Strategie

Forum historyczno-wargamingowe
Teraz jest środa, 20 września 2017, 20:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Moderacja działu
PostNapisane: czwartek, 22 grudnia 2005, 20:51 
Colonel Général

Temat ten służy do zamieszczania przez moderatorów ogłoszeń organizacyjnych, a także do zadawania pytań i dyskusji na tematy organizacyjne dotyczące działu. Prosimy wykorzystywać ten temat do komunikacji z moderatorami w sprawach organizacyjnych, innych niż sprawy indywidualne (o tych należy pisać na PW).

Aktualnie moderatorami działu są: Asienieboje i xardas12r

Informacja o moderacji działu jest aktualizowana na bieżąco. W razie wątpliwości co do tego kto jest moderatorem działu, prosimy o skorzystanie z zakładki "Ekipa", znajdującej się u dołu strony głównej forum: memberlist.php?mode=leaders

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 22 grudnia 2005, 21:33 
Generaloberst

Mimo ze moderatorem nie jestem wyraze sie na temat linkow:
Proponuje zrobic jedna liste z generalnymi linkami np. sil zbrojnych (np. niehorster) i tez po 1-2 stronie specjalnej (np. diedeutschewehrmacht)
Takie dokladniejsze strony mozna by bylo sobie darowac, chociaz i tu sa ciekawe rzeczy (Panzerfan, pamietasz ta storne o korpusach niemieckich? ;) )
Ja niestety prawie wszystko mam na papierze a nie na komputerze, ale i tak chetnie sluze pomoca.

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 22 grudnia 2005, 21:37 
Colonel Général

Slowiku, myślę, że jako ekspert w tych sprawach możesz wnieść dużo w rozwój tego działu :cool: .

Ostatnio edytowano poniedziałek, 8 marca 2010, 13:47 przez Raleen, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 22 grudnia 2005, 21:39 
Generaloberst

Proponuje liste linkow i to w takim topicu gdzie jest jeden post i tylko moderator zamieszcza tam nowe linki. Wtedy bedzie Ordnung :)

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 22 grudnia 2005, 21:41 
Colonel Général

To Panzerfanie - zakładasz temat, zamykasz go i już. A jako moderator możesz pisać w zamkniętym temacie. Jak chcesz żeby był u góry to przyklejasz.

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 22 grudnia 2005, 21:41 
Colonel Général

Proponuję się jeszcze zastanowić nad strukturą tego działu, czego ludzie mogą tu oczekiwać :?: Bo zapwne odtworzysz też swoją stronę o strukturach Panzefanie i wtedy byłoby to jak znalazł zusammen z tym forum.

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 22 grudnia 2005, 21:45 
Jeśli witryna wróci na swoje miejsce myślę że połączenie ją z forum to bardzo dobre rozwiązanie. Wbrew pozorom rozwój takiej strony to nie jest taka łatwa sprawa :), i póki co reaktywacja strony to dalsze plany :wink: .

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 22 grudnia 2005, 21:49 
Major

Panzerfan, mógłbyś przybliżyć nieco zawartość swojej strony? Jeżeli chcesz, mógłbym Ci podrzucić jakieś materiały...

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 22 grudnia 2005, 21:50 
Jakiekolwiek pytania dotyczące mojej witryny prosze na PW. Nie tutaj miejsce na takie rozmowy :wink: .

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 22 grudnia 2005, 21:50 
Colonel Général

Tawariszcz Slowik objął komendę na spółkę z Panzerfanem nad tym szacownym działem :cool: .

Ostatnio edytowano poniedziałek, 8 marca 2010, 13:46 przez Raleen, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 22 grudnia 2005, 21:51 
Colonel Général

Wyrażę oficjalnie nadzieję, że strona niedługo ruszy i będzie chwilowo naszym oknem na świat :wink:

Myślę, że w przyszłości warto by próbować inne strony popodłączać do forum.

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 22 grudnia 2005, 21:52 
Raleen napisał(a):
Wyrażę oficjalnie nadzieję, że strona niedługo ruszy i będzie chwilowo naszym oknem na świat :wink:

Myślę, że w przyszłości warto by próbować inne strony popodłączać do forum.

Przy wydatnej pomocy kolegów z forum, myślę że coś z tego może być. Póki co w pojedynkę nie widze przyszłości w tej materii :) .

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 22 grudnia 2005, 21:53 
Colonel Général

Może jeszcze ktoś od Barbarossy by pomógł :?: Warto się zastanowić :idea: Tam też historycy siedzą dobrzy.

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 22 grudnia 2005, 21:54 
Hmm...osobiście wolę współpracować ze znanymi mi osobami z tego forum. Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam PW, lecz myslę że zanim stonka ruszy to minie troszeczkę czasu.

Ostatnio edytowano czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00 przez Panzerfan, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 22 grudnia 2005, 21:55 
Colonel Général

Jasne, rozumiem Cię w zupełności.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]