Granie w Krakowie

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Filipowicz
Sergent
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Filipowicz »

Mam czas w weekend 3-5.02.2006.
Jakies propozycje?
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Ja w ten jeszcze nie za bardzo. Ale w przyszły juz prędzej :)
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Filipowicz
Sergent
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Filipowicz »

Oj Krakusy, w Warszawie grają aż odłamki świszczą, a w Królewskim Grodzie chyba tylko konfidenci i poeci zostali.

Ma ktoś czas i wolę trochę powalczyć?

Jest tu taki, co podniesie rękawicę? :wink:
Awatar użytkownika
Gladky
Sous-lieutenant
Posty: 372
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:59
Lokalizacja: Tuchów/Lublin
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Gladky »

Filipowicz pisze:Oj Krakusy, w Warszawie grają aż odłamki świszczą, a w Królewskim Grodzie chyba tylko konfidenci i poeci zostali.

Ma ktoś czas i wolę trochę powalczyć?

Jest tu taki, co podniesie rękawicę? :wink:
W wakacje się polecam, ale na codzień studiuję w LUBLINIE. Na wakacje zaś przyjeżdżam do Tuchowa k. Tarnowa i stamtąd mam mnóstwo dobrych połączeń ze Stolica. :lol:
Filipowicz
Sergent
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Filipowicz »

Szukam chętnych do rozgrywki w WFB lub 40k.
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

W tym tygodniu mam dość sporo czasu. Jeżeli jest ktoś chętny na jakieś granko to mógłbym zostać na weekend w Krakowie.
Jak ktoś chętny to mam też figurki napoleońskie więc i w cóś takiego można zagrać ;) :)
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
Karel W.F.M. Doorman
Admiraal van de Vloot
Posty: 10569
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:24
Lokalizacja: lichte kruiser HrMs "De Ruyter"
Has thanked: 2100 times
Been thanked: 2827 times

Post autor: Karel W.F.M. Doorman »

Gladky pisze:
Filipowicz pisze:Oj Krakusy, w Warszawie grają aż odłamki świszczą, a w Królewskim Grodzie chyba tylko konfidenci i poeci zostali.

Ma ktoś czas i wolę trochę powalczyć?

Jest tu taki, co podniesie rękawicę? :wink:
W wakacje się polecam, ale na codzień studiuję w LUBLINIE. Na wakacje zaś przyjeżdżam do Tuchowa k. Tarnowa i stamtąd mam mnóstwo dobrych połączeń ze Stolica. :lol:
W sumie to obaj mamy dobre połączenia ze Stolicą, nawet możemy od Tarnowa jechać razem.
Follow me!
Kontradmirał Karel Doorman do swoich podwładnych, Morze Jawajskie, 27 lutego 1942 roku.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3968 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Szykuje się konwent w Krakowie z początkiem maja, ale to jak Monthion albo antoni się zjawią to może napiszą.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Gladky
Sous-lieutenant
Posty: 372
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:59
Lokalizacja: Tuchów/Lublin
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Gladky »

Planowany termin to 5-7 lub 12-14 maja

Ktoś się wybiera spoza Krakowa??
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Gladky pisze:Planowany termin to 5-7 lub 12-14 maja
Na razie jest temat i ankieta na forum TIsa.

Ktoś się wybiera spoza Krakowa??
Termin już na 99% to 12-14 maja.
Dalszy ciąg dyskusji mozna chyba poprowadzić tutaj - http://strategie.net.pl/viewtopic.php?t=846
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3968 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Jasne, dzięki za wstawienie tematu. Ja może bym się wybrał jeśli dam radę, ale na razie nic pewnego, bo jeszcze Toruń mam.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Mimo iz III Krakowski nie odbedzie się to nie znaczy ze nie możemy się spotkac w Bardzie lub gdzies indziej w jakiś umówiony weekend (lub w tygodniu) i w coś pograć. Przecież jest nas kilku w grodzie Kraka:) Liczyłem że ugadamy się co do terminów na konwencie ale jak nie wyszło to spróbujmy się umówic na forum.

Więc jak?
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

Jeśli chodzi o moją zieloną osobę, to najbardziej pasowałoby jej umawianie się na soboty i niedziele...
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Oczywiscie możemy się umówić na weekend. Wprawdzie ten najblizszy odpada (jestem chory) ale od następnego można się zastanawiać. Nie wiem jak bedzie z następnym weekendem bo chyba wtedy wypada pielgrzymka benedykta. Musze zapytać się w Bardzie czy bedzie otwarte.

Jakie gry preferujesz?
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
RyTo
Major
Posty: 1165
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: RyTo »

Jako zielony nie mam doświadczeń ze zbyt wieloma grami. Obecnie bawię się samotnie w GBoA... Sukcesorów... Dlatego każdy nowy system chętnie obejrzę.

No, i tu widać moje preferencje "czasowe" - raczej starożytność, choć nie znaczy to, że odrzucam inne epoki...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”