Los Diablos Polacos - sklep już działa

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Los Diablos Polacos - sklep już działa

Post autor: Comandante »

Dzisiaj, w 90 lat po pamiętnych wydarzeniach nocy z 7 na 8 listopada, postanowiliśmy przeprowadzić swój własny przewrót. Od dzisiaj działa sklep internetowy Los Diablos Polacos.

Zapraszam na www.diablospolacos.com po wiecej informacji.
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Przejrzałem ofertę i powiem, że jest bardzo konkurencyjna w stosunku do innych. Prze grzeczność nie wymienię jakich. Ceny w większości niższe, raz bardziej raz mniej, zależy od tytułu. Co by nie mówić zawsze to dobrze dla graczy jak pojawia się konkurencja, bo trzeba wtedy walczyć o klienta (zazwyczaj cenami lub rabatami).
A teraz konkretne pytania:
1. Planujecie sprzedawać nową edycję Hannibala?
2. Planujecie sprowadzić (o ile jeszcze jest) magazyn C3i z dodatkiem do Here I Stand na dwóch graczy?
3. Ile wynosi termin realizacji poszczególnych tytułów, bo nie ma tego podane przy grach? Podejrzewam, że jest różny ale kiedy się o tym dowiadujemy.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
JB
Adjudant
Posty: 265
Rejestracja: niedziela, 25 marca 2007, 18:46
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: JB »

Dorzuce sie z pytaniami.
Pierwsze - retoryczne: k#!%@ %$^% :evil: #!%#!!@* nie mozna bylo wczesniej?
Drugie: Co z grami z P500 GMT? W jakiej cenie bedziecie miec na przyklad The Bulge: FAB #1, Clash of Monarchs i Great Campaigns of the Thirty Years War?
Trzecie: Co jesli nie uzbiera sie odpowiednia ilosc zamowien? Czekanie do skutku?

Arteusz: 19 numer C3i jest w ofercie, o grach Valley Games pisza, ze maja byc wkrotce, na trzecie twoje pytanie cytat z "Jak Kupować": "4. Zamówienie na gry u wydawcy składamy, kiedy ilość sztuk (różnych tytułów) zamówionych przez różnych klientów w naszym sklepie osiągnie odpowiednio 10 (dla gier GMT) lub 6 (dla gier Histogame) lub 5 (dla gier OSG i MMP). Czas zrealizowania Twojego zamówienia od tego momentu wyniesie do czterech tygodni (w święta może być trochę dłużej)."
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Tak, bedziemy sprzedawac nowa edycje Hannibala - w koncu to ja podpowiedzialem Simonitchovi, zeby sie za to wzieli. Cena bedzie konkurencyjna, negocujemy w tej chwili ostatnie detale.

Zamowienia beda wychodzic dosc szybko, zwykle 1-2 razy w miesiacu, wiec nie powinno sie dlugo czekac.

Jesli macie konkretne pytania, to najlepiej pisac na diablos @ nastawnia.com, to Mikolaj Wam odpowie :)
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Chevau-léger
Sous-lieutenant
Posty: 364
Rejestracja: czwartek, 24 sierpnia 2006, 09:06
Lokalizacja: Varsovie

Post autor: Chevau-léger »

Pierwsze - retoryczne: k#!%@ %$^% #!%#!!@* nie mozna bylo wczesniej?
:lol:
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Jest ciezko, sily kontrewolucyjne juz przeprowadzily pierwszy atak ;)
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3968 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Comediante pisze:Jest ciezko, sily kontrewolucyjne juz przeprowadzily pierwszy atak ;)
Gdzie? :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

na razie - ze wzgledu na rewolucyjna czujnosc - nie mozemy o tym mowic ;)
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Aldarus
Chef de bataillon
Posty: 1021
Rejestracja: wtorek, 12 września 2006, 08:56
Lokalizacja: Warszawa - Bielany
Been thanked: 12 times

Post autor: Aldarus »

Konkurencja coraz większa - bardzo dobrze :)
Ja ze swojej strony moge potwierdzić, że robienie zakupów u Diablosów to przyjemność - terminowo, w rozsądnych cenach, a co najważniejsze wszystko w najlepszym porządku. Nico był nawet w stanie sprowadzić katki nowej edycji do Twilight Struggle, co gdzie indziej nie było możliwe...
Nie dyskutuj z idiotą.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Ze stroną nadal nie można się połączyć. :(
Sprawdziłem w google bo myślałem, że tylko z forum sie nie da. Tam też jest to samo. I powiedzcie mi jak mam sprawdzić ofertę na Hannibala od Valley. Co? :?:
A zamówienia zbieracie do 26 XI.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Hannibal jest u nas za 185 PLN, tyle zapamietalem zanim strona sie nie przewrocila. ;)

Generalnie, wszytkie pytania o oferte do czasu reaktywacji strony prosze przesylac na adres diablos @ nastawnia.com, bedziemy odpowiadac jak najszybciej.

Ale my juz wiemy czyja to sprawka i komu zalezy na trudnosciach naszej, Towarzysze, Rewolucji! Wiemy i odpowiednio zareagujemy!
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

Panowie przysypiacie. Napoleon's Trumph w Wargamerze za 190 od ręki a u Was 188,50.
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Lord Voldemort »

Jasz pisze:Panowie przysypiacie. Napoleon's Trumph w Wargamerze za 190 od ręki a u Was 188,50.
Ale u nas jest dodatkowo polska instrukcja by Andy (z kolorowymi obrazkami by Bowen Simmons himself :)
Promocja skonczyla sie 21 marca, czas zaczac sprzedawac w normalnej cenie ;)

Poniewaz mamy male zamieszanie z DNS (zmieniamy operatora) domena http://www.diablospolacos.com jest chwilowo nieaktualna -> jestesmy i dzialamy pod adresem http://www.diablospolacos.ovh.org

V.
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

Lord Voldemort pisze:
Jasz pisze:Panowie przysypiacie. Napoleon's Trumph w Wargamerze za 190 od ręki a u Was 188,50.
Ale u nas jest dodatkowo polska instrukcja by Andy (z kolorowymi obrazkami by Bowen Simmons himself :)
Promocja skonczyla sie 21 marca, czas zaczac sprzedawac w normalnej cenie ;)

Poniewaz mamy male zamieszanie z DNS (zmieniamy operatora) domena http://www.diablospolacos.com jest chwilowo nieaktualna -> jestesmy i dzialamy pod adresem http://www.diablospolacos.ovh.org

V.
to duży plus, muszę przyznać
a jaki jest przwidywany czas realizacji?
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Lord Voldemort »

Jasz pisze:
Lord Voldemort pisze:
Jasz pisze:Panowie przysypiacie. Napoleon's Trumph w Wargamerze za 190 od ręki a u Was 188,50.
Ale u nas jest dodatkowo polska instrukcja by Andy (z kolorowymi obrazkami by Bowen Simmons himself :)
Promocja skonczyla sie 21 marca, czas zaczac sprzedawac w normalnej cenie ;)
V.
to duży plus, muszę przyznać
a jaki jest przwidywany czas realizacji?
Normalnie ok. 3 tygodni, ale jeden egzemplarz bedzie wkrotce dostepny w Express Service :)

V.
Zablokowany

Wróć do „Giełda Gier Planszowych”