Rozgrywki we Wrocławiu

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Rozgrywki we Wrocławiu

Post autor: Raleen »

Temat do umawiania się na gry i organizacji rozgrywek we Wrocławiu i okolicach. Tutaj można zostawiac ogłoszenia, szukac przeciwników z tego regionu itp.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Gluberyt
Sergent
Posty: 100
Rejestracja: piątek, 8 maja 2015, 07:07
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time

Re: Rozgrywki we Wrocławiu

Post autor: Gluberyt »

Może miałby ktoś ochotę zagrać w gry (najlepiej w sklepie Bolter) z systemu WB 95, Posiadam Charków 1942 firmy Dragon. Zrozumiałem tyle na ile pozwoliło mi przeczytanie podręcznika.
CheGue
Chasseur
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 9 listopada 2014, 21:35

Re: Rozgrywki we Wrocławiu

Post autor: CheGue »

Chętnie pogram - może być WB, mogą być i inne gry.
steady
Chasseur
Posty: 14
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 18:49

Re: Rozgrywki we Wrocławiu

Post autor: steady »

Jeżeli nie ograniczacie się do WB 95, to chętnie dołączę :).
CheGue
Chasseur
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 9 listopada 2014, 21:35

Re: Rozgrywki we Wrocławiu

Post autor: CheGue »

Super :) Jestem otwarty na każdą propozycję. Mogę grać w to co znam, ale też i czymś zupełnie nowym nie pogardzę.
CheGue
Chasseur
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 9 listopada 2014, 21:35

Re: Rozgrywki we Wrocławiu

Post autor: CheGue »

To jak będzie z tym graniem? widzę że coś temat zamarł ...
Awatar użytkownika
Gluberyt
Sergent
Posty: 100
Rejestracja: piątek, 8 maja 2015, 07:07
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time

Re: Rozgrywki we Wrocławiu

Post autor: Gluberyt »

Ja jestem chetny do grania. Jednakze mam jeden warunek :). Chcialbym zagrac najpierw w swoj Charkow 1942. Proponuje klub Bolter.
CheGue
Chasseur
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 9 listopada 2014, 21:35

Re: Rozgrywki we Wrocławiu

Post autor: CheGue »

Nie ma sprawy - chętnie na początek zagram w Charków. Proponuję sięgnąć po jakiś bardziej "prywatny" i wygodny kanał kontaktowy. Co wolisz - komórka? mail? coś innego? Myślę że w ten sposób szybciej przejdziemy do konkretów w kwestii ustawienia się na jakiś termin :) Można by się np. na początek gdzieś umówić w pubie i przy piwku jeszcze instrukcję przewertować, żeby ewentualne wątpliwości i niejasności wyjaśnić. Co Ty na to?
P.S. Wiadomość kieruję głównie do kolegi Gluberyta, ale zapraszam też innych do kontaktu.
Awatar użytkownika
Gluberyt
Sergent
Posty: 100
Rejestracja: piątek, 8 maja 2015, 07:07
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time

Re: Rozgrywki we Wrocławiu

Post autor: Gluberyt »

To może na początku @mail: gluberyt@gmail.com
Z tym pub-em to niezbyt. Po prostu jestem abstynentem :lol: Proponuję np. "ten" poniedziałek, wtorek, czwartek i oczywiście piątek włącznie z sobotą :D. Omówimy to przy okazji grania, bo ja już tego się tak naczytałem przez 11 lat. Z tym, że nigdy w nią nie grałem. Najbardziej pasują mi godziny od 12:00 - 20:00.
Pozdrawiam

Ps. Chyba jest jakiś problem, bo mam komunikat że nie przeczytałeś mojej wcześniejszej wiadomości :D
Paweł
Awatar użytkownika
Gluberyt
Sergent
Posty: 100
Rejestracja: piątek, 8 maja 2015, 07:07
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time

Re: Rozgrywki we Wrocławiu

Post autor: Gluberyt »

Uwaga do Wrocławia wróciła gra Warhammer Ancient Battles 2 edycji. Zbiera się już lista graczy.
Kosma
Caporal
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 13 czerwca 2014, 23:57

Re: Rozgrywki we Wrocławiu

Post autor: Kosma »

Ktoś w coś z planszówek wojennych gra w tym mieście, bo dookoła mnie ciężko o współgracza do cięższych wojennych tytułów.
CheGue
Chasseur
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 9 listopada 2014, 21:35

Re: Rozgrywki we Wrocławiu

Post autor: CheGue »

A jakie cięższe tytuły masz na myśli?
Kosma
Caporal
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 13 czerwca 2014, 23:57

Re: Rozgrywki we Wrocławiu

Post autor: Kosma »

Zależy co posiadasz. Jestem elastyczny.
CheGue
Chasseur
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 9 listopada 2014, 21:35

Re: Rozgrywki we Wrocławiu

Post autor: CheGue »

Super :) Też, jestem elastyczny. Pogram prawie we wszystko, ważne by była to gra wojenna.
Trochę gier posiadam, ale głównie starsze tytuły i same polskie. Dużo gier Dragona, kilka Noviny, pojedyncze innych wydawnictw, ostatnio nabyłem Małujowice. Przedział czasowy od Grunwaldu po II wojnę. Skala trudności też szeroka - od Piekła na Pacyfiku po Waterloo. A Twoje zasoby jak wyglądają? Może przejdziemy na priva? Aktualny mail: cheguevara7@wp.pl
Awatar użytkownika
Fork
Sergent-Major
Posty: 164
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 22:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozgrywki we Wrocławiu

Post autor: Fork »

Odgrzebię temat :D

Panowie, szukam osób chętnych do umówienia się na jakieś ciekawe rozgrywki. Jestem elastyczny jeśli chodzi o tematykę i styl gry, ale jednocześnie jestem zupełnym nowicjuszem w temacie gier stricte wojennych. Grywam raczej w standardowe, lekkie (jak na tutejsze standardy :P ) planszówki, więc preferowałbym właśnie gry planszowe o tematyce historycznej i/lub wojennej, a może nie od razu worki żetonów sprzed 30 lat (z całym należnym szacunkiem dla tego typu tytułów ;) ). Chętnie nauczę się czegoś nowego i poznam szanownych Panów :)

Jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam do kontaktu, najlepiej na początek przez forum. Chyba najlepiej byłoby pograć w coś w jakiś weekend, najwcześniej mam wolny czas w okolicach 11-12 lutego.

Ktoś, coś? :)

PS: Jakby coś to mogę od siebie zaoferować Friedricha, a jakby było mało chętnych to może chociaż Manoeuvre? No i niebawem dojdzie Hammer of the Scots :)
"Dnia nie wiemy, gdyż kalendarza nie mamy; miesiąc na niebie, rok w książce, a dzień taki sam u nas, jak i u was, pocałuj nas w d...ę!

Ataman koszowy Iwan Sirko
wraz z całym Koszem Zaporoskim"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”