Błędy na stronie SiS

Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Błędy na stronie SiS

Post autor: Arteusz »

Chyba tutaj ta sprawa (w temacie jest co zmienić). W gruncie rzeczy to błahostka. Przy spisie alfabetycznym recenzji na stronie Sis jest dwa razy D (zamiast D i E).
http://www.sis.polebitwy.pl/Recenzje.html

---------------
Gonzo
Dzięki Arteuszu za zwrócenie uwagi. Wydzieliłem Twój post z tamtego tematu a teraz nie umiem połączyć z nowym :/
Pomoże ktoś ? :)
---------------
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Arteusz, łącznie zmieniany 2 razy.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Błędy na stronie

Post autor: Gonzo »

Taka moja prośba na temat strony.

Jak coś zobaczycie to wskazujcie mi błędy :
- nie działające linki
- nie działające zdjęcia
- błędy ortograficzne
- złe nazwy gier/tytułów stron
- jeśli np jest pisane o Stalingradzie a w tytule Ardeny i inne podobne wypisujcie je w tym temacie.

W jakiejś takiej formie :
[link] - błąd (gdzie sie znajduje)

Nie jestem w stanie sam tego sprawdzać bo tak szczerze to chociaż przeglądam i poprawiam (Czasem nawet z artykułu który wkleiłem z pół roku temu !!) to zawsze może coś zostać.
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

edytuj, ctrl+a, ctrl+c, edutuj drugi post, ctr+v? :)
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
marsjanin
Enfant de troupe
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 8 maja 2008, 13:26
Lokalizacja: PŁOCK

Post autor: marsjanin »

Panowie i jak dodać zdjęcie do profilu, wywala mi błąd, kombinowałem na różne strony i nic.
I BOGOWIE SIĘGNĘLI PO WSZYSTKIE ZNANE IM BRONIE
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

To są sprawy forumowe więc nie do strony SiS.

Coś rzeczywiście może ostatnio nie działać z awatarkami.
Skrobnij PW do apj jak możesz jeszcze.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Gonzo, W temacie "nowości na stronie SIS", przy recenzji Hammer of the Scots jest podany zły link:
http://www.strategie.net.pl/viewtopic.p ... &start=165
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Arteusz pisze:Gonzo, W temacie "nowości na stronie SIS", przy recenzji Hammer of the Scots jest podany zły link:
http://www.strategie.net.pl/viewtopic.p ... &start=165
Link był dobry tylko "przykleił" się do niego tekst zapowiedzi do następnego linku - usunąłem.
Dzięki.
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Do usług. :)
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
czata
Tambour
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 17:02

Post autor: czata »

Przy próbie wejścia na stronę, program antywirusowy sygnalizuje wirusa. Da się coś z tym zrobić?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Tak, jak się wyłączy program, to na pewno nie będzie pokazywał wirusa ;) . Efekt murowany.

Cieszę się, że nasza skromna strona zyskała ostatnio tylu nowych czytelników, którzy tak pilnie zgłaszają wszelkie problemy techniczne. Będzie to dla nas bodźcem do dalszej wytrwałej nad nią pracy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
wizun
Lieutenant
Posty: 533
Rejestracja: wtorek, 1 stycznia 2008, 21:55
Lokalizacja: Poznań i ziemia gnieźnieńska

Post autor: wizun »

Ryśku - też muszę zgłosić to co kolega - niby bez obaw - ale jakiegoś trojana wykrywa...
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Nie wiem jak to jest. Przyznam, że czasem czuję się w takich sytuacjach jak w cyrku (ale to nie do Ciebie, ani do nikogo personalnie, ogólnie o sytuacji). Z jednej strony szereg osób zgłasza, że coś jest nie tak, z drugiej, ja u siebie nic nie widzę, ale co śmieszniejsze apj, który skanował to także programami i to różnymi też zapewnia, że nic nie widzi. Ale OK, jeszcze raz będę nalegał, żeby sprawdził. W każdym razie nie lekceważyliśmy tych zgłoszeń i było to sprawdzane.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Clagus
Decurio
Posty: 303
Rejestracja: niedziela, 20 maja 2007, 00:44
Lokalizacja: Warszawa(Nogrod)
Kontakt:

Post autor: Clagus »

Potwierdzam to co zgłaszają koledzy. Wszedłem na stronę i mój antywirus (avast) wyświetla, że znalazł wirusa (koń trojański). Nie ma znaczenia czy wchodzi się na stronę główną, czy też bezpośrednio z jakiegoś linku na podstronę portalu. Zawsze wyskakuje wirus. Zamieszczam linka do obrazka:
link

Kod: Zaznacz cały

http://img119.imageshack.us/my.php?image=sisproblempu5.jpg
Moje gry
BYKÓM STOP
Awatar użytkownika
wizun
Lieutenant
Posty: 533
Rejestracja: wtorek, 1 stycznia 2008, 21:55
Lokalizacja: Poznań i ziemia gnieźnieńska

Post autor: wizun »

Ps. ja też mam avasta - to może przez antywirusa? Chociaż nie wiem ...
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Clagus, czy możesz sprawdzić jaki to plik był ściągany w czasie, gdy wyskoczył ten komunikat?
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Zablokowany

Wróć do „Portal Strategie”