Poszukuję Opiekuna strony i forum www.Grywojenne.pl

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
Robert_Golebiewski
Caporal-Fourrier
Posty: 80
Rejestracja: niedziela, 25 lutego 2007, 22:29

Poszukuję Opiekuna strony i forum www.Grywojenne.pl

Post autor: Robert_Golebiewski »

Witam,
Pozwolę się przedstawić.
Nazywam się Robert Gołębiewski.
Wydałem w Polsce dwie gry:
- Ścieżki Chwały
- Sukcesorzy Aleksandra Wielkiego.
W bieżącym roku planuję przystąpienie do kolejnych projektów wydawniczych. Ten temat rozwinę w innym wątku.
Obecnie poszukuję Opiekuna merytorycznego (nie informatyka - co zaraz wyjaśnię) strony http://www.grywojenne.pl.
Z przyczyn mojego zaangażowania w innych przedsięwzięciach zarówno strona jak Forum poświęcone wydanym grom zostały poważnie zaniedbane.
Chciałbym ten stan zmienić. Stąd rozpoczęcie poszukiwań osoby, do której zadań należałyby: opieka na stroną (merytoryczna - teksty, rozbudowa opisu gier, kart, zasad) oraz nad forum (zarządzanie) połączone z działaniami wizerunkowymi i łącznością ze środowiskiem graczy.
Dodam, że ogłoszenie ma charakter komercyjny co oznacza, iż współpraca ta według mojego założenia mieć będzie wymiar ekonomiczny.
Osoby czujące się na siłach podjąć takiego zadania oraz zainteresowane proszę o kontakt pod adresem robert.golebiewski@golebiewski.biz
Z pozdrowieniami
Robert Gołębiewski
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Ja sie zglaszam! Ja! A slyszalem, ze inni koledzy tez sa zainteresowani! I czy fakturkę można bedzie wystawic ryczaltem, za hibernacje? Errr... za prowadzenie forum, gdy "nie mialo" ono charakteru komercyjnego? :D

Zalosne...
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3968 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Panowie, Pan Gołębiewski zadeklarował mi, że nie będą podejmowane żadne negatywne działania wobec naszego forum, w tym że unikniemy kłótni, które kiedyś doprowadziły do załamania PoGa (ja w tym nie uczestniczyłem, byłem jedynie obserwatorem). W tej sytuacji zgodziłem się pozostawic tutaj to ogłoszenie. Nie mam pojęcia jak Pan Gołębiewski sobie wyobraża prowadzenie forum i portalu obecnie i jaki miałoby to sens, w sytuacji gdy w zasadzie oba padły już dawno temu, a ludzie przeszli do nas, ale trudno byśmy mieli w to ingerowac.

Przenoszę ogłoszenie do działu Giełda i niech tam pozostanie. Zamykam temat. Jeśli znajdzie się jakiś chętny do współpracy, to wyżej ma namiary.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zablokowany

Wróć do „Giełda Gier Planszowych”