Zmiany na Portalu w Nowym Roku

Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Zmiany na Portalu w Nowym Roku

Post autor: Raleen »

W nowym roku planowane są pewne zmiany na Portalu. Przede wszystkim postaram się, by było na nim więcej materiałów o planszówkach. Tutaj muszę się sam szczególnie uderzyć w piersi, zwłaszcza jeśli chodzi o recenzje gier planszowych, bo dawno nic nie popełniłem. Postaram się to trochę nadrobić w niedługim czasie. Z drugiej strony pojawiło się przez ten rok trochę relacji z rozgrywek. Ponadto szczęśliwie bardzo dobrze recenzował planszówki SPIDIvonMARDER, któremu przy okazji chciałem podziękować za kolejny rok udanej współpracy. Nadal sporo będzie recenzji książek, które ostatnio zdominowały portal (głównie jest to efekt dobrej współpracy z wydawcami), liczę również na wszelkie teksty i materiały o grach bitewnych.

W tym miejscu chciałem zaprosić do współpracy i do pisania wszystkich, którzy mieliby ochotę coś popełnić. Dotyczy to każdego z działów (Historia, Gry Planszowe, Gry Bitewne, i również Rekonstrukcje - chociaż tą ostatnią dziedzinę traktujemy drugoplanowo).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Portal Strategie”