Granie na Śląsku

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Awatar użytkownika
ozy
Tai-sa
Posty: 1498
Rejestracja: czwartek, 30 marca 2006, 10:30
Lokalizacja: Opole

Post autor: ozy »

Cholera, daleko. Ale kolekcja bardzo ciekawa. Pozdrowienia z Opola ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 26 lutego 2007, 17:10 przez ozy, łącznie zmieniany 1 raz.
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Awatar użytkownika
Grzegorz.
Sergent-Major
Posty: 155
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:32
Lokalizacja: Legnica

Post autor: Grzegorz. »

Witam panowie Ślazacy. Ktos podejmowal kiedys inicjatywe zorganizowania Ślaskich manewrow na forum TiS. moze tutaj temat ten nabierze jakiegos obrotu i cos da sie zorganizowac. Pamietam ze zdania co do organizacji samego konwentu podzielily graczy. Przeprowadzona ankieta wykazale iz 11 graczy jest za Katowicami i tylez samo graczy jest za Wroclawiem. Tutaj moge skierowac uklon do Ozy'ego moze ona jako mieszkaniec miasta troche neutralnego, a polozonego odsrodkowo moglby zorganizowac taki zlot u siebie ? :roll: Oczywiscie Ozy to tylko luzna propozycja. Wspominales ze nawet dysponujesz lokum na 50 miejsc. Tak wiec pozostawiam to waszej ocenie.
Ostatnio zmieniony wtorek, 6 marca 2007, 17:55 przez Grzegorz., łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ozy
Tai-sa
Posty: 1498
Rejestracja: czwartek, 30 marca 2006, 10:30
Lokalizacja: Opole

Post autor: ozy »

Grzegorz. pisze:Tutaj moge skierowac uklona do Ozy'ego moze ona jako mieszkaniec miasta troche neutralnego, a polozonego odsrodkowo moglby zorganizowac taki zlot u siebie ?
Jak wiesz, w ten piątek pierwszy raz spotykam się z ludźmi z Opola, którzy grają w planszówki. Jeśli spotkanie wyjdzie pozytywnie to będziemy myśleć dalej :) Lokum jest świetne, rzecz jest jednak w ludziach, bo sam ciekawego zlotu nie zorganizuję. Natomiast taki pomysł bardzo mi się podoba :) [Fundacja w Dąbrowie Niemodlińskiej dysponuje budynkiem na +/-200 osób, więc horyzonty są szerokie :D].
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Awatar użytkownika
Grzegorz.
Sergent-Major
Posty: 155
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 14:32
Lokalizacja: Legnica

Post autor: Grzegorz. »

Jezeli ludzie dopisza to tym lepiej. Ja do Opola nie mam daleko wiec z pewnoscia na taki konwent przyjechal bym, przypuszczam nawet ze nie sam. Za konwentem w Opolu przemawia, tak jak w/w polozenie miasta i z dolnego i z gornego Ślaska jest do Opola blisko.
Awatar użytkownika
Maćko
Sergent
Posty: 127
Rejestracja: wtorek, 21 marca 2006, 13:18
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie Będzin
Has thanked: 7 times
Been thanked: 11 times

Post autor: Maćko »

Nastały jesienne wieczory i popołudnia wobec czego chętnie pogram w strategie planszowe :) Sam ze sobą pograć nie sposób tak wiec chętnie poznam kompana(ów) do gry z okolic Zagłębia Dąbrowskiego (Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza). Na dłuższe gierki posiadam domek na wsi gdzie można grać weekendowe partie :)

Posiadam:
- Niektóre z gier starego dobrego Dragona
- Twilight Struggle
- Stirling (niestety)
- Ścieżki Chwały
- Caylus
- Tygrys i Eufrat
- Fryderyk (wkrótce)
- Hannibal Barkas (wkrótce)
- i jakies tam jeszcze mniej ważne

Tak wiec zapraszam :)
W oczach mu męty i w głowie mu męty,
Tu i tam biega szalony.
- Warusie - woła - Warusie przeklęty!
Oddaj mi moje legiony!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”