[W] Brytyjczycy GHQ 1:285 IIWW - nieaktualne

Sprzedaż, kupno i zamiana figurek oraz innych akcesoriów wargamingowych i modelarskich. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
Awatar użytkownika
Kretus
Baron
Posty: 1192
Rejestracja: niedziela, 31 grudnia 2006, 19:14
Lokalizacja: Lublin/Biłgoraj
Has thanked: 134 times
Been thanked: 73 times

[W] Brytyjczycy GHQ 1:285 IIWW - nieaktualne

Post autor: Kretus »

W ręce wpadło mi trochę losowych fajfokloków, próbuję z tego złożyć sensowną armię do BCKIIed ale bez wymiany się nie obejdzie. Mam opcję złożenia spadochroniarzy albo zwykłej pancerki, zatem szukam sprzętu do jednej z tych opcji a druga staje się zbędna.
Stan modeli – zazwyczaj w zielonym podkładzie, część jeszcze na paskach, część luf pogięta. Zdjęcia mogę porobić w weekend.

Na pewno oddam:
- pełny blisterek haubic 7,2 cala, wszystkie działa rozcięte do pozycji bojowej, dorzucę kilka pasków artylerzystów

Wariant – odstąpię spadochroniarzy
- blisterek spadochroniarzy
- blisterek spadochroniarzy z bronią ciężką
- 1,5 blisterka haubic m1 75mm
- blisterek SAS jeeps
W zamian oczekuję: koniecznie piechoty z bronią ciężką (ckm, moździerze, lkm), wszelakiego sprzętu pancernego (może być amerykański), pojazdów zwiadu,

Wariant – odstąpię pancerkę:
- blisterek piechoty
- 4 sextony
- blisterek cromwelli
- blisterek haubic 5,5, dorzucę kilka pasków z artylerzystami,
W zamian oczekuję sprzętu dla spadochroniarzy, w tym koniecznie 6funtówka ppanc, mile widziane samoloty (też w mniejszej skali),

UWAGA: masz inny pomysł – pisz, może się dogadamy. Mogę np. przyjąć sowietów na wczesny front wschodni albo wymienić całość na inną, grywalną armię.


Do zamknięcia
Z czasem nowa z nas powstanie wodzów rota
Uzbrojona w historyczne argumenty...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda Gier Bitewnych”