Strona internetowa - czego brakuje, co dodać, co zmienić?

Awatar użytkownika
Teufel
Legatus Legionis
Posty: 2423
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:55
Lokalizacja: Stadt Thorn/Festung Posen
Has thanked: 17 times
Been thanked: 52 times

Post autor: Teufel »

Czy ja wyglądam na informatyka?
Ale mogę nadzorować pracę ;)
Legiony i ja mamy się dobrze.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Sęk w tym, że do wielu tych prac nie trzeba informatyka, a przynajmniej nie jest to wiele trudniejsze niż moderacja - tak bym to porównał :) .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
wizun
Lieutenant
Posty: 533
Rejestracja: wtorek, 1 stycznia 2008, 21:55
Lokalizacja: Poznań i ziemia gnieźnieńska

Post autor: wizun »

Tak, również dostrzegam niefunkcjonalność menu - będziemy nad tym pracować od października. Dojdzie też trochę elementów graficznych. Jestem otwarty na wszelkie uwagi/sugestie jak również pomoc z waszej strony. Na razie trzymajcie kciuki - za parę dni obrona magisterki :)
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez wizun, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Teufel
Legatus Legionis
Posty: 2423
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:55
Lokalizacja: Stadt Thorn/Festung Posen
Has thanked: 17 times
Been thanked: 52 times

Post autor: Teufel »

Będę trzymał - w końcu dzięki temu strona szybciej będzie funkcjonalną ;)
A jaki temat pracy?
Legiony i ja mamy się dobrze.
Awatar użytkownika
wizun
Lieutenant
Posty: 533
Rejestracja: wtorek, 1 stycznia 2008, 21:55
Lokalizacja: Poznań i ziemia gnieźnieńska

Post autor: wizun »

Temat pracy na stronie - 3 razy rozwój :)
A temat magisterki - ORGAN WYKONAWCZY GMINY - KONCEPCJE, STAN RZECZYWISTY ORAZ PROPOZYCJE ROZWOJU W III RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Awatar użytkownika
wizun
Lieutenant
Posty: 533
Rejestracja: wtorek, 1 stycznia 2008, 21:55
Lokalizacja: Poznań i ziemia gnieźnieńska

Post autor: wizun »

A co tam, pochwalę się ;). Magister ze mnie pełną gębą 5/5 :). Teraz mogę wreszcie grać!
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez wizun, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Gratulacje!

Zatem możemy wkrótce przystępować do prac. Warto może, by zacząć szerszą dyskusję nad zmianami na SiS.

Osobiście byłbym za daleko idącymi zmianami, w tym zdecydowanie większym niż dotychczas włączeniu kolegów figurkowców w działalność strony i rozwinięcie części figurkowej. To tylko jeden z tematów do dyskusji jak to konkretnie zorganizować.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zablokowany

Wróć do „Portal Strategie”