Granie w Krakowie

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

Gdzie ci mężczyźni... prawdziwy tacy... no, gdzie te chłopy są? :o

Może potrzeba, by ktoś rzucił propozycję terminu? Albo co? Cisza, jakby się wszyscy rozjechali "fordem fiesta do domu"?
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Jak wpomniałem ja mogę sie starać dostosowac do podanych (przez kogoś) terminów. Jako organizator imprezy odpadam...
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

No to powiem tak - większość, jeśli nie wszystkie, wieczory wraz z częścią nocy możemy spędzać u mnie... Podobnież z popołudniami (z przewagą na większość). Adres to ulica Młyńska.

Kłopot ze mną jest taki, że obecnie jestem właściwie wolny i prawie każdy termin mi pasuje. Mogę też dojechać... do Barda, na Prokocim...

Gracze z Krakowa mają ochotę i siłę na najbliższy piątek, sobotę czy niedzielę? Albo wcześniej?
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

W sobotę zamierzam się wybrać do Niepołomic zagrać figurkami.
Jeżeli weekend to musielibyśmy u Ciebie bo Bard zamknięty. Niech się jewszcze ktoś odezwie jak mu termin pasuje. Ja mam co robić (żetony, molowanie figurek, koszenie trawnika...) ale dzień wysłuskam.

Coś inni Krakusi milczą... Gonzo może ty? :)

------------------

BTW. Młyńska to na Czyżynach? Jakie tramwaje Autobusy tam jeżdzą i na jakim przystanku ew. najlepiej wysiąść? :)
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Grenadyer pisze:Coś inni Krakusi milczą... Gonzo może ty? :)
Najbliższy tydzień , 2 tygodnie odpadają ...
Awatar użytkownika
Gladky
Sous-lieutenant
Posty: 372
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:59
Lokalizacja: Tuchów/Lublin
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Gladky »

Czy coś się dzieje na weekendzie w grodzie Kraka??

Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

Prawdę mówiąc, próbuję nawiązywać kontakty z rozmaitymi Krakusami przez GG i spraszać ich do swojej kryjówki na harce z kościami.

A że nie afiszuję się ze swoją działalnością, wybaczcie. Czekałem na "forumowe" propozycje i przejąłem inicjatywę.

Oczywiście, jeśli ktoś by był zainteresowany "współpracą" - nie odmówię. :wink:

Po czasie, Grenadierze, odpowiadam - wybacz... Na Młyńskiej nie jeżdżą żadne tramwaje, ale autobusy takie jak 128, 152, 129, 159,184... To nie Czyżyny, oficjalnie to jeszcze Śródmieście... Okolice Krakchemii, wypożyczalni Beverly Hills i ronda Polsadu...

P.S. Nr GG, gdzie można ze mną porozmawiać - 4640955
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Aż dziw że koledzy się nie pochwalili ze doszło do pierwszysch starć na froncie Krakowskim :D
Przez okres wkacji może nabiora one regularności.
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ja już się gościnnie zapowiedziałem drogą prywatną, także mam nadzieję, że się zobaczymy :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

Jedyna regularność to spotkania w okresie środowo-czwartkowym. Skład wielce regularny zaś jeszcze nie jest. Zobaczymy co czas przyniesie.
Awatar użytkownika
M.Y.
Sergent
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 11 maja 2006, 00:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: M.Y. »

Na razie udało się zroganizować kilka spotkań - to dużo jak dla mnie, zważwszy na to, że kiedyś przerwy pomiędzy jedną partyjką gry wojennej a drugą potrafił minąc rok. Zobaczymy co przyniesie kolejny rok - jak ludzie będą stali z czasem i jak dużo będą go potrafili (chcieli) wygospodarować na planszówki. Na pewno istnieje szansa na bardziej regularne rozgrywki, gdyby zebrać ludzi do "kupy" z całego Krakowa i zorganizować ich wokół forum, później może wokół jakiegoś klubu, gdzie można by było sobie "popykać" na planszy.

Czyli mój apel do wszystkich na forum brzmi - jesli znacie kogoś, kto gra w planszówki wojenne a jeszcze nie odwiedził forum - podajcie mu adres, informujcie go o wydarzeniach w Krakowie etc. Może zachęci to dana osobę do rozwijania/kontynuowania hobby; może dzięki temu zyskacie kolejnego kumpla do gry.

Koniec apelu:)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Sierpniowe rozgrywki w Krakowie

Post autor: Raleen »

Ponieważ byłem w ciągu ostatnich dni dwa razy przejazdem w Krakowie i udało mi się za każdym razem zostac na trochę dłużej, zorganizowaliśmy w ostatnie dwa weekendy rozgrywki, głównie w Waterloo, ale ostatnio również w Sukcesorów. Niestety nie dokończyliśmy ostatniej partii, kiedy to moja niezwyciężona armia Ptolemeusza rozgromiła przeciwników w Cylicji przypieczętowując podbój Bliskiego Wschodu, niestety w tym samym czasie przeciwnicy po opanowaniu Rodos wysadzili desant w Egipcie... Kto wie jak by się to dalej potoczyło :)

Dziękuję Grenadyerowi, M.Y. i RyTo za ciekawe rozgrywki i zwłaszcza mojemu imiennikowi za gościnę i prezentację gier zachodnich :) . Jeszcze raz wielkie dzięki. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze kiedyś do Was zawitac. Jak tylko czas pozwoli..
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Ktoś w najbliższym czasie ma czas na rozgrywki i coś ciekawego moze wyciągnąć ze swojej szafy ? :)
Anders
Lieutenant
Posty: 508
Rejestracja: niedziela, 8 października 2006, 16:19
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Anders »

Mógłbym przywieźć Sukcesorów, ale potrzebny byłby 4 i 5 do brydża.
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Jak to panowie stoicie z czasem ? Słyszałem że studenci już na wakacjach :) No niektórzy mają jeszcze magisterki.
Na ten weekend to może za późno się umawiać ale w przyszłym tygodniu w piątek umówiłem się wstępnie z Razerem na cały dzień w bardzie.
Chciałby ktoś dołączyć i ma jakieś propozycje co do gry w którą będziemy grać ?

Z mojej strony mile widziane Waterloo :cool:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”