[Katowice] Czy ktoś chciałby pograć w gry wojenne ?

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Milo_1234
Chasseur
Posty: 13
Rejestracja: środa, 2 marca 2016, 10:00

[Katowice] Czy ktoś chciałby pograć w gry wojenne ?

Post autor: Milo_1234 »

Cześć,

Szukam graczy z Katowic i okolic do wspólnego grania w gry wojenne. W chwili obecnej, nie licząc gier solo, w swojej biblioteczce mam następujące tytuły:

Warfighter WWII Tactical Card Game
Conflict of Heroes: Awakening the Bear 2ed
Conquest of Paradise GMT 2ed
Sekigahara: The Unification of Japan
1775: Rebellion

W szczególności szukam chętnych na Warfightera i CoH, ale jestem także otwarty na poznanie Waszych gier.

W chwili obecnej hostuje cotygodniowe, poniedziałkowe spotkania w Katowickim Ludiversum na których grywamy głównie w gry tj. Xenoshyft, Twilight Imperium, Runewars, Cywilizacja Poprzez Wieki 3ed etc. Mogę spotkać się w ramach jednego z tych spotkań, umówić się na inny termin i lokację bądź dojechać. Gdyby byli chętni, w miarę możliwości mógłbym uruchomić kolejny dzień spotkań w Ludiversum, gdyby miały się one odbywać regularnie. Jestem także dostępny w weekendy.

Zachęcam do kontaktu !

- K.
Awatar użytkownika
cadrach
Capitaine
Posty: 875
Rejestracja: niedziela, 6 listopada 2011, 10:30
Lokalizacja: Puszcza Piska
Has thanked: 82 times
Been thanked: 139 times
Kontakt:

Re: [Katowice] Czy ktoś chciałby pograć w gry wojenne ?

Post autor: cadrach »

Ludiversum jest niedaleko więzienia przy Mikołowskiej? Bo mam dwa kroki. No, może cztery. Byłem tam raz zagrać w go, ale nie widziałem żadnego wojennika. Postaram się wpaść w któryś poniedziałek, choć nie znam żadnej z gier, które wymieniłeś i będę raczej tylko jako tajniak ;).
no school, no work, no problem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”