Strona internetowa - czego brakuje, co dodać, co zmienić?

Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Strona internetowa - czego brakuje, co dodać, co zmienić?

Post autor: Gonzo »

Mam takie pytanie a właściwie kilka.

Co chcielibyście aby zostało dodane na stronie (dział lub tym podobne)?
Czego wam brakuje?
Czego jest za mało?
Ewentualnie jakieś zmiany na stronie lub propozycje zmian z waszej strony.

Nie wiem czy ktoś tutaj zaglądnie czy nie lepiej wydzielić nowego tematu?
Awatar użytkownika
Paweł Sulich
Podporucznik
Posty: 413
Rejestracja: wtorek, 7 listopada 2006, 10:16
Lokalizacja: Józefów
Been thanked: 3 times

Post autor: Paweł Sulich »

Mnie brakuje zdjęć gier :)
jarzynek
Caporal
Posty: 59
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:27
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: jarzynek »

Paafko pisze:Mnie brakuje zdjęć gier :)
O, to, to, to!
Chociaż, z drugiej strony, po co, przecież to
Gonzo pisze:Forum ślepców ...
:twisted:
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Apfff ślepców, wtedy kiedy pytałeś się o nie działające zdjęcia wszystko było omówione w temacie do którego podałem linka poniżej.
Specjalnie wyciąłeś jedno zdanie z kontekstu żeby tutaj wyszło że jestem niedobry.

A zdjęć na razie nie będzie (przynajmniej moich) bo mi cyfrówka odmówiła współpracy z 2 miesiące temu i nie zmieniła zdania.
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Mi najbardziej na stronie brakuje informatora konwentowego. Tzn jest takie cuś ale bardzo zapuszczone. Ja się w tych imprezach nie orientuje ale nazbierało się tego ostatnio.
AARy z konwentów i pojedynczych gier też są na forum i chyba wystarczy spytać autorów czy można umieścić na stronie.
Sam Raleen pisał kiedyś że dużo czegoś takiego jest w dziale "Klub przy Smolnej" kiedy mówiłem że od początku forum jeszcze tam nie wszedłem.
W działach o grach planszowych podobnie, nie przeglądam wszystkich ale widziałem 1 lub 2 recenzje forumowiczów.
Przyznaje się że przeglądam te forum raczej pobieżnie i głównie to co mnie interesuje dlatego pewnie dużo takich rzeczy przegapiłem.

PS. Do Admina lub moderatora.
Proponuję ostatnie 5 postów wydzielić i stworzyć nowy temat:
"Strona internetowa - czego brakuje, co dodać, co zmienić?", bo ten tutaj chyba nie cieszy się popularnością i nie zwraca dostatecznej uwagi.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Słusznie, po prostu nie miałem czasu, aby o wszystko się zatroszczyć, a sami organizatorzy konwentów jakoś też mało się interesowali. Zwłaszcza dotyczy to organizatorów konwentów w Muszynie i Lublinie, bo w przypadku Grenadiera i Pól chwały te sprawy powierzono mi.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

Mam propozycje ale raczej z gatunku kosmetycznych.

Nie mozna by dodac takiej ikonki co sie pojawia na pasku adresu przed adresem i w ulubionych zamiast obrazka defoultowego?

Glupotka ale dodaje coolerskosci - i latwiej nawigowac w niektorych wersjach zakladek/ulubionych

http://img515.imageshack.us/img515/27/ikonkare7.jpg

O cos takiego...
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

Nigdy czegoś takiego nie robiłem ale zobaczę co da się wykombinować.
Awatar użytkownika
Pejotl
Major en second
Posty: 1131
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 22:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 7 times
Been thanked: 9 times

Post autor: Pejotl »

Jeśli wolno powybrzydzać, można by dodać sortowanie recenzji po dacie dodania w dziale Recenzje (bo tam jest najwięcej wpisów, ale generalnie w każdym dziale). W ten sposób łatwiej byłoby się zorientować czy pojawiło się coś nowego.
Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Fakt, nie było sortowania po dacie. Strona jest na razie w przebudowie. Będzie nowa odsłona i wtedy pomyślimy. Układ po nazwach jest najbardziej czytelny.
Dla tej wersji strony najlepiej szukać po wpisach na stronie głównej w newsach. Tam jest chronologicznie. Trochę nieporęcznie, ale się da.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Trzeba będzie pogrzebać.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Marcon
Podporucznik
Posty: 375
Rejestracja: czwartek, 13 sierpnia 2009, 20:15
Lokalizacja: Wieliczka
Been thanked: 2 times

Post autor: Marcon »

Pod tytułem i opisem forum są linki do Strategii i Strategów oraz do Diablosów. Pierwszy jest już chyba nieaktualny (w stopce jako reklama też jest ten sam link), a drugi raczej nic nie daje bo nie da się wejść bo wymaga jakiegoś hasła i loginu...
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Pierwszy wolimy zostawić, ten w stopce zobaczymy czy zostanie, natomiast koledzy Diablosi od długiego już czasu reorganizują się, szkoda że nie zostawili jakiejkolwiek wersji swojej witryny, ale to już ich decyzja.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Teufel
Legatus Legionis
Posty: 2423
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:55
Lokalizacja: Stadt Thorn/Festung Posen
Has thanked: 17 times
Been thanked: 52 times

Post autor: Teufel »

Czy możliwe jest utworzenie listy rzeczy zawartych na stronie (np. na podstronie recenzje - wszystkie recenzje, a nie szukanie przez older entries), tak jak to było kiedyś? Teraz wyszukiwanie jest bardzo nieczytelne i ciężko coś znaleźć.
Legiony i ja mamy się dobrze.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Oczywiście. Od października wizun ma się zająć zmianami.

Jak chcesz nam pomóc w pracach, także zapraszamy :) .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zablokowany

Wróć do „Portal Strategie”