Galerie na stronie SiS

Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Galerie na stronie SiS

Post autor: Gonzo »

Od jakiegoś czasu na stronie wszystkie galerie wyglądają w ten sposób że zdjecia są podzielone w tabelkach (po 3 w poziomie) z miejscem na podpis u dołu :) co wg. mnie znacznie ułatwia oglądanie zdjeć.
Wcześniej zdjęcia wrzucane były "na żywca" tylko wcześniej trochę je zmniejszałem żeby zmieściły się na stronie tak aby nie rozwalały jej układu.

Obecnie wygląda to tak :
http://www.sis.polebitwy.pl/Galeria-Kon ... Razer.html

Nie słyszałem na ten temat opinii ani złych ani dobrych więc pytam : jak się to podoba ?
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Gonzo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Da się coś zrobić (wiem, że da tylko czy się chce ;) ) żeby nie zaburzało proporcji zdjęcia w miniaturach?
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Ja też wiem że się da ale to by mi zajęło za dużo czasu , bo trzeba by ręcznie wpisywać nowe wielkości miniaturek do prawie każdego zdjęcia.
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

To spróbuj założyć sobie konto na photobucket.com zgraj tam zdjęcia za pomocą bulk uploader (mało klikania). Photobucket ma opcję automatycznego tworzenia kodu miniatur (generate html and img code).
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Zablokowany

Wróć do „Portal Strategie”