Strategie

Forum historyczno-wargamingowe
Teraz jest poniedziałek, 15 października 2018, 13:27

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: [S] Mare Nostrum - limitowana wersja kolekcjonerska
PostNapisane: wtorek, 21 sierpnia 2018, 21:25 
Sous-lieutenant

Witam,
Mam na sprzedaż limitowaną polską wersję kolekcjonerską gry Mare Nostrum Imperia wraz z dodatkami: Atlas (w języku polskim), niezależnymi językowo dodatkami: matą do gry (XL Game Mat), zestawem budynków (Buildings) oraz sztonami (resource chips/jetons de poker). Jest to wersja jaką można było nabyć na Kickstarterze z wszystkimi bonusowymi dodatkami dla uczestników tej zbiórki na grę. Matą do gry można zastąpić planszę (w jej wersji po dodaniu fragmentu mapy z rozszerzenia Atlas), większymi i trwalszymi sztonami pokerowymi można zastąpić kartonowe żetony z gry, wreszcie budynki 3D doskonale się prezentują na dużej macie w miejsce żetonów z podstawowej wersji gry. Jako bonus Kickstartera są unikalni bohaterowie: Tezeusz, Ariadna i Minotaur, a także żetony pokoju (do Zeusa) oraz oznaczenia prowincji w stanie wojny i żeton Odyseusza. W wersję podstawową grałem 2-3 razy i jej stan oceniam jako bardzo dobry. Pomoce gracza, planszetki graczy oraz zasłonki dla graczy zostały przeze mnie zalaminowane przed rozgrywkami, cieńsze karty z dodatku Atlas są w koszulkach. Gra jest kompletna, a sztony pokerowe, budynki i mata są w idealnym stanie ponieważ nie używałem ich dotąd w grze. Niektóre elementy zestawu są obecnie trudno dostępne, jak mata czy sztony pokerowe. To podnosi wartość całego zestawu. Stąd cena 1400 zł. Ze względu na rozmiary gry wraz z dodatkami preferuję odbiór osobisty – szczegóły do uzgodnienia na pw.

https://www.olx.pl/oferta/mare-nostrum- ... 376b18ea02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]