Granie w Krakowie

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Może uda się zebrać ekipę na którąś sobotę. Niech Krakusy się odzywają :D

RyTo: Ja co do systemu nie jestem uparty. Na początku ważne by był szybki i łatwy tak żeby zgrać jakąś pewniejszą grupę.
Ze swojej strony chetnie zapoznałbym się z Great Battles of Alexander (o ile dobrze rozszyfrowałem)
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

W przyszłym tygodniu mógłbym jeszcze poświęcić popołudnie czwartkowe...

W każdym razie, kiedy już ustalimy termin - ze swojej strony przyniosę Aleksandra. Zasady na szczęście nie są straszliwie skomplikowane - można też nie grać w wielkie bitwy jak Gaugamela, tylko małe i szybsze...
Ja zaś chętnie przyjrzę się każdej grze wojennej, bez względu na tematykę i jej rodzaj. Tak to z debiutantem...
Awatar użytkownika
M.Y.
Sergent
Posty: 112
Rejestracja: czwartek, 11 maja 2006, 00:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: M.Y. »

Witam serdecznie wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum. Dawno już nie miałem kontaktu z planszówkami wojennymi – głównie z powodu braku czasu i niewielu osób w moim towarzystwie, które byłyby nimi zainteresowane.

Czas jednak powrócić do hobby:) (w miarę możliwości czasowych). Dopisuję się na listę chętnych do rozgrywek w Krakowie. Być może uda się znaleźć chętnych na partyjkę w jakiś wolny wieczór/weekend/święto. Jeżeli nie, to zawsze zostaje cyberboard (może w końcu się do niego przekonam).

PS: Jeśli chodzi o doświadczenie to najwięcej do czynienia miałem z produkcjami DRAGONA: Grunwald, Wiedeń, Waterloo, (stara) Bzura B35, WB95 etc. Chętnie spróbowałbym czegoś nowego. Poza „Ścieżkami Chwały” nigdy nie miałem kontaktu z produkcjami zachodnich twórców.
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

No to jak? Chmury się zbierają nad naszym przedsięwzięciem? Czy my się zbieramy?
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Czekam na propozycje terminów bo inaczej nie mam po co się wybierac do Barda "zaklepywać" stoły.
Mi najbardzeij pasowała by ta sobota i może piatek choć nie jestem pewien.
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

Piątek dzięki ministrowi (pokłony) oraz Jego Magnificencji Musiołowi jest wolny. Co daje pewne możliwości.
W moim przypadku - w sobotę mógłbym poświęcić koło sześć godzin - od 10 do 16 (nawet nie wiem, kiedy Bard jest otwarty, to tak dawno było...). W piątek, powiedzmy od "przed 15" do wieczora - "niepóźnego".

Choć jeśli ktoś przedstawi zachęcające argumenty - jestem w miarę elastyczny.
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Ok. To ja dziś się wybiorę do Barda o obadam sprawę. Jak bedziemy znać godz. otwarcia to ustalimy ostatecznie terminy. Szkoda, że Gonzo i Filipowicz się nie odezwali (z tym drugim postaram się skontaktowac telefonicznie).
Co do gier to w Krakowie mam SL po polsku i "1806 Rossbach...".
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Islam Gerej III
Sergent-Major
Posty: 194
Rejestracja: środa, 24 maja 2006, 17:02
Lokalizacja: Kraków - Stare Miasto
Been thanked: 4 times

Post autor: Islam Gerej III »

Ja jestem chetny do grania a raczej poznania zasad do wspomnianych systemów. Chętnie przypatrze się grze...co do terminu to sobota w Bardzie-pasuje:):)
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Niestety w ten weekend nie dam rady :( Muszę wrócić do domu.
Pozostaje przyszły tydzień...
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

Będę nadstawiał ucha... :)
Islam Gerej III
Sergent-Major
Posty: 194
Rejestracja: środa, 24 maja 2006, 17:02
Lokalizacja: Kraków - Stare Miasto
Been thanked: 4 times

Post autor: Islam Gerej III »

Miesiąc mija...a grania w Krakowie nie ma:/ :( :(
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3968 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Męczcie Grenadyera do połowy lipca, bo potem chyba go trudno będzie złapac i ogólnie myślę, że ludzie powyjeżdżają jak to zwykle bywa...
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Dokładnie.
Jako że już nie mam lokum w Krakowie (własnie wywoże graty) to najlepiej by było gdybym zjawił sie w Kraku na rozgrywkach bardziej jako gracz niż organizator i co za tym idzie bardziej na jeden dzień niż dwudniową sesję. Jeżeli zbieże nas się 3 - 4 (moze Gonzo da radę albo Monthion lub Filipowicz?) to powinniśmy "przepchnąć" jakiś scenariusz WB95 czy inny. Osobiście jednak zagrał bym w coś zagranicznego jeżeli będzie - sam mogę wziąć 1806 Rosbach.

Pozdr.
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

Pozostaję otwarty na sugestie. Mogę też udostępnić lokum w pobliżu dawnej Krakchemii a obecnej Almy, choć może stołu wielkiego nie mam, ale jeśli w GBoH tylko rozszerzona Gaugamela się na nim nie mieści... W najgorszym razie pozostaje dywan...

W każdym razie, proszę o mnie nie zapominać. Sesja skończona, jestem chętny :D
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

O to dobre wieści :)
Co do miejsca do grania to zawsze jest Bard ale z tego co Razer pisał raczej nie da się tam zostawić planszy na noc i czeba uważać na mołdzieniaszków kręcących się koło stołu.
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”