
Appointé
Posty: 31
Rejestracja: środa, 29 listopada 2017, 19:52
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 2 times

Re: Giełda - Poszukuję/Kupię

Post autor: Karacha »

Kupię austriacką Landwehre, Grenzerów i artylerię pieszą. Wszystko w skali 1:72
Umpapa
Général en Chef
Posty: 4159
Rejestracja: czwartek, 10 września 2009, 01:58
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 534 times
Been thanked: 255 times
Kontakt:

Re: Giełda - Poszukuję/Kupię

Post autor: Umpapa »

Ostatnio zmieniony niedziela, 10 grudnia 2017, 18:40 przez Umpapa, łącznie zmieniany 1 raz.
http://umpapas.blogspot.com/

Choć słońce skrył bojowy gaz / Choć żołdak pławi się w rozbojach
Wciąż przed upadkiem chroni nas / Zbroja
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Giełda - Poszukuję/Kupię

Post autor: Telamon »

Mogę pomóc w kwestii Nexusowych Apaczy. ;)
Pierzasty
Chasseur
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 27 maja 2018, 22:16

Re: Giełda - Poszukuję/Kupię

Post autor: Pierzasty »

Poszukuję plastików 15 mm do 2WŚ z Plastic Soldier Company lub Battlefront, ale nie całych pudełek, tylko poszczególnych ramek/pojazdów. Czy/gdzie da się obecnie dostać te zestawy na części?
Awatar użytkownika
Sarmor
Lieutenant General
Posty: 4286
Rejestracja: wtorek, 21 września 2010, 14:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 146 times
Been thanked: 110 times
Kontakt:

Re: Giełda - Poszukuję/Kupię

Post autor: Sarmor »

Wybrane pojazdy Battlefrontu można dostać w zestawach do Tanks - to są te same modele, co w pudełkach do Flames of War, tylko w przeliczeniu na sztukę tanksowe wychodzą jakieś 50% drożej.
O ile się nie mylę, jesteś z Warszawy lub okolic? W Wargamerze na Wilczej sprzedają Panzer IV H od Battlefrontu za 10 zł, tylko bez opakowań i trzeba sobie dobrać dwie ramki. :)
Niektóre pojedyncze pojazdy PSC można dostać w warszawskim sklepie Jadar Hobby: https://www.jadarhobby.pl/bron-pancerna ... ter_id=341
Polecam też zainteresować się modelami Zvezdy, IMHO są bardzo dobre. :)

Z piechotą będzie trudniej. Na FB jest grupa handlowa dla fanów gier Battlefrontu: https://www.facebook.com/groups/1879592678949775/ Albo spróbuj tam coś znaleźć, albo kup cały zestaw piechoty i spróbuj sprzedać nadmiar tutaj lub na grupie. (Choć warto sobie zostawić trochę dodatkowych figurek na dodatkowe jednostki wsparcia).
Do CoC niezłym pomysłem są też metalowe blistry z plutonami, ale trzeba dokładnie sprawdzić ich zawartość przed zakupem, bo czasami brakuje kilku figurek do etatu.
TheNode.pl – zapraszam!
Awatar użytkownika
twhistoria
Capitaine
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 6 października 2014, 13:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 233 times
Been thanked: 138 times
Kontakt:

Re: Giełda - Poszukuję/Kupię

Post autor: twhistoria »

W Wargamerze jest chyba wyprzedaż. Modele do Tanks są w różnych sklepach w Warszawie.
Zapraszam do zapoznania się z moim blogiem http://twhistoria.blogspot.com
Pierzasty
Chasseur
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 27 maja 2018, 22:16

Re: Giełda - Poszukuję/Kupię

Post autor: Pierzasty »

Tak, spod Wawy.
Te Tanksowe pojazdy to nie jest zły pomysł, fakt że przepłacone ale jak mam się użerać z handlem/wymianą to jest to jakaś opcja. I dzięki za cynk dot. Jadara, sprawdzałem tam ale blisterki z czołgami mi umknęły.
Awatar użytkownika
Sarmor
Lieutenant General
Posty: 4286
Rejestracja: wtorek, 21 września 2010, 14:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 146 times
Been thanked: 110 times
Kontakt:

Re: Giełda - Poszukuję/Kupię

Post autor: Sarmor »

W Wargamerze była wyprzedaż, ale te Pz IV zostały po promocyjnej cenie - tak przynajmniej donoszą koledzy.

W zestawach do Tanks dostajesz jeszcze zestaw kart do danego czołgu, możesz zawsze spróbować je sprzedać - choć popularność gry zmalała.
Ale jeśli chcesz grać w CoC, to nie nastawiaj się, że te wszystkie pojazdy z Tanks wystawisz na raz. Skup się raczej na piechocie. ;)
TheNode.pl – zapraszam!
Pierzasty
Chasseur
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 27 maja 2018, 22:16

Re: Giełda - Poszukuję/Kupię

Post autor: Pierzasty »

Wiem, że w supporcie i w liście będzie pewnie jeden a kolejne to mocno opcjonalnie.

Ostatnie pytanie: słyszałem, że Plastic Soldier ma problemy z zachowaniem skali, tj. Niemców ma w takich bardziej "bitewniakowych" proporcjach jak Battlefront, a Sowietów w bardziej realistycznych (przeskalowanych z 28mm?) i jest to bardzo widoczne przy zestawieniu. Czy problem dotyczy tylko piechoty radzieckiej, czy jeszcze jakichś innych modeli PSC?
Awatar użytkownika
Sarmor
Lieutenant General
Posty: 4286
Rejestracja: wtorek, 21 września 2010, 14:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 146 times
Been thanked: 110 times
Kontakt:

Re: Giełda - Poszukuję/Kupię

Post autor: Sarmor »

Problem dotyczy wczesnych zestawów piechoty PSC: Rosjan (wszystkie zestawy: piechota, broń wsparcia, działa), letnich Amerykanów, późnych Niemców (zestaw Late War German Infantry 1943-45 i chyba też Late War German Heavy Weapons). Nie wiem, jak z zimowymi Amerykanami.
Wszystkie są przeskalowanymi figurkami 15mm, które mają bardziej realistyczne proporcje, ale też dość płytkie detale. IMO lepiej sięgnąć po plastikową piechotę Battlefrontu.
TheNode.pl – zapraszam!
Yeti

Re: Giełda - Poszukuję/Kupię

Post autor: Yeti »

Szukam lewych ramion i tarcz do Piechota Perrych z wojny róż i zbliżonych...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda Gier Bitewnych”