Kroniki Klubu przy Smolnej (listopad 2006-czerwiec 2007)

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

to ilu nas do tego HiS'a :?: :D
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

HiS:
JA
Spooki
Rake
Clagus

czyli troche mało ale może Leszek też chciał sie dołączyć wtedy brakuje tylko jednego
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

nie no wydaje mi sie ze jesli Leo liczyl na zebranie sie ekipy to i on w niej chcial uczestniczyc :lol:
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

tez mi się tak wydaje wiec szanse sa spore; ja powinienem byc ok 15.45
Awatar użytkownika
Leo
Colonel
Posty: 1596
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:08
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 16 times

Post autor: Leo »

UWAGA!

Nastąpił dramat! Przyjechałem teraz do szkoły i dowiedziałem się, że były skargi mieszkańców na nas 1 czerwca. W efekcie Dyrekcja zamknęła Klub i wezwała mnie na dywanik w poniedziałek :( :?
Tak więc dziś Klub odwołany i nie wiem co będzie dalej... Jest mi niewymownie przykro i weekend mam spieprzony. I pewnie nie tylko ja.

Trzymajcie kciuki za Klub.
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

Nie daj się.
Winnych wskarzemy i nakarzemy napisanie samokrytyki.
Awatar użytkownika
Andreas von Breslau
Kapitän zur See
Posty: 1625
Rejestracja: środa, 17 maja 2006, 12:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andreas von Breslau »

Zmiana sali w szkole będzie nieunikniona - to w wariancie optymistycznym. Od strony sali 301 jest podwórko wewn., a wokoło mieszkają ludzie. Pewnie się hałas niesie. Sale od strony boiska powinny być w porządku.
Muss ich sterben, will ich fallen
Awatar użytkownika
Anomander Rake
Général de Division
Posty: 3095
Rejestracja: poniedziałek, 29 maja 2006, 13:06
Lokalizacja: Wawa i okolice
Been thanked: 3 times

Post autor: Anomander Rake »

Przyjechałem teraz do szkoły i dowiedziałem się, że były skargi mieszkańców na nas 1 czerwca.
To pewnie wina pstrykaczy. Faktycznie zachowywali się nieodpowiedzialnie. Choć jak wychodziłem godzina była jeszcze młoda.
Czyli dzisiaj nici z grania. :cry:
Awatar użytkownika
Clagus
Decurio
Posty: 303
Rejestracja: niedziela, 20 maja 2007, 00:44
Lokalizacja: Warszawa(Nogrod)
Kontakt:

Post autor: Clagus »

Taaa... świetnie. Ludzie są po prostu fantastyczni...
A dyrekcja tej szkoły to masakra. Po 3 latach spędzonych w tej szkole, wiem z doświadczenia, że dyrekcja nie pozwala, nie chce, nie zamierza, ni zgadza się, nie będzie, jest niezadowolona i w ogóle beznadziejna, na wszystko smęci i zamierza zrobić wszystko aby utrzymać się u władzy i wypaść jak najlepiej przez zwierzchnikami(nawet zakrzywiając oblicze rzeczywistośći)...

No, ale mam nadzieję, że nie będzie problemu ze zmianą sali... chociaż... to może się okazać wcale niełatwe...
Moje gry
BYKÓM STOP
Awatar użytkownika
Feldmarszałek Czupur
Lieutenant
Posty: 551
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Feldmarszałek Czupur »

ekhm... O tempora! O mores!

Pragnę nadmienić, że nie było by sprawy gdyby osoby korzystające z dobrodziejstwa Dyrekcji szkoły oraz zaangażowaniu Leszka szanowały swych gospodarzy i zachowywały się w sposób kulturalny. Nie chodzi oto by zachowywać się jak w londyńskim klubie dla gentelmenów ale warto zachowywać się przy stole nieco ciszej a nie na siłę próbować przekrzyczeć kolegów/koleżanki. Pół biedy jak towarzyszy od stolika. Gorzej jak ze stolika na drugim końcu sali. Zanim będziemy na siłę szukać winnych zacznijmy od siebie odpowiadając sobie nie na pytanie co Klub może zrobić dla mnie (bo zrobił to co konieczne, czyli JEST), a co ja mogę zrobić dla Klubu.
PANOWIE! (i Panie)... proszę o więcej samodyscypliny. Nie patrzeć na innych tylko patrzeć na siebie. Pokażmy sobie i naszym hospodarom, żeśmy nie chamy a ślachetne kamraty, pijanice i opoje co nie na jednej planszy szable z krwi i potu ocierały a w dodatku żeśmy czynili to w spokoju... Wojna wszak to rzemiosło a nie partactwo...

