Strona SiS

Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Dobrze już dobrze, ja po prostu trochę usycham, bo dawno nic nie ma nowego. A co do serwera to od dawna chodzi dobrze, również jak forum nie było, serwer cały czas działał i strona powinna też być dostępna (z wyjątkiem jednego dnia kiedy łączyli serwer z USA z brytyjskim), więc akurat z tym tłumaczeniem to pudło. Ale najważniejsze, że wrzucasz nowe teksty, w związku z tym nie marudzę i milknę :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Gonzo
Podpułkownik
Posty: 974
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:20
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Post autor: Gonzo »

No ja nie wiem z której strony pudło... przez cały luty nie mogłem się zalogować na serwerze mimo że podawałem dobre hasło bo mi wywalało błąd logowania. Coś ruszyłem w marcu to na forum były jaja z polskimi literkami, później na parę dni forum wyłączone.
A co ja będę coś wrzucał skoro nie ma jak się tym "pochwalić"? Ludzie z forum wchodzą na stronę jak zobaczą, że coś nowego napiszę w temacie o nowościach.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Dobra, zostawmy to co było, ważne żebyś teraz ruszył trochę z nowościami. Nie ma się co oglądać wstecz, bo na to nie mamy już wpływu, ale zająć się tym co będzie i na co wpływ mamy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
DT
Divisní generál
Posty: 3698
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:41
Lokalizacja: Kowary
Been thanked: 18 times

Post autor: DT »

Link znajujący sie u góry strony nie jest aktywny, przez co nie można wejść na SiS
Czesi również bronili Polski w 1939 roku
Awatar użytkownika
Arteusz
Praetor
Posty: 3144
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 16:17
Lokalizacja: Kielce
Been thanked: 1 time

Post autor: Arteusz »

Z tym to już dawno były problemy, bo do Diablosów to można by wykasować lub przekierować na jakąś stronę info, że nie działają lub na Phalanxa Polska.
Moje gry
Szlachectwa nie nabiera się przez urodzenie, ale przez czyny.
"Moim obowiązkiem, jako patrioty, nie jest umrzeć za swój kraj, ale sprawić, żeby wróg oddał życie za własny".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Na SiS wchodzi się przez adres bez wpisywany bez www, czyli:

sis.polebitwy.pl

I pod ten adres podpięty jest po przenosinach już nowy SiS.

Co do Diablosów to dawno temu (chyba rok czasu jak nie więcej) Voldemort zapewniał mnie, że już będzie, jak jest każdy widzi. Też uważam, że można usunąć.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Marcon
Podporucznik
Posty: 375
Rejestracja: czwartek, 13 sierpnia 2009, 20:15
Lokalizacja: Wieliczka
Been thanked: 2 times

Post autor: Marcon »

Skoro wchodzi się bez www, to może warto zmienić odnośnik? Albo załatwić aby jednak z tym www wchodziło, gdyż np. odnośniki wewnątrz artykułów (np. te mini-menu na początku niektórych dłuższych artykułów) także zawierają 'www', a korekcja tego wszystkiego może być jednak dość upierdliwa.

Przydałoby się coś zrobić aby łatwiej było się dostać do tego czego szukamy gdyż teraz to nieraz mordęga. Wyszukiwarka wyszukuje słowa z całego artykułu, korzystanie z kategorii jest dość niepraktycznie gdyż po pierwsze wiadomości sa segregowane nie po tytułach a po dacie dodania, dodatkowo trzeba wertować wiele stron...

Planujecie przywrócić dział download?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Tak, zdaję sobie sprawę, że obecnie jest to upierdliwie, strona nadal jest niewykończona.

Od października wizun deklarował mi, że się zabierze. Z pewnymi sprawami czekam też na apj.

Na pewno download musi wrócić.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Daniel
Stabsfeldwebel
Posty: 313
Rejestracja: sobota, 5 grudnia 2009, 17:15
Lokalizacja: Przemyśl
Has thanked: 25 times
Been thanked: 13 times

Post autor: Daniel »

Przy zmianie strony recenzji wyświetla mi się to:
Not Found

The requested URL /sis2/ was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache Server at sis.polebitwy.pl Port 80



Jak to ominąć ?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Będę wymieniał linki, teraz już nie dam rady przed konwentem.

Prawda jest taka, że strona jest nadal w organizacji.

Jeśli kogoś coś konkretnego interesuje, proszę dać znać na priva. Wszystko jest tylko po przenosinach zostało już podpięte pod właściwy adres, na którym wcześniej był stary SiS.

Ewentualnie jak ktoś będzie chciał nam pomóc w pracach nad stroną to też zapraszamy.

Z ostatnich nowych rzeczy, które czekają na zamieszczenie - wymienione będzie większość skanów żetonów do recenzji planszówek, są już zrobione nowe ładne, dzięki pomocy Silvera.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zablokowany

Wróć do „Portal Strategie”