LEO - trzymamy kciuki. Jak nie - to piszemy petycje do ministra Giertycha... A na serio - z trwogą w sercu czekamy na wieści w poniedziałek...
Awatar użytkownika
HariMata
Rodzynek
Posty: 93
Rejestracja: wtorek, 17 października 2006, 17:46
Lokalizacja: Piastów/Warszawa

Post autor: HariMata »

Mam nadzieję, że wszystko się jakoś wyjaśni. Trzymam kciuki z klub, ale zwłaszcza za Ciebie, Leo!

Z powodu tych nieprzewidzianych okoliczności, dzisiejszy clubbing przeniesiony został do Paradoksu. Bardzo sympatyczna knajpka (byłam w niej po raz pierwszy), na dodatek w moich rodzinnych, elfickich klimatach :wink: Zaznajomiłam się z Winds of Plunder i muszę przyznać, że miałam niemałą frajdę, piracąc, gdzie się da ;) Świetna, bardzo wciągająca gra - mam nadzieję, że następnym razem porządnie rozegram całą partię od początku do końca :)

Obrazek

Ja to ten zielony okręcik :)
Caellan
Piechur
Posty: 49
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2006, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Caellan »

1) Potwierdzam, że Gaz^W Wiatry Plądrowania są bardzo wciągające. Bawiłem się przednie i z chęcią zagram w przyszłości, jak ktoś rozstawi i będzie brakować piątego:)

2) Czy ktoś, kto grał w „Książąt Florencji”, może podzielić się z wrażeniami? Sam nie grałem, a noszę się z zamiarem nabycia, i chciałem zasięgnąć bezstronnych opinii ;)

3) Mam nadzieję, że dyrekcja jednak okaże się przynajmniej w przybliżeniu ludzka i da sobie przetłumaczyć, że to wszak nie banda kiboli pod oknami ludzi rozrabiała... a wiadomo, że jak kto się rozochoci przy grze, to może i czasem nieco głośniej zakrzyknąć. Choć owszem — można się pilnować i temperować.
"Zabijcie wszystkich, Bóg pozna swoich!"
Awatar użytkownika
Clagus
Decurio
Posty: 303
Rejestracja: niedziela, 20 maja 2007, 00:44
Lokalizacja: Warszawa(Nogrod)
Kontakt:

Post autor: Clagus »

Caellan pisze:Mam nadzieję, że dyrekcja jednak okaże się przynajmniej w przybliżeniu ludzka
To potwory. Imperator i jego sługi. Jak to głosił ostatni kabaret:

Imperator: Jestem niepokonana od dwunastu kadencji, nie ma dla mnie żadnej konkurencji.
Głos: A co się z nią stało
I: Kazałam im czekać u mnie w gabinecie. Udusili się dymem... ekhu ekhu... znaczy się mgłą... tam znajdującą.

Można więc tylko życzyć szczęścia.
Moje gry
BYKÓM STOP
Awatar użytkownika
Anomander Rake
Général de Division
Posty: 3095
Rejestracja: poniedziałek, 29 maja 2006, 13:06
Lokalizacja: Wawa i okolice
Been thanked: 3 times

Post autor: Anomander Rake »

! czerwca akurat nie było wrzawy.
Znaczy to chyba, że ja się starzeję. Było strasznie, super, totalnie głośno. Myślę, ze pstrykacze bili rekord wydalanych decybeli. Nie wiem jakie są w rejonie szkoły zwyczaje, ale jeżeli komuś przeszkadzają dźwieki to powód skargi niewątpliwie był. Nie dziwię się, że afera powstała akurat po tym spotkaniu. Chociaż podkreślam, gdy ja wychodziłem było coś przed 20, czyli w zasadzie trudno na hałas narzekać. Tyle, ze nie wiem, czy potem koledzy choć trochę się ograniczali.
Awatar użytkownika
Anomander Rake
Général de Division
Posty: 3095
Rejestracja: poniedziałek, 29 maja 2006, 13:06
Lokalizacja: Wawa i okolice
Been thanked: 3 times

Post autor: Anomander Rake »

To inna sprawa. Gdyby kolesie rozrabiali przy wódzie to sąsiedzi potraktowali by sprawę ze zrozumieniem. Ale kto zrozumie graczy?
Zablokowany

Wróć do „Spotkania, kluby”